Šta je novo?

Motorola moto x (2015)

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,672
Poena
975
http://www.droid-life.com/2015/07/22/is-this-our-first-look-at-the-front-of-the-moto-x-3rd-gen/

Fino izgleda mob. Valjano su smanjili bezele,plus zvucnici napred.. Po slici bih rekao da je opet amoled displej.
Ovakav je trebao da bude nexus 6 :)

Steta sto motorola ne moze da se kupi u evropi. Deluje da ce po prvi put moto x imati dobru bateriju iako ce verovatno furati s810.

Predstavljanje za par dana. Mislim da telefon zasluzuje temu :)

Ocekuje se i moto g sa 2gb rama,potencijalni best buy u low end kategoriji.

Edit

http://www.androidpolice.com/2015/07/22/rumor-possible-photos-of-the-moto-x-2015-leaked/

Possible waterproof port cover on the top of the device: This one may be a bit of a stretch, but in the last photo, it looks like there is a white silicone flap on the top of the phone next to the headphone jack. If the flap is covering the MicroUSB jack, it could indicate that the Moto X is now ready to accompany you to the swimming pool. I hope this is the case, after owning a couple Sony Xperias, water resistance has become a near indispensable feature for me.
 
Poslednja izmena:
[youtube]BSNtviDcz6I[/youtube]
 
Poslednja izmena:
IMX230 senzor (1/2.4'') jedan od najboljih senzora za telefone, f2.0, dual led flash :)

A evo i prvih pohvala za kameru:

Moto X Style Mobile review: Style and Substance


mobile_photo.jpg


mobile_video.jpg


Ovo je jos zanimljivo : - Water repellant nano-coating (IP52 certified)

Znaci kuciste ima sasvim dovoljnu zastitu od vode i prasine za neku normalnu upotrebu (da mozes da se javis, otkucas sms dok pada kisa, sneg ili dok si u Sahari :d)
 
Poslednja izmena:
Dva Moto X, oba prelepote. :D Ako bude razumna cena kod nas, u sta cisto sumnjam, rado bih uzeo Play varijantu. Style izgleda lepse sa svojim ivicama, ali nista manje nije lepsi Play. Samo cekam tu zvanicnu cenu, koliko sam razumeo, bice jeftiniji Play od Style.
 
da jeftiniji je manji sa vecom baterijom i slabijim soc. skuplji je veci sa manjom baterijom i jacim soc :)
nema puno logike ali sta je tu je
 
Play 16GB 349e / 379e (Maker)
Play 32GB 429e (Maker)
Style 32GB 499e / 529e (Maker)
 
jake su to cene. ali opet slabije nego prosle god. odlican trend za korisnike,neka samo nastave.

[youtube]mUDcA1CP0QU[/youtube]

odlican izbor boja :)
 
gde su to bile da se kupe prethodne dve moto x pa da se priča o cenama kod nas? :)
 
Ja kada sam gledao, nasao sam na Telekoplus i Mobilnishop, a i na KP. Mada nisam rekao da ce biti visa cena tako sto sam uporedio sa njima, nego generalno gledajuci, bilo koji telefon koji dodje kod nas bude skuplji. Mislim, ja se nadam da gresim i da ce cena biti ista, ali tesko.
 
jake su to cene. ali opet slabije nego prosle god. odlican trend za korisnike,neka samo nastave.

Prevelika razlika između US i Evrope.

Kad dodamo 10% na US cenu zbog poreza, to je 400 evra. A Evropa plaća 500. Not cool.

Da li US model može da se koristi na našim mrežama?
 
Kod nas moto x 2014 je 360 evra na nekom sajtu,i to samo crna boja,od toliko kombinacija...zato nisam optimista da će nam ovaj biti dostupniji,a style sa bambusom mi je prelep
 
Prevelika razlika između US i Evrope.

Kad dodamo 10% na US cenu zbog poreza, to je 400 evra. A Evropa plaća 500. Not cool.

Da li US model može da se koristi na našim mrežama?

Ovo i mene interesuje, mada kontam da je otključan i da ne bi trebalo da bude problema. Više se isplati da neko donese Moto X Pure Edition iz Amerike nego ovde da se kupuje. Takođe, sačekaću novi LG-ev Nexus pa ćemo da vidimo šta će da se izabere :)
 
kao najbolji TV Quadro.
pa to je preskupo,rek`o tata da vam je.em mater :d
 
Poslednja izmena:
Bome, ljepo. Prosto ne znam koji telefon da uzmem kao naredni... xD
 
Ako ovaj bude dostupan kao prosla verzija ,tesko ces ga :D
 
Kod nas necu, ali u inozemstvu se nadje vec... :)
 
Procitao. Cekam ga da se pojavi u Svici, pa me eto opet malo na Androidu. Nisam planirao toliko da dajem za naredni fon, ali ovo je prosto sjajan bang for the buck.

Cudi me da nove Motorole ne pobudjuju bas nikakvu paznju medju forumasima...
 
Zato sto su u eu skuplje za ~150e u odnosu na one u usa. :)
Ili ih uopste i nema u ponudi..
 
Poslednja izmena:
Ja sam zagrejan za motorole, moto x 2014 sam hteo(slicna cena on i z2),al kod nas nije bilo u beloj varijanti,i ovaj novi mi se svidja,nadam se da ce nekad motorole biti pristupacnije...
 
Mislim da će se dostupnost promeniti s ovim spajanjem sa kinezima pa ćemo se više pobuđivati :).
Već sledeće godine bi ih moglo biti na svakom ćošku.
 
Ko ce docekati sledecu godinu... xD
 
Napokon je stigao. :)

WP_20150924_00_22_31_Rich.jpg
 
Bice. Moram prvo iseci karticu, ide nano-SIM u njega, rootovati ga, i druzenje moze da pocne. Nadam se danas, sutra.
 
Nazad
Vrh Dno