Šta je novo?

LG Nexus 5X

Sigurno se jako potresao što nećeš kupiti od njega.
Imaš broj pa nazovi čoveka, kakve veze ima što ne odgovara na kp.

Sent from my Nexus 5X
Ne seri da je toliko jak? Kulovski sa njegove strane, ne kultura i odjeb. Preko KP idu poruke obavezno, da bi se ocenio prodavac/kupac.
 
I onda mu ti iz zezanja lupis negativnu i covek gubi reputaciju od koje prakticno zivi.
Niko od ozbiljnijih prodavca ne odgovara na te poruke. . .
 
I onda mu ti iz zezanja lupis negativnu i covek gubi reputaciju od koje prakticno zivi.
Niko od ozbiljnijih prodavca ne odgovara na te poruke. . .
I onda on za cas posla obrise tu negativnu. Svaki iole ozbiljan prodavac ce odgovarati putem svih vidova komunikacije. To sto on ima dosta posla pa ne zeli da se bakce sa porukama na kp je skroz pogresno. Kad bude naisao na jacu konkurenciju jurice on i poruke da pise.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Iskreno meni je 5 puta lakse da cujem prodavca preko telefona, jer odma mogu da zakljucim sa kime imam posla.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste, a zašto si ga pozvao? Jer ti je neko preporučio ili ima dosta pozitivnih ocena. Ako ljude ne ocenjuješ na KP kako razlikovati prevarante od dobrih? Da neće svi sa KP da prate benč i jure ko je dobar a ko ne? Ma da. Iz principa neću da kupim od nekog ko ne odgovara na KP poruke. A oni te iz zezanja poruke mogu da obrišu, kao što ih brišu.
A ovaj deo "on od toga živi " umanjuje deo kako sam pare zaradio i to znači mogu da ih bacim kroz prozor, nema veze, on od toga živi. Ako živi od šverca i preprodaje telefona, onda zaista treba da poradi na komunikaciji i ljubaznosti.
 
I ja prvo pošaljem poruku pa tek onda poziv...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zato sto tako nesto ne postoji. Sa dve godine garancije 16 GB model kosta 70000

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Добро је..нисам једини..ја сам престао да користим зопер због те јебаде са осважавањем!
На нексусу 5 ме уништавао...нисам провалио шта је..и обрисао сам га...на клот систему није хтео да ради, ради па забоде и све у круг, једино кад отвориш виџет уради рефреш. Пар пута сам га ухватио на покојном ЛГ Г3 да исто то ради, тако да није до нексуса, вероватно се "коље" са неком апликацијом, занимљиво је да никада није пуко на ГН лаунчеру, а на нови редовно...
 
Iskreno meni je 5 puta lakse da cujem prodavca preko telefona, jer odma mogu da zakljucim sa kime imam posla.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Joj stariji sam sigurno od tebe i trgujem dosta, više iz ljubavi nego iz koristi. Koliko puta sam se zeznuo preko telefona, rekao bih duša od čoveka kada ono medjtim.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Smanjivao neko dpi?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je ovih 420 taman.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kako je moguce povezati 5x sa racunarom na standardni usb port? Jel potreban novi kabal ili postoji neki adapter?
 
Postoji i jedno i drugo

Sent from my Nexus 5X
 
@vladof može neki ss? Ok meni deluje i ovih 420, nego reko' da vidim šta ostali misle

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zato sto tako nesto ne postoji. Sa dve godine garancije 16 GB model kosta 70000

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Kako ne postoji? Meni nisu jasni komentari pojedinaca. Ako se prodaje u radnji uz fiskalni racun i garanciju od dve godine, ne vidim gde je tu problem.
Garanciju ce isto prihvatiti i provajderi i maloprodajni objekti. Postoji valjda i zakon o zastiti potrosaca.
To sto ljudi kupuju preko kp i raznih sajtova na crno i dobijaju neku pisanu garanciju je druga stvar. Ali u radnji koja izdaje fiskalni racun i garanciju definitivno je sigurnije nego preko raznih sajtova (kp i slicno)
 
Kako da ti izda fiskalni račun kad je telefon švercovan a ne legalno uvezen?
Napisao je telep, legalan telefon je 70.000, švercovan 250€ na koji naravno nemaš garanciju.

Sent from my Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Kako ne postoji? Meni nisu jasni komentari pojedinaca. Ako se prodaje u radnji uz fiskalni racun i garanciju od dve godine, ne vidim gde je tu problem.
Garanciju ce isto prihvatiti i provajderi i maloprodajni objekti. Postoji valjda i zakon o zastiti potrosaca.
To sto ljudi kupuju preko kp i raznih sajtova na crno i dobijaju neku pisanu garanciju je druga stvar. Ali u radnji koja izdaje fiskalni racun i garanciju definitivno je sigurnije nego preko raznih sajtova (kp i slicno)

U vipu bez ugovorne obaveze košta 76000 16GB model, u telenoru 73000. Tako da ti možeš da pričaš šta hoćeš, ali za tih 250 eura fiskalni možeš da vidiš jedino ako haluciniraš.
 
Ma što je najgore na prethodna dva n5 je radilo savrseno, i na drugom 5x radi savrseno samo na ovom me smara.
 
Hocete da kazete da nema fiskalnog racuna ni lokalima ? Mislim na radnje koje posluju po Beogradu?
Ja se zanimam da uzmem u logicshopu
To na papiru bi prihvatio samo overeno u sudu
 
Jel si ti kupio telefon kod nas u poslednjih 20 godina???

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja dva su uz pretplatu ali pre toga je kupljen telefon u Balkanskoj. Uz fiskalni.
Nisam znao da ne daju fiskalne. To bi bilo kao da kupujes patike ali bez racuna. Isto kao sto kinezi prodaju bez fiskalnog. krastavac nisam znao da i telefone prodaju tako
Banana Republic nema sta
 
Tako je poslednjih 20 godina, jedino kod operatera mozes dobito fiskalni, ili u nekoj od ovlascenih maloprodaja gde su cene za ovaj telefon (iako ga nema nigde) preko 70000 dinara.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
da li je onda bolja kupovina xperia z3 ?
 
Evo i ja da se upisem u temu, 16gb crni. Od Vlade sam uzeo kao i mnogi od vas, jako prijatan i fin covek. Dobio sam i neke slusalice u kutiji, sto do sada nije bila praksa sa Nexusom, barem sa 4 i 5 koje sam imao svojevremeno.
 
Ne idu ni uz njega,castio te Vlada. Ja idem sledece nedelje u Beograd pa cu pokupiti Nexusa,bice stvarno trecina foruma uskoro. :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
U poznatoj radnji u tržnom centru prekoputa ETF-a sam kupio telefon pre tri godine, dobio sam blok-račun sa pečatom koji nema veze sa životom. Izgledao je kao dečiji pečat od krompira.
To su rizici koji dolaze uz kupovinu po mnogo nižoj ceni.
 
Ne idu ni uz njega,castio te Vlada. Ja idem sledece nedelje u Beograd pa cu pokupiti Nexusa,bice stvarno trecina foruma uskoro. :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Nije nije, povecao mu je i cenu dobavljac pa smo ustanovili da je zbog ovoga kad smo otvorili sad moju kutiju.
 
Nazad
Vrh Dno