Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Zna li neko ko i zasto ovoliko pumpa ETH odjednom? Da li je trebalo uleteti prekljuce, ili jos uvek nije kasno? Moze neke prognoze, dokle ce ovo gore, sta mislite?
 
Zna li neko ko i zasto ovoliko pumpa ETH odjednom? Da li je trebalo uleteti prekljuce, ili jos uvek nije kasno? Moze neke prognoze, dokle ce ovo gore, sta mislite?
Milance to niko ne zna, onaj sto je "znao" ne dolazi vise ovde bar ne sa tim imenom vec koristi dupli nalog.
Idi sam po osecaju, da neko drugi ne bude kriv.
 
Hehe ne bih ja nikoga krivio, taman posla, sve ovo radimo na sopstvenu odgovornost, znam to odavno druze moj, nego cisto pitam za misljenja, a ja cu da se odlucim u koji novcic cu da ulozim...:) Znam da ovde u kriptosvetu je pravilo da nema nikakvih pravila...odavno sam to ukapirao. ;)
 
Najverovatnije ga pumpaju malo zbog devcon-a koji je u toku i na kojem bi eth trebao da bude zvezda :D
 
Milance to niko ne zna, onaj sto je "znao" ne dolazi vise ovde bar ne sa tim imenom vec koristi dupli nalog.
Idi sam po osecaju, da neko drugi ne bude kriv.

Cacanin svaka cast, a ne dolaze mnogi ljudi ovde iz razloga sto svi sve znaju i prave se pametni...a niko da saslusa iskusnije, starije itd...
 
Da li se prilikom kopanja dobije samo onoliko ETH koliko se iskopa ili se dobiju i neke "nagrade" u vidu nesto ETH-a kada se iskopa ceo blok?
 
Ne i ne mozes iskopati ceo blok jer nemas toliko masina verovatno
 
Da li se prilikom kopanja dobije samo onoliko ETH koliko se iskopa ili se dobiju i neke "nagrade" u vidu nesto ETH-a kada se iskopa ceo blok?

Naravno da ne blok se deli sa svima, nagrada ne postoji i da kopas solo dobio bi isti ako bi nasao blok jednog dana
 
Znaci ovaj ethereum je djubre najgore, stalno samo problemi sa njim, ja ne znam sta ga toliko dizu u nebesa
 
Kopaj dogecoin, tu greske nema ;)
 
Cime da kopam doge kad je on scrypt :D
A inace kopam ja i etc i eth i jos ponesto sitno, ali me stvarno iznervira zasto je cena eth-a ta koja jeste, a etc nikako da poraste iznad 2$ recimo, a sa eth stalno neki problemi, pa ddos napadi pa ovo pa ono.
 
E pa svakog muci niska cijena novcica kojeg najvise ima [emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ima neka fora sa ovim Claymore majnerom..kopaj sa genoil majnerom na nanopoolu ali kad probam clajmore imam statistiku 0 ..kao da ne kopa uopste i ako pokazuje normalno serove kod mene ..bat podesen kao u helpu na nanopool i probao sam zadnji clayomore
 
Nesto se stvarno desava. Ne bih rekao da je prvo april - pre bih rekao da je novogodisnji poklon. Uzivajte dok traje i palite masine koje ste pogasili :)
 
Ne kontam...sta profitability...ethereum se isto kopa kao i ranije...nesto ne vidim?
 
Ma pusti ih zezaju se kad kliknes na whattomine sad odma racuna za 3x280X i toliko se dobije za 3x280x koliko calculator pokaziva.

lool.png
 
Poslednja izmena:
svi se pojachavaju i svi misle da su jedini koji to rade pa se chude kako to pa dif raste :D
 
Poskupela struja od danas 3,8%... Ziveliiii...
 
Od ove godine se vise ne grejem na grafike, uveo sam grejanje a i ne volim da udisem suv vazduh i slusam ventilatore...
Inace su simpa ovi kubici od 1080Kilo Kalorija!!! :d
 
Nazad
Vrh Dno