Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
A kako znaš kada je vrh talasa?
 
:D
to je ono sto zamislis u glavi, pa kada dodje do zeljene cifre sacekas jos malo cisto ono "mozda ce malo jos gore" i kada krene dole pljus ... i svi sretni i koze na broju ... e sada ja sam sebi zamislio da ispod 0,026 necu prodavati a o igri trgovine da ne pominjem pa makar taj eth otisao ne u bunar nego u srediste zemlje...
 
Kopaš li ti ETH ili trguješ?
 
Čekaj par dana pa javi jel radi. Meni ista ploča 5x380x već sam pisao radi 2 dana ili 1dan i pa zabode miner. Doduše 15.12 drajveri i 1x na 16x riseri. Možda su ti USB riseri Lek ko zna.
Zasad radi sve bez greške na obe ploče sa po 6x380 evo od juče uveče, javljam ako štucne. Mislim da nije do risera već do drajvera. Takođe ono što je obavezno su drajveri za chipset i pre instalacije drajvera za grafe pokretanje ddu.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da su pilicari oni koji ne trguju nego samo stekaju i nadaju se da ce im drugi obezbediti bogatstvo...tacnije pilicari i jajare.

Pa pilicari su svi koji na kraju izadju u minusu, sad usled lose trgovine ili loseg steka, sve jedno :)

Krenuo sam i ja da koristim claymoreov miner, valjda ce biti stabilniji od ruskog govanceta, + kopam DCR ali trosim dosta vise struje

ETH nekako imam osecaj da je dovoljno napumpan na obzir koliko ga ima u opticaju, da ce sad da koriste pocetak neke experimentalne explotacije istog (pogotovo sto niko pametan tu upotrebu nece platiti milionima kad ne donosi profit!) kako bi istovarili milione istog
 
Poslednja izmena:
Pa to i nije nista strasno. A ako krene gore pola velikih ordera se povuce tako da nemoj da mislis da ne moze da dogura. Video si i juce kako je lagano otisao na 208, neko je 100K novcica pojeo ocas posla.

Edit: ako ne krene u roku od sat vremena postoje realne sanse da sam okinuo :d
 
Poslednja izmena:
Nema sanse. Neko je juce jako puno para potrosio da kupi novcice,xnema sanse da ce pasti. Izgleda da sam tajming omasio. Mozda krene kasnije mada sve su manje sanse da bude necega zanimljivog danas.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nije neko nego ista grupa koja to radi od samog pocetka. Ne verujem da ce padati, ide jos jednu stepenicu gore i onda cemo vidimo.
 
setite se da je pre gosinu bese neko pokupovao silan ftc, posle toga cena otisla u bunar, sta je tome ko je kupovao bilo ne zam ali svi smo videli da neko ulaze lovu kad posle toga bunar, tako da moguce je da skace ali uzmite sa rezervom
 
Koliko po današnjoj cijeni kopa jedna 380 na dan?
 
jel zna neko koj websajt koji napravi razliku kartica? kao compare 7970 vs 380 brzini specifikacije itd
 
Compare po brzini gde? Igre ili kopanje? Za kopanje ti ne treba sajt, pitas ovde ljude i reci ce ti koliko koja kopa. Ili malo prelistas temu posto sve pise.
 
nemaju volume nikakav na eth marketu pa pokusavaju slamcice da hvataju... :)
 
Ma generalno Polonix mulja tesko, 95% prometa su interni bot-vi politika kineza na ockoin-u :)
tako da ja ne bi direktno merio berze po tome
 
DAO ce imat vrednost jedino ako se i on bude trgovao.... svi oni projekti niko od njih nije lud da placa $$$ za nesto sto im ne donosi profit
 
Nazad
Vrh Dno