Šta je novo?

Predlog android telefona do 300e

Sony Z Ultra imas nove od 240-285 evra
Ako ti ne smeta veliki ekran 6,4 inca i malo losija kamera, dobijas jako dobar, nov,vodootporan,vrhunske izrade i izgleda sa preglednim ekranom phablet
Za te novce nemas nista bolje a da je novo i sa garancijom
 
Ja mislim da nema potrebe da uzimaš išta skuplje od Nexus 5-ice, i ruku dajem da radi stabilnije i bolje od tog G3...
 
M8 je klasa za G3, stock vs stock. E jedino sto mu je kamera na dnevnom svetlu losija ali to je mizeran ''problem'' u odnosu na ostale prednosti..
 
Hajmo malo argumentima, a ne samo "mašina je", "lupio si", i sl.
 
Bez namere da ulazim u neku opširnu polemiku, mislim da pojednostavljuješ stvar.

Pre svega, sistem radi fluidnije na M8, ali ne "mnogooo" fluidnije. G3 je generalno brz telefon; to što je u većini situacija sporiji od ostalih prošlogodišnjih flagshipa, ne znači da je sporać. Jasno, kome je potreban munjevit telefon, gledaće u drugom pravcu.

Što me dovodi na drugu stavku, a to su individualne potrebe. Nekome (usudio bih se čak reći - mnogima) je kamera jedna od ključnih stvari na telefonu, pa šta ćemo onda sa M8? Meni recimo zvučnici nisu ni od kakvog značaja, te mi to nije ni faktor u razmatranju M8 vs. G3. Pa čak ni to da li je telefon od metala ili plastike, jer mi i tako stoji u futroli. Nekome to jeste bitno, pa će i telefon birati u skladu sa time.

Postoje objektivne prednosti i mane oba uređaja. Mane G3 su poznate - displej je slabog kontrasta (ali dosta dobar u celosti), performanse su najlošije u flagship klasi, i baterija mu je slaba. Mana M8 je kamera, koja je prilično loša, a specijalno u odnosu na G3, telefon deluje glomazno.

Koji od dva je bolji je individualna odluka, i ne može se među njima odabrati laki pobednik kao što bi ti to hteo da predstaviš.
 
Uh, ala ti je logika... Većini ljudi na forumu je bitno i da im je kompjuter fluidan, pa ne stavljaju svi Haswell-E i 850 PRO.

Osim toga, niti je M8 oličenje fluidnosti, niti je G3 sinonim za sporost...
 
Nazad
Vrh Dno