Šta je novo?

Tesla Tablet M8WK

Nisam siguran da kapiram njihovu poslovnu politiku.

Prvo izbace H890W koji ima 2GB ram, 32GB flash, FHD ekran, dakle nešto sasvim upotrebljivo, ali stave slabu bateriju, 2.4GB wifi i nema opciju za tastaturu.

Onda sad izbace M8WK koji ima samo 1GB ram, 16GB flash i 1280x800 ekran, ali uz njega stave i dual-band wifi i tastaturu.

Dakle nemaš jedan jači model sa svim opcijama i jedan budget model, nego dva modela koji su ni tamo ni ovamo.
 
Poslednja izmena:
Dosta trolovanja.

Kada mi neko bude trazio da radim profesionalan video sa profesionalnom opremom i da mi pravila kojih treba da se pridrzavam, radicu to.
Ovako, moj kanal i na njemu radim kako mi se svidja. Tebi se ili svidja ili ne. Ne pravim ja ovo zbog tebe, vec zbog onih koji su trazili jos kada je izasao prvi tesla i zbog onih kojima ce takvi klipovi pomoci oko kupovine.

Poenta klipova i jeste da budu amaterski, sa stanovista krajnjeg kupca gde se sve vidi onako kako ce neko ko kupi tablet u prodavnici videti kada dodje kuci.

Najlakse je biti beskoristan i drustveni parazit kao ti. Bolje primeni svoje "znanje" negde gde treba i budi produktivan, umesto da kritikujes nekoga zato sto ne radi nesto sto se tebi svidja.
 
Poslednja izmena:
Mene zanima nešto više informacija o ovom tabletu.
Jedan ili 2 GB za WP uređaje ne mora da bude presudno, po onome što sam čitao, jer se čini da WP nešto efikasnije barata RAM-om od Androida (iskustvo korisnika bi ovde dobro došlo).
Rezolucija ekrana je nešto što bi mi smetalo, ali bih možda i mogao da prihvatim taj nedostatak ako radi brzo i ako mu baterija traje dugo.
Ovo je u stvari WP telefon većih dimenzija, ili je netbuk manjih dimenzija? Kako da ga definišem?
Koliko košta?
Koje su mu očigledne mane?
(Video nisam odgledao, ali ne očekujem da mi bude od velike pomoći za navedena pitanja).
:)
 
ovo kao prvo nije wp, nego windows 8.1 isto kao i na bilo kom laptopu i kao na proslom windows tabletu h890w

jedina bitna mana je 16gb flash memorije, ostalo je sve u redu
kosta oko 16k dinara koliko sam shvatio
 
U tom slučaju, 1GB bi bio problem.
Ja sam nekako razumeo da su ovo WP tableti, koji traže manje memorije.
16 GB se mogu nadomestiti sa SD karticom?
 
ja nisam do sada cuo da iko pravi wp tablete
wp je i na telefonima najmanje funkcionalan od ostalih operativnih sistema
koristiti ga na svakoj dijagonali vecoj od mobilnog telefona bi bilo samo bespotrebno trosenje komponenti

meni 1gb nije problem, ja imam acer windows tablet sa 1gb rama i radi mi odlicno
i ovaj isto tako, ako hoces pogledaj klipove i za teslu sa 2gb i za teslu od 1gb
bice jos klipova za ovaj od 1gb
 
Da zanimljiv tablet, jedino steta sto nema 2GB ram-a... mada realno za sta je namenjen integrisan AV treba da je dovoljan, pa i sa 1GB bez dodatnog AV software-a radi OK

Kakva je tastatura?
 
meni je super tastatura, bila je upaljena sve vreme dok sam imao tablet kod sebe i jos se nije ispraznila baterija
 
mali uredjaj, dobro izradjen i simpaticna tastatura
 
pa da, nista specijalno vise od toga nema

windows 8.1 i karakteristike su poznate, ali je ovako interesantan za koriscenje i dobro izradjen
 
Znači, jednom ne preterano zahtevnom tinejdžeru će zadovoljiti očekivanja?
;)
 
pa pazi, ja imam 22 godine i nisam imao zamerki, osim na internu memoriju koje ima malo
ali sam video da se programi mogu instalirati i na sd karticu tako da je to u neku ruku olaksavajuca okolnost
 
Da li tastatura poseduje bateriju koja dopunjava tablet kao asus transformer?
 
Poslednja izmena:
Tastatura je Bluetooth i ne dopunjuje tablet.
 
Koliko baterija tableta može da izdrži nekog laganog korišćenja, surf, striming, čitanje ?
 
vise se ne secam, imao sam ga davno na testu
nije nesto puno bilo
 
ako imas smart tv moze preko intel widi
imao sam ga pre par meseci na testu, ali mi se cini da nema hdmi
 
to sto pise na sajtu proizvodjaca pise i na kutiji proizvoda
a ako pise na kutiji proizvoda, onda je to to

cesto na sajtovima prodavnica pisu svakakve gluposti, pogotovo na sajtu koji si linkovao :)
 
Planiram da kupim ovaj tablet pa me zanima kako ide reprodukcija filmova u BS playeru npr. Secka li sta i sl...
 
nisam probao bs player kada sam imao na testu
koristim samo media player classic i nije bilo problema
 
Hvala na brzom odgovoru :)
U pitanju je poklon za nezahtevnog korisnika pa me zanima kako radi s obzirom na 1gb rama? Mislim na obicne stvari kao sto su surf, Viber, skype i sl...
 
Nazad
Vrh Dno