Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Poloniex trgovina na srecu, postavis jedan oreder drugi nece :D ni na sta ovo ne lici, ali nek potraje bar je isplativost dobra.
 
sad je kesovina na poloniexu, mozda im je pravo vreme da ih "hakuju"
?
 
Ja sam nocas pored muke oko postavljanja ordera imao i probleme sa kupovinom i prodajom...po pet puta nisam uspeo da kupim i prodam
 
Ja sam nocas pored muke oko postavljanja ordera imao i probleme sa kupovinom i prodajom...po pet puta nisam uspeo da kupim i prodam

Ja bih to nazvao unutrasnjim DDoS-om...Dozvolili botovima da se razmasu, jer im treba velik volume za zaradu, a botovi prskaju samo buy/sell non-stop, ko ce to ispratiti...Cesto pogledam poloniex zbog pracenja cene ali nikad tamo nisam trgovao, cak nemam ni nalog. Ali gledam kako samo sevaju orderi...Slicno je i na bittrexu sto se tice botova, ali u mnogo manjem obimu pa je lag minimalan, ako ga uopste ima, ili imaju daleko bolju infrastrukturu/software. BTC-e je i u vreme najvecih volumea radio prilicno dobro.
 
Ma da puno botova...ok ne bih imao problem sa tim da su super brzi ali brate stekaju mene zbog svojih fazona. Nece to dugo moci tako, ljudi su skontali da ima igranicenja na poloniexu.
 
BTC-e radi odlicno zato sto imaju 4 novcica ukupno. Cryptsy je prvi od svih ubacivao sve moguce novcice i zato se i raspadao. Poloniex je sasvim korektno radio do ovog ludila i pored puno novcica. Na zalost, ocigledno je da ne mogu da izguraju toliki broj ordera kad krene pump. 50.000 BTC-a volume je za njih previse.

BTW, mislite li da se sprema novi skok na ETH?
 
Poloniex na 100 novcica nema promet koliko btce na 1 ima...promet je pokazatelj da stekaju. Ovaj izuzetak poloniexa je pokazao domete. Btce je dokazao svoje opterecenje 2013. Nema tu sta da se prica mnogo.

Sprema itekako :)
 
gotovo sam siguran da veceras ide na 0.018-0.019...
Vise me brine scenario starog 50btc-a, kada nesto krene da vredi... reci da je sajt pod napadom i prisvoj novcice u svoj dzep. Na zalost, vise puta vidjena situacija...
 
Poslednja izmena:
Pa sve je moguce sto se pucanja tice zato je sigurnije za ethereum da hitno ubodu bolju berzu.
 
Kad su uspeli MS da ubace u pricu ne kapiram kako nisu uspeli da ubede neku vecu menjacnicu do sada?
 
Moze se reci mini pump :D
Evo eth ponovo ide lagano gore ali ovaj poloniex baguje do bola, nije mi priznao buy :S:
 
kako bese pokrecem novcanik za eth? gde da skinem, na njihovom sajtu nemogoh da nadjem
 
WARNING: There's an impostor Poloniex app in the Google Play Store. Do not use this; it may be malicious. There is no official Poloniex app.
 
sa poloniexa ne mogu da se povlace coini,ne posalju mail za povlacenje,nesto se desava
pokusao sam i eter i btc
 
sad vise nece,kao ni mojim drugarima,ne posalju mail za potvrdu povlacenja...stoji samo da klikces ko lud resend ali se nista ne desava
 
Fakat je da u vezi sa ovim novčićem ništa nije normalno, ali mislim da bi bila neophodna vrlo ozbiljna doza optimizma za očekivati da opet ode gore.
 
da da totalni trip u svakom slucaju.

Optimizam je u kolicini koju si spreman da otreses :)
 
coinotron ne radi kako treba. Vidim zakiva sajt i mineri.
 
Nazad
Vrh Dno