Šta je novo?

HTC Desire 820

Nadam se da nece biti problem sto sam ovaj model telefona stavio u ovoj temi. Rekoh ajd posto je 820 naslednik 816 .Ja uzeo pre 10_tak dana 816G dual sim u telekomu,kanio sam se da uradim update,i onda juce rakoh ajd da uradim updt. Update prosao ok, i kad se tel restarovao imam samo loop logo i tako u nedogled. Odnesen je u telekom na reklamaciju. Dali je neko imao ovakvih problema?
 
Poslednja izmena:
Ovaj model nema u prodaji...da li je ovo tema o 820 dual...Hocu brat da mi kupi,pa se malo vise interesujem...ja ima one m7...ovaj mu nije ni blizu,al dobro...Da li je ovaj telefon plastican i kamera nije 13 nego 8mpix,ako malo bolje pogledate...da baterija ne moze da izdrzi pola dana to mi je jasno,i to je rak rana svima...
 
Ja ne razumem tvoj post. Imao sam 816 koji pravi odlične fotografija za svoj segment u kom se nalazi. Baterija je bolja od baterije na G3, uglavnom sam imao oko 4 sati sota, tako da nije toliko loša baterija. Za plastiku je istina, klizava je i ne sviđa mi se (lično mišljenje).
@Ghost Možda si trebao da ostaviš telefon malo duže da podigne sistem. Svakom telefonu treba oko 5 minuta da sredi novi sistem. Trebao si ući u recovery(volume down + power dugme) i uraditi factory reset. Verujem da bi ova metoda pomogla. Preporučljivo je uraditi factory reset posle update sistema.
 
@Pavlony,kada se restartovao ostavio sam ga skoro sat vremena mislici da ce podici sistem i da mu treba vremena, ali nista se nije desavalo,jednostavno dodje do HTC loga restartuje se i opet tako u krug u nedogled.Gasenje je jedino da se posle restarta zadrzi volume down 10_tak sekundi da bi se skroz ugasio.Probao ja odmah Recovery /HBOOT ali nece nikako da udje,kao da ne postoji ,i opet isto,samo zavibrira i opet logo loop.
 
Poslednja izmena:
Antutu benchmark skor je na KK bio 30000. Sada je 35000. Mana koja je uocena za sada katastrofa los 3g signal. Na vise mesta gde znam da sam ima 3g sada ga nema uopste. Ne znam da li je do mts ili do updejta.
 
Poslednja izmena:
Ovaj model nema u prodaji...da li je ovo tema o 820 dual...Hocu brat da mi kupi,pa se malo vise interesujem...ja ima one m7...ovaj mu nije ni blizu,al dobro...Da li je ovaj telefon plastican i kamera nije 13 nego 8mpix,ako malo bolje pogledate...da baterija ne moze da izdrzi pola dana to mi je jasno,i to je rak rana svima...
Ne razumem tvoj post imaš m7 ali brat hoće da ti uzme 820, i kažeš da 820 nije ni blizu m7, uporedjujes dva različita telefona m7 ima jedino jaču rezoluciju ekrana u odnosu na 820, koji je jači u svim ostalim pogledima od procesora do kamere veličine ekrana itd... 820 ima zadnju kameru od 13mpx i prednju od 8mpx. Baterija bez problema izdržava ceo dan bar kod mene sa korišćenjem 3g, wi-fi, face, twitter, youtube itd... Jedino šta mogu da ti poručim je da se ne zeznes i uzmeš 820 G+ verziju jer je to osakacena verzija sa 1gb rama mediatek procesorom i ne podržava LTE.
Antutu benchmark skor je na KK bio 30000. Sada je 35000. Mana koja je uocena za sada katastrofa los 3g signal. Na vise mesta gde znam da sam ima 3g sada ga nema uopste. Ne znam da li je do mts ili do updejta.
Nemam problema sa 3g na vipu posle update-a radi nornlano kao i pre
 
Poslednja izmena:
Rolo...hvala puno na odgovoru...ali se ovde mesaju babe i zabe....uzece brat lenovo p70 ili samsung note 3...za te pare....
 
Rolo...hvala puno na odgovoru...ali se ovde mesaju babe i zabe....uzece brat lenovo p70 ili samsung note 3...za te pare....

Lenovo p70 je solidan tel. ali se ne da porediti sa 820 evo sad na poslu imam i p70 i realno od softwera koji koristi do mediatek procesora svaka im čast veoma dobar telefon za te pare ali kažem ti iz iskustva što se tiče note 3 jedino neki divljak da nadje nov regularno nema šanse jedino note 3 neo osakacenu verziju.
 
Zaboravih...lenovo na paketu ga izadje 12000din,a note naravno polovan,ima ih gomila na oglasima oko250-270e....
Hvala jos jednom na pomoci
 
Sada ok radi 3g. Najverovatnije mts mreza. Inace kako da se vidi ukupan Sot. Pise podeljeno pp programima, ali ne nalazim ukupan?
 
Stigla mi je notifikacija za update softvera. Da li je jos neko dobio? Da nije android M?
 
Nije, samo mali UP od 40mb. system i neki security patch. Mada svi kazu da im baterija osetno duze traje. I meni za sad deluje tako sobzirom da sam ga up juce
 
nema potrebe, sobzirom da nije sistemki updejt. I baterija drzi bolje definitivno.
 
Baterija moze da izdrzi ceo dan?

Internet, muzika i ponekad youtube, bez igrica.

Kakav je ekran i koliko se greje telefon?
 
Moze komotno, meni dan pocinje od 06h a lezem u 24h, i bez problema tera ceo dan. S'tim da ja igram i igrice al ne nesto preterano. Ekran je 1280x768, 5.5 incha, ne greje se nishta spec jedino hoce bash kad uletis u neku ozbiljniju igricu i zaigrash se. Ja sam prezadovoljan telefonom a imam ga od maja ove godine. Radi Lolipop 5.0.2.
 
tel imam od avgusta meseca,za sada sve super radi , 5.5 ekran i vise nego dovoljan za pracenje utakmica :) baterija klasika uz koriscenje izdrzi ceo dan .... kamera je super kao i video zapis.... nastavljam sa koriscenjem HTC-a i ubuduce :)
 
Koristim telefon dva dana, baterija je najlosiji deo ovog telefona, curi kao luda, mnogo losa baterija. Mislim ja sam ga bas cackao ali moram da vidim da namestim neku stednju baterije ovo je uzas.

Evo primer aktivno smo ga koristili od 20h kada su krenuli francuzi gledali smo utakmicu preko MTTV, iscurilo je za poluvreme 40 posto, u stanju mirovanja izgubio je za 15 minuta od 3-5 posto. Drugo poluvreme nismo imali potrebe da pratimo :D tako da je izdrzao do kuce i stavljen je sada sa 9posto na punjac. Znaci puna baterija mi je trajala od 18:30 kada sam izasao iz kuce do 02:20 kada sam ga stavio. Koristio sam MTTV, mts, whats up i ne vise od 10 minuta razgovora sa zenom :)
 
Drugari, riknula mi maticna ploca. Pravac servis. Smorio sam se kao niko.
 
Da li je neko imao problem da mu se sporo puni baterija, 15 min na punjaču, ne pomeri se ni %? Punjač je original.
 
Probao sam i sa punjačem od tableta, Samsung 2A, međutim opet sporo.
 
jel postoji opcija da se ukljuci selfi dugme na telefonu,tj da dugmici za + i - sa strane odrade slikanje kao kod nekih drugih tel...
 
U podešavanjima kamere ima opcija tastera za jačinu zvuka, pa može da se uključi da se koriste za snimak.

HTC 820 via Tapatalk
 
Jel postoji sansa da ovaj uredjaj dobije Nogaut 7.0?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno