Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ne vjerujem da bi to napravili. Samo treba da legne obračun.
 
lepo pise JEDNA isplata dnevno... ako se nekome ne svidja - zaobidje i gotovo :)
 
Ljudi, u pogresnoj ste temi. Idite lepo u etc temu pa tamo diskutujte o pool-ovima i usput cete naci odgovore na ovo sto vas muci. Nema smisla da pisemo isto u obe teme ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Novi neverovatan pad ETH. Za samo 10 sati pao je više nego funta posle rezultata EGZIT-a. :zgran:
 
Da li si opet presao u LTC ? ;) Ja sam sa 3.42 skoro pogodio maksimum ali mi to nista nije vredelo jer se po toj ceni danas prodato manje od 5 ETC. :wall:

(Od maksimalne postignute cene od 3.43 niko se nije puno ovajdio jer je po njoj prodao manje od 0.5 ETH-a)

Famozni skok i obim trgovine na berzi u trenutku kada je dostignut maksimum.

26.07.16 03:58 Buy 3.42 LTC 0.4077 ETH 1.394334 LTC

26.07.16 04:13 Buy 3.43 LTC 0.4038 ETH 1.385034 LTC
 
Poslednja izmena:
Koliko god ne voleo ovaj ETH fenomen, moram priznati da je dev tim ucinio sve da ne izmanipulise svoje investitore u danima oko forka. Svaki pokusaj obaranja cene su zestoko branili i odbranili. Mozda jeste centralizovan, mozda jeste ovakav ili onakav, ali svojim holderima do sada daje najvisi nivo ocuvanja vrednosti investicije. Dakle kao centralna banka, cim neko pokusa da srusi vrednost oni intervenisu.

Litecoin je iako nema nekog ko je toliko posvecen ocuvanju njegove vrednosti i dobrobiti korisnika, u zadnjih mesec dana postao pojam stabilnosti za ovo.
 
Poslednja izmena:
Litecoin je iako nema nekog ko je toliko posvecen ocuvanju njegove vrednosti i dobrobiti korisnika, u zadnjih mesec dana postao pojam stabilnosti za ovo.

Bas htedoh napisati kako je ta prica stajala samo jedan dan...Posto je u danima pre i za vreme forka sve delovalo posteno i idilicno, vec za vikend se pokazalo sta je zapravo FUD i nestabilnost...Jos jednom svaka im cast i za to! ETC 110K BTC-a volume danas...To nije bilo nikad ni za jednu valutu na Polu...
 
Bas htedoh napisati kako je ta prica stajala samo jedan dan...Posto je u danima pre i za vreme forka sve delovalo posteno i idilicno, vec za vikend se pokazalo sta je zapravo FUD i nestabilnost...Jos jednom svaka im cast i za to! ETC 110K BTC-a volume danas...To nije bilo nikad ni za jednu valutu na Polu...
Bilo je za jednu 114k
 
jel to zadnjih dana nesto poolovi strajkuju ili ja to umem da izaberem...
 
Da li vam se ikad desilo da vam neprođe trgovina na berzi koja bi po svim parametima trebalo da prođe ? :mad:

Konkretan primer. Prodato je 7.7 ETH po ceni od 12,661 $ od kojih ja nisam uspeo da kupio nijedan iako sam bio drugi na listi sa cenom od 12,661 $. (Lik ispred mene je kupovao 0,3 ETH)

29.07.16 00:30 12.661 USD 7.7 ETH 97.4897 USD
 
Ako trgujes na bitfinex-u oni dozvoljavaju sakrivene ordere pa su mozda neki bili ispred tvog?
 
Meni se desilo da sam prodao 60% ETH a da sam za ostalih 40 morao da cekam.Na cexu sam trgovao.
 
Drugari, sutra picim za Holandiju i gledam nesto ove 7950 za oko 80-100e mogu da se nadju a hash rate oko 22mhz. Mislite li da je to dobra opcija ili mi preporucujete nesto drugo. btw memorija je 3GB
 
Drugari, sutra picim za Holandiju i gledam nesto ove 7950 za oko 80-100e mogu da se nadju a hash rate oko 22mhz. Mislite li da je to dobra opcija ili mi preporucujete nesto drugo. btw memorija je 3GB

nisam siguran da one daju 22mhs, to je bilo mozda nekada... sada oko 17, mozda i manje
 
Nazad
Vrh Dno