Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
zaglavila mi se kolica pa nisam istovario na vreme , e sada necu ga istovariti na 0.0025....
 
Konjtron ipak ima neki bug...povremeno se pojavi prekid (slika1) a odmah zatim nastavi sa prihvatanjem šerova (slika2). Takodje (na osnovu poredjenja 24h isplate i kalkulatora) ispada da mi je hash 18-20% manji nego što jeste. Sve ovo je bez proxy-ja, sledeći test ide sa proxy-jem...
2015-11-27_112443.png 2015-11-27_112507.png

Da me ne shvatite pogrešno, nije kukanje nego primećivanje anomalija i ukazivanje na njih :)
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je to problem do novcica a ne poola jer slicne anomalije se meni desavaju na nanopool
 
znali netko koliko dugo putuju transakcije s nanopoola do poloniex....imam isplatu od sinoć a još nije stigla
 
znali netko koliko dugo putuju transakcije s nanopoola do poloniex....imam isplatu od sinoć a još nije stigla

Ako su iznosi manji od 1 ETH, na Poloniex stize tek kad se nakupi preko 1 ETH na adresi. Ranije nije bilo tako, ali izgleda da sada tako funkcionise.
 
Primetio sam da mi jedan rig ima manji hash . imao sam ranije izmedju 79-80 H/s a sad jedva nesto preko 72 H/s. Brisao sam DAG-ove , resetovao masinu, ali nista nije pomoglo.
Znam da je neko kukao da mu se smajuje hash i da je problem u DAG-u, ali ne mogu da nadjem to. Ima li neko jos tih problema ?
 
Rekoh ti ja Miguel. Meni su u pocetku rigovi sa 3x280x bacali i 82mh iz cuda minera pa 79 a sad 76mh
 
Primetio sam da mi jedan rig ima manji hash . imao sam ranije izmedju 79-80 H/s a sad jedva nesto preko 72 H/s. Brisao sam DAG-ove , resetovao masinu, ali nista nije pomoglo.
Znam da je neko kukao da mu se smajuje hash i da je problem u DAG-u, ali ne mogu da nadjem to. Ima li neko jos tih problema ?

Svi samo sto toga jos nisu svsni ...
 
Primetio sam da mi jedan rig ima manji hash . imao sam ranije izmedju 79-80 H/s a sad jedva nesto preko 72 H/s. Brisao sam DAG-ove , resetovao masinu, ali nista nije pomoglo.
Znam da je neko kukao da mu se smajuje hash i da je problem u DAG-u, ali ne mogu da nadjem to. Ima li neko jos tih problema ?
Probaj obrisati driver sa ddu pa instalacija novog i dagove obrisi pre nego pokrenes masinu pa javi sta si dobio :)
 
Ja sam isto primetio da mi manje baca ali sam 100% ubedjen da je to do novcica. Nesto mrse mooda. Nista u vezi ovog novcica ne radi kako treba, jedino sto je isplativ. Mislim da mozete da se igrate s dagovima i rigovima do sutra ali vam nikada vise nece bacati onoliko koliko su bacali.
 
Uvode nam fee :p
 
Ma novcic je shit teski. Meni na masini sa tri karte u mineru pokazuje dobar hashe a na poolu kao da radi jedna. Nakon par restartovanja minera proradi ok.
 
Konjtron ipak ima neki bug...povremeno se pojavi prekid (slika1) a odmah zatim nastavi sa prihvatanjem šerova (slika2). Takodje (na osnovu poredjenja 24h isplate i kalkulatora) ispada da mi je hash 18-20% manji nego što jeste. Sve ovo je bez proxy-ja, sledeći test ide sa proxy-jem...

Pogledajte prilog 185548 Pogledajte prilog 185549

Da me ne shvatite pogrešno, nije kukanje nego primećivanje anomalija i ukazivanje na njih :)

Samo da kažem da sa proxy-jem na coinotronu daje više (tako je ispalo kod mene) tj. skoro kao po kalkulatoru što je za mene sasvim u redu...(u mineru ~48mhs a isplaćuje kao da imam ~46mhs)...
Takodje smatram da je smanjeni hash do samog novčića jer sam zbog toga isprobao 3 pool-a i svuda je skoro isto (coinotron odnosi pobedu ;))
 
Samo da kažem da sa proxy-jem na coinotronu daje više (tako je ispalo kod mene) tj. skoro kao po kalkulatoru što je za mene sasvim u redu...(u mineru ~48mhs a isplaćuje kao da imam ~46mhs)...
Takodje smatram da je smanjeni hash do samog novčića jer sam zbog toga isprobao 3 pool-a i svuda je skoro isto (coinotron odnosi pobedu ;))

Sajber je poraso 2cm!!! :p
 
Samo da kažem da sa proxy-jem na coinotronu daje više (tako je ispalo kod mene) tj. skoro kao po kalkulatoru što je za mene sasvim u redu...(u mineru ~48mhs a isplaćuje kao da imam ~46mhs)...
Takodje smatram da je smanjeni hash do samog novčića jer sam zbog toga isprobao 3 pool-a i svuda je skoro isto (coinotron odnosi pobedu ;))
Ovo poredjenje je moguce samo ako pustis tri identicna riga u isto vreme na tri poola...dan za dan se ne racuna...
 
Imam cudan problem od danas sa jednim rigom. Miner zakuca - Windows zamrzne kada ispise Using device: Tahiti.. Ovo se desava samo kad pustim sve tri 280X da kopaju, dok sa sve tri pojedinacno radi.
 
Ne znam do cega je bilo, system restore resio problem. Listajuci temu sam video da mi je promaklo da dodavanjem --cl-global-work 16384 --cl-local-work 128 u bat hashrate skace skoro 10%, bar u mom slucaju.
 
Ne znam do cega je bilo, system restore resio problem. Listajuci temu sam video da mi je promaklo da dodavanjem --cl-global-work 16384 --cl-local-work 128 u bat hashrate skace skoro 10%, bar u mom slucaju.

Ja kad dodam to u bat, nece isti da se startuje.
 
Nazad
Vrh Dno