Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Zavisi koliko planiras da cekas. Ako ti nije frka za kintu onda btc do polovljenja ;)


Au, ovo gubi kontrolu polako. Ima li pilota u ovom avionu?! :d
 
Poslednja izmena:
Prebacio 20 BTC i sad samo trgujem. Volim kad se ovako seta gore dole i razlike izmedju buy i sell ordera 1-2%.
 
samo za ljudi koji ne vide dalje od nosa GPU mining je mrtav :), zato ih sada nema nigde :)

Vazno je da oni sa djon obrazom, koji ne plate izgubljenu opkladu postoje...A toliko su sigurni u sebe i kineskog zmaja...Da je gpu mining umro kao sto je trebao da umre, ne bi BTC vredeo 380$ nego par hiljada...
 
Još jedna nemoguća prognoza, od pre 2 dana.
Prodajem pasulj...

Daj dzak-dva...Ako i ne pokaze cenu moze posluziti kao gorivo za prdjevinu ☺...Sta ti kaze pasulj za dalje? Ostajem sada samo nemi posmatrac, 45% i 18% su mi dovoljni, necu vise...
 
Ne zna ni pasulj vise.
Pametni su izasli makar 50%...
 
Samo me diff zabrinjava sto ne raste proporcionalno...znaci tesko da ce biti ostatak cene

Da dodam...ovo ce jos gore
 
Ovaj novcic je opovrgao svaku logiku...1. kopacki isplativ od kada se pojavio, a to je sad vec 6 ili vise meseci 2. Marketcap pozicija broj 2 3. raste i dalje...

Drk scenario :). To je nepredvidivo. Trenutno ljudi povlace sell oredere i ovo ide lagano danas na 150 jer je potrebeno svega 400btca do te cene a promet na ploniexu je 38.000 btc_a :)

Jeste bio isplativ ali mizerno za male kopace. 20 evra mesecno sa 4 grafe i placenom strujom:)
 
Drk scenario :). To je nepredvidivo. Trenutno ljudi povlace sell oredere i ovo ide lagano danas na 150 jer je potrebeno svega 400btca do te cene a promet na ploniexu je 38.000 btc_a :)

Jeste bio isplativ ali mizerno za male kopace. 20 evra mesecno sa 4 grafe i placenom strujom:)
Onda sam u zabludi, kapirao sam da je barem 2-3 dolara dnevno po kartici cisto...mislim na 280x
 
Ovo meni ni na sta ne lici ali volio bi da sustigne bTC :d, samo poloniex se raspada zasluzuje ovo bolje berze, cudi me da recimo BTC-e ne uvede, imaju nekoliko shitova malte ne bez volume-a a ovde bi se grcali od para.
 
Ovo meni ni na sta ne lici ali volio bi da sustigne bTC :d, samo poloniex se raspada zasluzuje ovo bolje berze, cudi me da recimo BTC-e ne uvede, imaju nekoliko shitova malte ne bez volume-a a ovde bi se grcali od para.

Pa na taj nacin se najlakse manipulise sa cenom. Sve na jednom mestu...
 
Ako se povlace order odakle 40.000 BTC volume? :)
 
male su mace svi za ethereum, osim ako se kinezi sada ne popale za nesto pa krenu pumpati eto tako....npr ltc :)
 
Ako se povlace order odakle 40.000 BTC volume? :)
Od juce. To je promet za 24h. I nastavice on da raste. Ali ako pogledas grafik , sada mu malo treba do 140. Jutros mu je trebalo jos manje za 150 :) Hocu da kazem da sada sa malo para mogu lako da napumpaju do 150 :)
 
Poslednja izmena:
Pa sada ko god da pumpa plusa se opasno kroz kratke dampove i dokupljivanje.
 
Gledam ovaj factom ima veliki volume, a malu promenu cene. Sta mislite?

Gledam ja! Uletio sam na 0.0021 prije nekih mjesec dana. Moglo se par puta dobro provozati jer varira od 0.0023 do 0.0031. Jednu voznju sam propustio ali sinoc/jutros prosao order na 0.0031.

EDIT:Htio sam napisati kako je krenuo kliziti na dole i kako cu ponovo kupiti, kad ono zeleni dildo do 0.00327 :) Izgleda kao presipanje iz ETH na FCT
 
Poslednja izmena:
skromno sam uticao da se eth-u digne cena .sledeci put prodajem mozda na nekih 0,03 ili 0,05 btc po eter sada nailazi sezona kengura


edit :

sto se tice difikultija .. pa smanjuje se broj novcica mogu reci drasticno svakim danom sve manje i manje conjotron isplacuje ..
 
Poslednja izmena:
Gledam ja! Uletio sam na 0.0021 prije nekih mjesec dana. Moglo se par puta dobro provozati jer varira od 0.0023 do 0.0031. Jednu voznju sam propustio ali sinoc/jutros prosao order na 0.0031.

EDIT:Htio sam napisati kako je krenuo kliziti na dole i kako cu ponovo kupiti, kad ono zeleni dildo do 0.00327 :) Izgleda kao presipanje iz ETH na FCT

Kupio za 0.00274, prodao za 0.00324 sad ce da gledamo dalje. :D

Malo li je za 30minuta.
 
Poslednja izmena:
skromno sam uticao da se eth-u digne cena .sledeci put prodajem mozda na nekih 0,03 ili 0,05 btc po eter sada nailazi sezona kengura


edit :

sto se tice difikultija .. pa smanjuje se broj novcica mogu reci drasticno svakim danom sve manje i manje conjotron isplacuje ..
Ovde i ne mozes neskromno uticati na rast. Ma diff ide po 3% gore mineri se istovaruju. Kontam mozda je nekome u interesu da ga skupi sto vide na ovim cenama, obrnuto logici. Ko zna gde je plan zaustavljanja cene?!
 
Ovde i ne mozes neskromno uticati na rast. Ma diff ide po 3% gore mineri se istovaruju. Kontam mozda je nekome u interesu da ga skupi sto vide na ovim cenama, obrnuto logici. Ko zna gde je plan zaustavljanja cene?!

Smanjuje se support, raste supply, znaci ide gore :)
 
Nazad
Vrh Dno