Šta je novo?

LG Nexus 5X

Ovaj je valjda za indijsko tržište. Takav sam dobio uz 6P. Indijski valjda imaju ovakve bocke slične našim, samo deblje i kraće. Ja ovaj moram sa adapterom da koristim.

7e23e30fdc93c7d678dfbe974ed3ddc9.jpg

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li neko od vas na 7.0 posle root-a ima odredjeni problema? 2x mi se telefon ubio u pojam totalno zakucao a i wifi kao da sporije radi, i sve to otkad sam ga rootovao...
 
Kakve veze ima za čije je tržište i šta piše na njemu kad je iste amperaže?
Šta lupate?
 
Ima samo veze što se koristi adapter za našu struju. Ja nikad ne bih koristio punjač tako.
 
I moj je za indijsko tržište :)



I dalje ta najbolja, za mene.
I da, mislim da je bolje da si išao na note 5, definitivno

Nisam blesav opet da se zezam sa Samsung krš softverom, knox-om, podrškom ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A adapter usporava struju, je li?

Konkretno se može desiti, kao što se meni ranije desilo sa Nexus 7 koji sam uzeo iz Amerike. Adapter nije dobro radio, da li nije imao dobar kontakt ili šta već, ali je sporije punio.

A ti bi trebalo da naučiš da pričaš sa ljudima na forumu, umesto da ideš i govoriš "šta lupate".
 
Ok, moja greška, izvinjavam se.

Ali i dalje nema veze adapter.
Podrazumeva se da je ispravan 100%.
 
Poslednja izmena:
Da li jos nekom wifi puca posle updejta? Bio sam na developer preview sedmice, sve radilo kul. Medjutim posle zvanicnog updejta puca mi wifi redovno.
 
Meni puca redovno, al' sam kontao da je zbog novog rutera koji sam dobio od Telekoma, shit teški neki.. Videću kako bude bilo na drugim wifi.
Elem..
831c3e6b4e0e0a90647e31ccba841d18.jpg

20min igrice ukupno(head ball i CoC).

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Telefon stigao malo pre. Ka sam ga upalio dočekalo me sledeće :

52aaa66cc448172ebe5174bca4f99757.jpg


Šta sad raditi?
 
ništa, to je poruka za otključan bootloader, neko ti je uštedeo malo posla :)

nadam se samo da ti nije prodat kao nov
 
Isto je i mene dočekalo kad sam kupio telefon(nije nov bio).
Iskreno nisam uopšte čitao šta piše, dok nisam hteo da otključam bl, kad sam upisao onu komandu u fastboot, samo mi izbacio error:bootloader already unlocked :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne, nije prodat kao nov. Star je 6 meseci po rečima prodavca, mada mi to nije bitno, kao nov je bukvalno, plus kaljeno stklo i silikon.. Da li će sada moći da mu radi OTA update? Probao sam i piše da je najnoviji softver na njemu. Prodavac kaše da je telefon iz MTS-a.

Stavio sam mu VIP karticu i piše da nema sim kartice u njemu, nemam MTS-ovu da probam..idem do loklnog servisa da vidim da li je kodiran na MTS?
 
nije kodiran ali ako ti je sečena kartica moguće da neće da radi i da moraš novu da uzmeš, fabrički nano
ja se ne sećam da je mts imao 5x? telenor i vip da

ako je sve stock radiće OTA, ne smeta otključan bootlader za update
 
Mts nije prodavao 5x.. makar mi se tako čini
 
Sve je stock, baram tako mislim...kako da budem siguran?

Koji su benefiti otključanog botloadera?
 
About, pa skroluj dole i okači ss.
Benefiti otključanog bl-a - custom recovery, root.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Moram da demantujem samog sebe i da kažem da je Telep u pravu.
Moj se puni 3 sata, sve osim fast je to [emoji4] .
Od 0% (ugasio se mob i nije mogao da se upali uopšte) do 100%,
punjenje je trajalo 93 minuta tačno, što znači da sam ja pogrešio kada sam napisao da se puni 3 sata i izvinjavam se svima.
 
Za koje je trziste ovaj moj LG-H791F
IMG_20160831_153859-01-01.jpeg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
jel flesujem samo "Nougat 7.0 NRD90M" ili mora i "Radio & Bootloader Flasheable zip NRD90M" ?
 
^Hvala Danilo! Tako sam i ja mislio.. nego me zbunilo
NLD -National Long Distance mreza u Indiji.
Punjac je za evropsko trziste. Da li jos neko ima "F" u nazivu modela telefona?


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
jel flesujem samo "Nougat 7.0 NRD90M" ili mora i "Radio & Bootloader Flasheable zip NRD90M" ?
Oba sam ja flesovao. S tim sto sam formatirao sve pa flesovao preko sideloada ne bi li ugasio enkripciju. I trebas jos vendor da flesujes iz factory image zbog kamere

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam na chromi, nije mi enkriptovan. Snaci cu se valjda, ili da ne diram nista jos malo, imam osecaj da ce brzo 7.1, kad izadju nexusi novi
 
Samo da javim da je telefon sim free i da mi je Vip kartica ipak proradila.

Ajde nek mi neko proveri ovaj IMEI(352558067456393), meni daje rezulatat koji ne odgovara telefonu...
 
Nazad
Vrh Dno