Šta je novo?

Pomoc oko izbora komponenti za video edit hvala :)

gifts101

Poštovan
Učlanjen(a)
26.07.2015
Poruke
34
Poena
54
Sklapam novi racunar uskoro iz vise razloga, mislim da nema potrebe da idem detaljno u krajnost za sta mi sve treba ali ajde da ovako postavim pitanje. Sta je bolje uzeti za potrebe sledecih programa ( Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects ) Moje pitanje se vise bazira na tome da mi neko odgovori sta bi bilo optimalno ( najbolje ) za dati novac koji cpu ? koji gpu i koliko ram-a ( 16, 32, 64 gb rama ) koji gpu ubrzava sve te programe najbolje uz gpu optimizaciju. Dve glavne svrhe racunara bi bile Stream ( ne Steam ) u 1080p ( znam da to nema veze sa Adobe itd... nego sa upload brzinom i jacinom pc ali to nije pitanje u ovoj temi ) i video edit 1080p i 4k video materijala. Dobio sam manje vise slicne odgovore sto sam i sam mislio ( i7 4790k + gtx 970 + 32gb ram ) da li vi imate mozda neko drugo misljenje ? kako bi po vama bilo ?
 
Moze. Napravi komp za hackintosh sa bar 16GB rama, SSDom ili RAIDom, i nauči Final Cut Pro X.

Znam da deluje potpuno drugacije od onoga sto si mislio da je dobro za rad, ali veruj bices mi zahvalan kad se naviknes na taj workflow.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno