Šta je novo?

OnePlus Two

Pa otkud znam koji je panel, svakako ne bi smelo da se desava na telefonu tog cenovnog ranga. A ima po stranim forumima jos gorih primeraka. A to ovde (i na slicnim forumima) ne mozes da procitas jer je Apple savrsenstvo bez mane za stavljanje na sto u kaficu.
Svakako cu probati da reklamiram ovo $ranje. Ne vidi se na slici lepo ali ova crna horizontaln strafta na vrhu kombinovana sa zutilom u istom delu ubija oci.
Nije probijanje svetlosti, na crnoj je prilicno ok. Inace, mnogo se tesko primecuje na visokom osvetljenju. Najboljecse vidi na slici sa sivom pozadinom gde je dosta smanjeno osvetljenje.
fd56630430c223537b38ab4a753661b2.jpg

1338886b245278010fe3829d7d4967bc.jpg

5e9addfafe8ead137db61dd0695b064c.jpg

a8becf1f29b79dfa88fcada57714da89.jpg


Evo i crne iz coska na max osvetljenju:
8b077ec6d1938686fbcca075362816c0.jpg
 
Poslednja izmena:
[youtube]ZuZFf2XlYt4[/youtube]

Mislim iz ugla kao ovog na ovom klipu. 2:27 ili 2:30 .

Vidis kako djubre na m9 postaje sivo..

Kada bih mogao tako da ga uslikas ,iz tog ugla ?
 
Momci, jel znate u kojoj ste temi?
 
Hoće li neko naručivati opt? I da li je iko dobio pozivnicu? Čitam na onom op forumu, baš sporo ide sa pozivnicama(opet)
 
To je hardverski kvar, nema tu popravke.Sličan problem su imali i na prvom modelu, samo tada ekran nije reagovao kako treba.
 
[youtube]s8Un0XB_8xk[/youtube]

Crni markus
 
Evo ako nekome treba pozivnica, ko bi da pazari, aktivna je jos 17h, pa ko prvi ugrabi...
Samo ne znam da li moze da se aktivira sa bilo kojim nalogom ili je vezana samo za moj...

http://onepl.us/GLHS-IP42-TP22-SMEE
 
Trebao si na oglasima da probas da je prodas :)

Kada se setim prosle godine..
 
Taj koji uzme ima da pokusa da zaradi na tome.. Klasicni srbi :)
 
Eo ekipa znam da nije OnePlus Two, al ako nekog zanima malo o USBu C koji dolazi s OnePlusom.. kabal koji sam imao na ovom kinezu je prakticki isti, pa eto.. ako koga zanima nek pogleda :)

https://youtu.be/KzbHey5OIDQ
 
Evo i ja dobio pozivnicu, pa ako nekome treba i moze da je iskoristi... :)
 
I Toni je izbacio recenziju pre neki dan.
[youtube]Dxk9yaC8Q4[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Jel dobio neko pozivnicu, ja sam milion i dvestoti po redu. Ako neko dobije pa odustane, bio bih zahvaan da prosledi.
 
Ja poručio svog juče, kolega koji ima keca je dobio pozivnicu, iako se prijavio nedelju dana posle mene. Rekoše mi is njihove podrške da se šalje za 10-15 dana, otišle im zalihe verovatno.
 
Ljudi ima li iko pozivnicu za oneplus two ? vidim da je bilo na proslim stranama ali su istekle :( ...

Ako ima bio bih mu vecno zahvalan
 
Dobih pozivnicu, ako nekome treba, neka se javi, samo da ne propadne pozivnica. Ko prvi devojci...

EDIT: javite se na PM, naravno besplatna je pozivnica.
 
Samo proverite, pozivnica je vezana za mail, bar je tako kod mene bilo...
 
@daxyco Hvala puno druze, castim pice obavezno :) .

Cim mi stigne oneplus ( ako bog da ), postavicu i ja pozivnicu ovde za nekog drugog
 
Poslednja izmena:
Kako porucujete? Imate nekog u inostranstvu ili ima neka fora u europe poput shipito?
 
Nisam uspeo poruciti. Pozivnica je zakljucana na primaoca,tako da samo on moze poruciti.

Bem ti srecu izgleda nista od oneplus two.

Meni je drugar na floridi trenutno ali se moze poruciti na neki od forward servisa koji ce dalje proslediti za srbiju al onda carina ima da klepa po usima.
 
Claim-ovao sam ja pozivnicu. Poslaću ti sad podatke da se uloguješ na moj nalog pa odatle da poručiš, molim te samo da ne zloupotrebljabaš nalog.
 
Posteno daxyco, svaka cast! Koji ima u evropi takav forvord servis?
 
Ja imam drugara u Austriji na njega cu poruciti, jos samo da dodjem do pozivnice. Nije mi jasan ovaj njihov sistem, bio sam milion i dvesta neki sada sam milion i trista ...
 
Nazad
Vrh Dno