Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Samo vas posmatram pa u ovi 4-5 godina smo naucili da se cjena ne moze prognozirati, zar i dalje o tome diskutujete, ko je zadovoljan prodaje ko nije ceka i to je to!
 
Druže, izvini ali nemaš pojma.
NHF
 
Nek ja nemam pojma ono sto ja vidim su lupetanja hoce skocit,nece skocit to znamo svi, hoce li biti curica ili djecak kad se rodi-bice nesto nek je zivo i zdravo, tako i ovo vase lupetanje hoce probit 0.01 ili nece -bice nesto... Izvini ali ne vidim ja da postoji strucnjak kod nas na forumu izuzmemo li @genijalca :d
 
Niko nista ovde ne zna ali imamo planove. Sve moze i prilagodjavas se tome u skladu sa planom, hoce li biti 1 ili 100% plana ne zavisi od tebe niti od plana...treceg nema.
 
Ovo da je duplo jeftinije, bilo bi extra isplativo za kopanje :D Samo me zanima gde je kraj ovog balona...
 
Radi ovaj pasulj, a? :d

Ko god da ovo pumpa, radi stvarno profesionalno. Bas posmatram kako takticki kupuju, postavljaju ordere, tacno znaju kad treba i koliko da kupe tako da se ne stvori panic sell.

700BTC-a na 0.0099 je pojedeno iz 4 zalogaja, alal vera.
 
E, to cemo tek da saznamo druze moj. Ovo je poslednjih mesec dana skroz postalo bolesno ali ide i dalje. Sad treba biti pametan ali i alav s nekom manjom kolicinom. Ne mozemo ni da pretpostavimo dokle ce ovo ici ali valjalo bi da se neko provoza do kraja. Ja cu ulozeno da izvucem a ostatak cuvam do kraja.
 
700BTC-a na 0.0099 je pojedeno iz 4 zalogaja, alal vera.

Obizirom da je tu plaćeno od strane nekog ko planira da zaradi na dumpu, može se predpostaviti da će biti bezbedno do barem 4% više sa istim volumenom. Šacometrijski do 12mB
 
Poslednja izmena:
bice ovo duga noc nije jos vreme za spavanje
 
Da znas da lici.
Nego, jeste li primetili koliko laguje poloniex? Jako sporo prolaze transakcije, zagusili su se. Ne mozes da stignes ni da kupis ni da prodas. Nekada su buy orderi veci nego sell. To me bas i ne raduje.

Probili smo i 4$
 
Poslednja izmena:
Ne bih me čudilo da bude 1:1 sa DRK-om :d

Gotovo :D
tumblr_ng0t8eqPcY1rnq3cto1_500.gif
 
Najnize sto sam zavalio eth je 0.00189032 polovinom oktobra :D Bravo, samo 6 puta nize :D
 
I zavaljujem, sve sto stize :) kajacu se i ovako i onako :D
 
Sta da ti kazem, srecno!
 
samo za ljudi koji ne vide dalje od nosa GPU mining je mrtav :), zato ih sada nema nigde :)
 
Jes pa da me lincuju :d
Zato sada treba biti dostojanstven i ne trljati nikome nista na nos. Ocigledno je da ne mozemo da predvidimo sta ce se desiti, ovde je jedna godina kao decenija, svasta se izdesava u medjuvremenu.

Mislim da ce se ovo napumpati zestoko i da je cilj da se uzme sto vise btc-a u medjuvremenu pre polovljenja tako da treba pametno izaci. Ali s druge strane posto je sve moguce ja cu ostaviti 10% sigurno ako slucajno bude nekih drugih planova.
 
trkaju se dash i eth? borba davida i golijata ....
 
Dash je odavno stao. Drzao se muski u pocetku ali kasnije je postalo jasno da od te trke nema nista. Sad je samo pitanje koliki su dometi eth-a.
 
Nazad
Vrh Dno