Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Znaci glasas za scenario 1? :)

Ako vec krene gore, nece biti tesko da se probije 0.01. Ali pitanje je hoce li pasti odluka za tako nesto.

Mozda ga kupim na 0.0105..
 
samo nemoj da prestajes da pises, imas ti nos za ovo...
 
Da da scenario 1 svakako

Sto mislis da ne bi mogao probiti 0.01, ja se mislim u $ da ETH uopste nije puno napredovao, koliko god nama to izgledalo mnogo. Ako pogledamo pampove LTC-a i BTC-a, pa i pojedinih drugih valuta ima ovde jos mesa dobrog. Mislim da se ne treba ogranicavatina 0.012 itd. itd.

Imam osecaj da ce ovo jos mnogooo vise!
 
Poslednja izmena:
Bilo vreme na 0.003 pa na 0.004 0.005 0.0065....

104b73c5ef4140c6e2d4e3e868f32d7d.jpg
Tako sam se i iskrcavao :D

Ja glasam za predlog broj 2.
 
A sta ako je reseno da se ovo cudo pumpa do na pr 0.02-0.03 ?
 
Nije iskljuceno ni da ode na 0.1. Ali ko ce to prognozirati u ovoj situaciji? :)

Ja sam u proslom postu napisao 0.012+, jer target ostaje neodredjen. Ako krene navala, pa se ukljuci i onaj osrednji sloj (50-200BTC), ide lagano 50-60% gore.

Ali ovo je sigurica, 30-40% profita za jedan trade uzmes. Lako ces otvoriti jos jedan trade ako se ukaze povoljna prilika.

I opet apelujem, oprez! Ima ovde ljudi koji prvi put ucestvuju u klasicnom pumpu i ne znaju kako na kraju obicno bude. Pogledajte history chart za MAX, DASH, BLACK, LTC. Samo ce doci neko i istresti 300-400BTC, tj. i vise nego sto treba da se pokrene lavina i cas posla ga resetuju. Uzmite i taj scenrario.
 
Ipak nije tako jednostavno za eth poput dash, blk itd.
Ovde ima infrastruktura koja donekle može da opravda rast cene, takođe i volume kakav osim LTC nijedan alt nije imao. Mislim da je pametno staviti i malo eth-a sa strane kao potencijalni btc 2.0.
Greed is good :).
 
@omnik

to se radi...da da :) svakako sa jednim delom izaci. Inace je tesko pogoditi i biti strpljiv u smislu sell/buy opcije. Iskreno imam dve pozicije na 750 i 720 za buy pa cemo videti.
 
Da da scenario 1 svakako

Sto mislis da ne bi mogao probiti 0.01, ja se mislim u $ da ETH uopste nije puno napredovao, koliko god nama to izgledalo mnogo. Ako pogledamo pampove LTC-a i BTC-a, pa i pojedinih drugih valuta ima ovde jos mesa dobrog. Mislim da se ne treba ogranicavatina 0.012 itd. itd.

Imam osecaj da ce ovo jos mnogooo vise!
20$ po komadu gadjam.
Posmatram sta se desava ali spremio sam se da uletim s par btc-a ako bude izgleda da ce da probije.
 
pa iskreno da ti kazem Saj ja gadjam i vise, mozda na onoj prolecnoj 2013.btc-a...tu bi negde trebao stati tipa za par meseci...veoma mi moguce izgleda ako se fundamentalne aktivnosti nastave ovako lepo :) i ako zele da potvrde btc 2.0. ideju
 
Poslednja izmena:
hehehe tebe cu duplo da kontam, prvo u jednom pa u drugom smeru :) i vratim se na isto :)
 
mislim da nece da raste za sada balon se izduvava.. ide lagano dole ja cu sada par komada prodati i cekati da ih vratim nazad ...


edit:


kao da su me cekali ovo da napisem pa da opovrgnem samog sebe ... ali necu neka cifre govore umesto ...
 
Poslednja izmena:
ja imam dole pozicije pa ako padne dobro dosao....moguce da ce malo otresti da uhvati bolji zalet
 
pa ja kao pokusavam da se zastitim sa svim strana ali ako krene na trecu stranu naj...o samo :)
 
shit novcic koji ima krupne sponsore , na duge staze ce ovaj novcic sigurno mnogo vredeti (to ako sponzori razmisljaju dugorocno) a ako misle da nesto ucare u mutnom i to uskoro cemo saznati .. mada sigurno ce oni ici na penajne
 
@dreambox

da da ili da ne dohvati moj buy pa ode jako gore

@macman

otprilike si u pravu, stim da mislim da razvojem moze i da se ukine to shit
 
mislim da ce uskoro imati volumen za 0,01, ono je bio samo predah za uzinu

cancelovao sam sell order 0,01 mislim da ce goreeee
 
Poslednja izmena:
pa pregledaj malo...po redditu itd itd...nije da ga nema bas...
 
Izasao ceo na 0.00995.

Uletecu ponovo sigurno samo sa ovom zaradom, mozda dodam 2-3 btc is svog dzepa cisto da povecam saldo.

Po meni 3 scenarija.
1. Kretace se u zoni 920-970K i onda attack na 0.012+ (46,5% sanse).
2. Poveca korekcija do 740-780K i onda strong attack na 0.012+ (44% sanse).
3. Bice jos napada na 0.01 ali praznjenje i posustanjanje i povratak na nultu tacku odakle je i krenuo - 660K (a mozda i nize). (9,5% sanse).
Najpriblizniji je scenariju koji nisi naveo ;)
U narednih mesecak dana na ispod 0.004
 
Ajde nek donese neko pasulj pa da vidimo...
 
Najpriblizniji je scenariju koji nisi naveo ;)
U narednih mesecak dana na ispod 0.004

Govorim za short-term. Za mesec - dva moze i na 0.002 a i na 0.04. To ce vreme pokazati.

Slazem se za pasulj. :)
 
Evo sada izgleda spremno za novi pump.
 
Nazad
Vrh Dno