Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Pa javi se nemoj samo gviriti ;)

Vazno da si Peru rekao da je bag, da sve radi kako treba...

Nego krenulo je polovljenje ali cene.

Pa radilo je do jutros. Pa ti si rekao da je bag mejl notifikacija.
 
ponovo je spor ovaj poloniex,zar je moguce da ne mogu da uloze u bolju opremu
 
Već 20 minuta ne mogu da otvorim Poloniex. Jel i ostali imaju isti problem?
 
ne znam ja nemam danas problema sa poloniex, narocito onog momenta kada sam se u jednom trenutku zezno i istreso sav eth koji sam imao i izasao ...
 
Ajd nemojte smarati sa serverima,nije to uci u prodavnicu i kupiti najbolji server. radi se o softveru koji im se ocigledno ne snalazi sa ovoliko mnogo transakcija.
 
Izgleda da se ponovo sprema da skoci, ja ponovo usao da probam da uhvatim nesto.
BTW, poloniex leti. Sljaka savrseno veceras, nemam zamerke.
 
Da li vam je opala zarada u zadnja 2 dana? Ja dobijam nekih ~25% manje. Doduse na jednom rigu imam povremeno prekide u hashe-u ali posto imam samo 2 karte na njemu nebi trebalo toliko da mi padne zarada.
 
Jel ste slali manje od 1 ETH-a na poloniex? Za koliko stize otprilike?
 
manje od 1 ne dodaju na poloniex nego kad ti dodje sledeca ako je sa ovom prvom u zbiru veca od 1 onda dodaju obe
 
The minimum amount for deposit is 1 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount.
 
Vidim sad, hvala na odgovorima.

Malo glupavo, jer mu je solidna vrenost. Da je 0.00001 pa i ajde..

Edit: 0.0138 upravo, eto prilike da se istrese ako vec niste.
 
Poslednja izmena:
Zdrava logika mi govori da je isplativije spustiti ga na $3 (0.007-.0075), tu se napuniti i onda jos jedan krug, dovoljno i do 0.014 za 100%.

Ako sad krene, trebace trostruko vise love za 50% skoka.

Trenutno je support upravo na 0.007. Bice otpora kod psiholoske granice (0.01).
 
Nema ovde zdrave logike iako jesi u pravu 101%, ja bi tako da sam tamo negde

Gledam nesto...odbio se lepo na 0.01 tacno su dohvatili i moguce je da ide nedeljni pamp do 0.02 pa sta bude. Mozda je samo i bull trap...
 
Poslednja izmena:
trenutno je sell wall od 785 btc na 0.014, ako ga pojedu ode ovo jos gore, ja izaso na 0.01395 i odoh da spavam :)
 
Da li vam je opala zarada u zadnja 2 dana? Ja dobijam nekih ~25% manje. Doduse na jednom rigu imam povremeno prekide u hashe-u ali posto imam samo 2 karte na njemu nebi trebalo toliko da mi padne zarada.
Probaj Coinmine.pl, ima perfektan luck. Zna da bude i više nego po kalkulatoru.
 
Wall se pomera gore ili dole po potrebi/zeljama i u 99.9% situacija ne govori ništa (tih 0.1% je da neko postavi i zaboravi šifru :)).
Max još jedan dead cat bounce a onda 0.005-0.007 kupovina.
 
Ne bih rekao, mislim da su ovde planovi mnogo veci ali kako hocete...wall nije indikator, support nije indikator, supply isto nije...to je promenljiva. Ako padne toliko @omnik, mislim da ide i do 0.002 komotno. Stim da ce imati downgrade sa malim skokovima.

Eto toliko
 
Jesu planovi veći ali Fibb me do sada nije slagao ;)
 
kako u eth mineru da ugasim jednu karticu? ima li komanda ko u sgmineru?
 
ima komanda i to je ono -G ako se dobro secam e sad mozes da odredis koliko zelik gpu-ova da ti radi ako se ne varam ovako -G 1,2,4 i onda ti treca kartica ne kopa... Opet nisam siguran davno je to bolo ali probaj ...
 
-d je komanda al nznm da li to radi na ovom mineru...
 
Nazad
Vrh Dno