Šta je novo?

Cudan kvar na iphone 4s

HAD~

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruke
1,441
Poena
245
Kupio sam polovan iphone 4s i sve je bilo ok dok nisam otisao na selo. Tada se desilo da se slika na telefonu trese i skoro nista ne moze da se vidi. Kasnije sam primetio da se to desava ponekad u bg. Onda sam razmisljao sta je okidac tog tresenja i primetio sam da se trese kad telefon predje na 2g net, a kad ima 3g onda je ok. Zato se i desava da se na selu trese stalno jer tamo nije pokriveno 3g signalom. I na periferiji grada ili u zgradama gde nema 3g. Kad se mobilni internet iskljuci sve je super.

E posto je to vrlo iritantno i onemogucava me da koristim telefon otisao sam do nekog servisa u knez mihajlovoj i rekli su da je softver i da mora da se menja, a cena je 50 evra. Sta vi mislite kako moze da se resi i moze li to jeftinije?
 
prikaci ga na iTunes i klikni na restore, mnogo je jeftinije.
 
I sta ce to da mu uradi? Pokusacu svakako ;)
 
Ali to mi se desavalo i pre apdejta na 8.4. I posle apdejta isto. Da li to znaci da mu je vec radjeno na softveru i da nije pomoglo? Apdejtovan je preko itunes.
 
Poslednja izmena:
Pa usao sam u pitao ih i nisu nista gledali vec su samo rekli softver je problem i to kosta 50 evra :) Ja ih pitam jeste sigurni oni kazu jesmo. I eto.
 
Sigurni su ko moja baba sto bi bila sigurna :) Kakav softver, to je hardverski problem, gde jedan restore kosta 50e??
Pitaj na drugom mestu a taj telefon ti je uvaljen pokvaren.
 
sta si uradio na kraju?
odradi jos jedan restore ali idi na set as new, nemoj vracati backup.
 
Nazad
Vrh Dno