Šta je novo?

Eneloop Pro punjac

findecko

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruke
216
Poena
169
Da li zna neko gde mogu da narucim brzi punjac za Eneloop pro baterije? Ako nema da se kupi odvojeno, uzeo bih u kompletu sa baterijama.
 
Eneloop uopste nema nikakve kvalitetne punjace, svi njihovi su sa samo 2 kanala, tj moras po 2 baterije istovremeno da punis i cim se prva napuni i druga prestaje i nikad se ne pune obe do kraja. Zato sam ja uzeo Nitecore koji ima za svaku bateriju ponaosob kanal.
 
sanyo model NC-MQR06W moze jednu bateriju.
 
imam ga ja, nije nizasta dobio u paketu sa baterijama od 5 soma...svako krsten to moze ti potvrdi.
 
USB Eneloop punjac ima poseban kanal za svaku od 2 baterije koje puni. Procesorski je. Imam par komada i vrse mi posao
 
Mislim da je Nitecore i4 ili D4 best buy par godina unazad, puni sve cilindrične baterije i svaki kanal mu je zaseban. Pa tako mozes da punis odjednim jednu NiMh jednu A123 jednu IMR 18650 i jednu klasicnu LiIon cilindricnu ili kako god hoces u kojoj god hoces kombinaciji samo da je cilindricnog oblika.
 
Taj je bas klot, nema nikakvih opcija a meni ne treba za druge baterije, samo za AA i AAA.
 
Nazad
Vrh Dno