Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ovde i ne mozes neskromno uticati na rast. Ma diff ide po 3% gore mineri se istovaruju. Kontam mozda je nekome u interesu da ga skupi sto vide na ovim cenama, obrnuto logici. Ko zna gde je plan zaustavljanja cene?!

Ovde rudari ne mogu da uticu na cenu. Od 77.000.000 novcica 70.000.000 je bilo tu kada smo poceli da ga kopamo.
 
Poslednja izmena:
ako uporedimo ovaj rast sa nekim drugim valutama i nije nesto (4x-5x), jer bilo je pumpanja cene i po vise desetina puta bez problema, e sada ovo izgleda kao tek pocetak navlacenja mase (jer treba prodati onu ogromnu kolicinu ETH-a sa pocetka ), treba se nagurati cena visoko pa onda polako dumpovati uz postepeno podupiranje cene (ali na dole)
 
ne znam ja sam totalni laik secam se kada je drk imao takva dva pumpa rasta cene of 500%( kada sam krenuo sa tim ltc je vec bio na 20$ tako da njega ne mogu da racunam) , mozda greskim bez ali ovolike finansijske podske.
ali ko sto kazu stari rakija ni u bure ne miruje , a kamoli $ u eter


edit:

sad ce cika BILI da otvori novcanik i onako iz shale pljune 300 000 000 kao donaciju na ether (kada ga vec podrzava ...i da se to slije malo u nasim dzepovima)
 
Poslednja izmena:
0.013.

Mislim da je vreme za malo predaha. 0.009-0.01, to je zona gde ga cekam za ponovni ulazak.

U sledecem talasu ocekujem barem 50% vise od ove cene sto smo dostigli. Znaci 0.013+50%=0.0195.
 
Jak ce otpor biti na 0.01. Ne bi bilo lose uzeti ga na recimo 0.01005, bice tu neki bounce a i lako ces uvideti jel prodire kroz 0.01.
 
ja sam usao na 0.01005, izasao na 0.01120.

1.1 BTC cista zarada u roku od 2 minuta. Ovakve trenutke ne smemo propusiti. :)
 
i ja cu jos malo cekam pa izlazim

edit na 113 izlaz zarada 0.5 btca na 4 ulozena :)

edit2 cekam ga opet malo nize pa kupujem
 
Poslednja izmena:
Nije iskljuceno da ode jos jedan krug na 0.0101. To bi bilo TOP.

Ali moze krenuti jos ozbiljnije gore, sad je to zapeta puska, ljudi videli 0.013 i sve ispot toga im se cini povoljno za kupovinu. :)
 
Mozda ce i pasti, jako je blizu. Sad ocekujem da krene na gore ponovo. Jedini je problem sto je buy strana teska samo 4K btc-a, nestasica.
 
sve ispod 0.0106 buy, sve preko 0.0109 sell. :)

+0.5BTC
 
Gledao sam kakvo je ludilo bilo 15 minuta, samo se setala cena, raj za trgovinu :) Sada se stabilizovalo na 108.
 
Ovako sam jedino uzivao na pumpanju max-a i 2x ltc-a. :)

Easy mode za trgovinu, i jos kad je manje vise sigurno da ce poleteti gore.
 
pa kad covek radi sa 20-30BTC-a...
 
Proveri ti svoju matematiku ;)

On tu ima 2.8% zarade - 0.2% koliko je provizija. Ima zarade, pogotovu kad provrtis nekoliko tura s vecom kolicinom ;)
 
Napravis kalkulaciju unapred, vidis koliko % ti odgovara, koliko % uzme fee.

Fee je 0,2% za kupovinu i 0,2% za prodaju. Znaci gledas da imas preko 0,4% zarade da ne udjes u minus. Spot trade sa 2-3% zarade je odlican trade. Pogotovo ovde kad to ponovis 2-3 puta. 10% od zarade laganica dodje.

I sad trgujem sa 7-8 btc max na poloniexu.
 
Meni se vuce poloniex kao prebijen, jako mi je tesko da postavim ordere. Ja sa 3.5btc-a trgujem.
 
slab im je server , moras unapred da pretpostavis i postavis ordere
 
Pravice problem ovaj wall sa 200+BTC.

Ako njega pojedu, manje vise to je to od korekcije.
 
Sinoc su takav wall pojeli za minut. Samo je pitanje dali ce krenuti ili ne. Ako krene taj ce ga i sam povuci.
 
Nazad
Vrh Dno