Šta je novo?

Potreban brz UPLOAD novi sad moze pomoc ?

gifts101

Poštovan
Učlanjen(a)
26.07.2015
Poruke
34
Poena
54
Kao u naslovu imam SBB trio mix ali jednostavno brzina uploada je mala, trenutno 2 ako je ubrzam mogu da dobijem 4 ali to me onda kosta dodatnih 1300 dinara na vec postojecih 3000, a ako promenim paket koji ima 3.5 + ubrzam 2 izadje me oko 6000 i dobijam oko 5.5mb up ako se ne varam, da li neko zna bilo koju firmu u Novom Sadu gde postoji neki upload brzi od 5mb ? samo da nije ona dno TARGO telekom firma. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Brz upload možeš da ostvariš preko mobilne 4G mreze, pogledaj kod operatera. Imaju i pakete sa nekoliko desetina GB protoka ukljucenih u pretplatu.
 
@gifts101

Za šta ti treba brz upload? Ako je za torrentovanje onda seedbox zakupiš mesec dana i uživaš ;)
 
Kao u naslovu imam SBB trio mix ali jednostavno brzina uploada je mala, trenutno 2 ako je ubrzam mogu da dobijem 4 ali to me onda kosta dodatnih 1300 dinara na vec postojecih 3000, a ako promenim paket koji ima 3.5 + ubrzam 2 izadje me oko 6000 i dobijam oko 5.5mb up ako se ne varam, da li neko zna bilo koju firmu u Novom Sadu gde postoji neki upload brzi od 5mb ? samo da nije ona dno TARGO telekom firma. Hvala.

Ako si negde u centru možda navataš 4G i to ti je to. Telekom ima optiku gde imaš brzinu koju god hoćeš, ali nisam siguran da nude fizičkim licima, plus cene ti se verovatno ne bi svidele. :D
 
Otvori prozor, uzmi durbin i vidi da li ima neki lokalni bežični provajder u tvojoj blizini.
 
Znam i ja za 4g mrezu i svestan sam toga ali meni treba za live stream igara, tako da nema nista od 4g mobilnih mreza kad krenem 1080p live stream ode to cas posla, zato sam pitao. ( drugim recima treba mi upload koji nije ogranicen po protoku kao kod 4g mreza, jeste super brzina imam bas od mts modem ali dzabe kad je ogreniceno )
 
Na SBB nemoze vise od 5 uploada
Ukupna maksimalna brzina interneta digitalnih DUO i TRIO paketa i dodatka može biti najviše 120/5 Mb/s.
Ako ti stvarno treba vise i spreman si to da platis nazovi ih sigurno ce te se dogovoriti.
 
Мислим да би му одговарао само неограничен upload од једно 20Mbps за до 10€ па му предлажите тако нешто. ;)
 
To jedino neki wifi da vija sa simetricnim brzinama npr. 10/10 :)
 
Iz kog grada si? Ako si iz Niš, imaš exe net, a vidi da li Beogrid vataš ako si u BGu....
 
Pise u naslovu teme Novi Sad
 
Nazad
Vrh Dno