Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
24hr Low 0.02100000 :d
Mislim da nema sanse da ode ispod toga a sada ce krenuti priprema za rast. Botovi su zivcani, sve govori da ce pasti, to je znak da veceras ide gore opet ;)

Op op, nestade buy podrska u sekundi. Lagano moze da padne. Ovde se u sekundi sve promeni.
 
Poslednja izmena:
Ako može neko u pp bat file za kopanje na coinotron sa ovim clay 4.0.
Nikako ne uspjevam da podesim. Hvala.
 
Sad cu i ja kao Ivica, imas celih 1.3 strane nazad .bat :)
ili evo opet:


EthDcrMiner64.exe -epool coinotron.com:3344 -ewal boki1000.bokiETH -esm 2 -epsw 111 -mode 1 -allpools 1
 
I za to svaka cast...ja sam na 0.0212 pa propo :) ali evo ga come back :) nisam imao municije vise


Ahahaha klima klima i samo zid na 0.0208 i sve stade ahahaha simpaticno :)
 
Poslednja izmena:
Jel to Vitalik dampuje? :d.. taman krene gore, a neko ga zakuca...

Ja uso na 0.02075... pa sta bude :d

edit: izaso na 0.02142 :p
 
Poslednja izmena:
On to sve od pocetka, pa je sada izmislio vazduh koji daje za eth i ljudi se navukli uffff
 
Večeras ovo lijepo ide dole. Ko ne planira kupovnu može lagano na spavanje.
 
631b7fe97da97ee1c4bbe15e7597aab2.jpg


Coinotron nešto opasno baguje. E sada, da li je do clay 4 ili do pool-a ne znam. Neobično je jer je clay prvih sati radio kao lud.
 
Mozda radi u konjotronu :p kacio je i pre ovakav hesh, kod mene brda i doline

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
631b7fe97da97ee1c4bbe15e7597aab2.jpg


Coinotron nešto opasno baguje. E sada, da li je do clay 4 ili do pool-a ne znam. Neobično je jer je clay prvih sati radio kao lud.


nema pomoci ako ne radi , seli se, dok ne nadjes neki koj ce ti se ciniti da najbolje radi. tako sam i ja uradio. odavna sam prestao da galamim

a sto se tice clay minera,kopam samo eth, kod mene po statistici linija nikada ravnija skoro kao u mrtvaka.. :D osecam neki boljitak koji je skoro 10% u odnosu na ranije . e sada da li on zvanicno uzima samo po 1% a nezvanicno "sve sto je preko crte" :p...

sto se tice kopanja sa karticama od 1gb (7850 ...) ,mislim da postoji sansa da se nateraju da rade...u teoriji
 
li.jpg
zelena linija je reported h-rate
crvena linija je efektivni prosecni h-rate

odusevljan sam ovim poolom (ethermine.org) i clayom 4.0
 
Nazad
Vrh Dno