Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ja mislim da ipak veci diff gusi masine, ima tu logike, jer je share diff na Coinotronu za eth neverovatnih 32768, sto je nenormalno puno, bar po meni, dok je na Suprnovi recimo oko 2000.
Razlika je vise nego ogromna, tako da ce biti da ima logike, ali opet ostaje misterija kako neko moze dugo da kopa bez problema,a neko ne, to je ipak do grafike verovatno.
 
možeš to još bolje da vidiš na statistics/blocks gde je izvučen prosek za sat, dan, nedelju...
 
Da li je neko uspio uposliti kartu sa 1GB rama da kopa eth?
 
razocarenje... nesto im tamo nije u redu u glavnom sa 200+ Mh 1.3 ETH-a za 4 sata...
 
kod mene na ETH nvidia trenutno baca 2mhs,a bilo je 5,
a kad sam kopao SHF i EXP bacala je 8.3 stalno,isti majner isti dag,:trust:
i brisanje istog nepomaze,isti problem,a isti je algoritam
 
isplativost ponovo za kifle i jogurt...
 
nanopool ima prekide, vidim grafik malo malo pa ide u zemlju, zarada isto takva, jos neko jel ima problem na ovom poolu?
 
Poslednja izmena:
i sta rekosmo,koj eth pool najbolje radi i doprinosi?
 
Coinotron.
 
Jel ima neko r9 285/380 kartice, zanima me koliko Mhs-a daju?
 
Cacanin, daje mi nano po calcu, malo manje ali to je to, obrisao sam dag fajlove i proradilo
 
A gde to nestaje struja svaki drugi dan? :)
 
Ma meni nije nestajala struja, radi rig bez prekida nekoliko dana i odjednom proverim kad ono mosa, rig nije gasen, u glavnom brisanje daga resilo problem
 
pa to je onaj problem kad mining samo stane, meni se dešavalo nekoliko puta, i to sve posle 24:00, i to oba riga u identično vreme, posle tog prekida obavezno se prave novi DAG-ovi
 
Nazad
Vrh Dno