Šta je novo?

LG Nexus 5X

cim pocne da se koristi za nesto ozbiljnije, trosi se kao luda... i telefon se bukvalno usija.
Kada ukljucim gps, mape (koriste internet), pojacam malo osvetljenje (trazim po gradu nesto), postane vreo za minut i baterija se trosi bas bas brzo...

Kod normalnog koriscenja, jedan dan izgura normalno i to je ok. Znam kada idem negde gde cu ga koristiti vise, spakujem powerbank i ne brinem, krastavac, mora tako.

Jednom mi samo nije bio jasan. Skype video poziv preko wifi, vrlo brzo se ugrejao samo tako... Ali mi je bilo neophodno da se obavi taj poziv,trajao je podosta. Sa moje strane ukljucena kamera i smanjeno osvetljenje SKROZ (znaci bukvalno ne vidim nista) da ne bi trosilo bateriju... Telefon VREO kao nikad, cini mi se i da je poceo da se oseca onako na toplu plastiku, mozes da ga namirises da je vreo...
Ne znam sta je tu koristilo toliko procesor ili sta vec pa da se toliko zagreje gore kod fp senzora, znaci samo kamera ukljucena zbog poziva... ekran na 0...
 
Poslednja izmena:
Na 4G je manja potrosnja baterije nego na 3G mrezi. Srecom, kad izadjem napolje uhvati 4G i ne prebacuje na 3G tamo gde se najvise krecem.
 
Sony, šta je to?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa čitao si komentare pre kupovine, video si da je 4-4,5 sot max, ne razumem sad šta pokušavaš da dokažeš?
 
Pa i nisam bas citao za bateriju,opusteno kome treba ice blue nexus inbox haha,ma nista ne dokazujem sta ti je,ne odg mi bat to je to
 
Poslednja izmena:
Takav je raspali snap. I na g4 mi je bilo tako. Ždere bateriju... Isto je i na 6p samo ima malo veću bateriju...
 
Znači ti si za četiri sata imao 2+ sata sot? I tebi je to loše?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
I to na 3g i ima još 60% i loša baterija



baterija na stocku istera 24h uz 4h screen on time-a, brightness slajder na pola adaptive. sve popaljeno sem BT i imam sve moguce aplikacije koje zderu bateriju. ne vidim zasto ne bih bio zadovoljan, pogotovo sto ima i brzo punjenje.

Pritom treba reći da slajder na pola svetli kao šašav ako koristiš stock ili sličan kernel :)
 
Poslednja izmena:
Ne kontam, niste realni uopšte, ne znam šta očekujete od uređaja od 230€?

I meni smeta očajno snimanje video klipova čak i sa upaljenim EISom,
ali kad sračunam šta sam dobio i po kojoj ceni i više nego zadovoljan sam.

Bilo kuknjave na izradu, wtf, svi poubacivali u Dbrend i Tepihe,
sad više plastična izrada nije mana, znači dajte malo realnosti jbt.
 
Još ne mogu da se priviknem na boje i displej ...
Ovo su normalne boje, ali u odnosu na note 4 saturaciju ove mi dođu kao vodene bojice :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam nostalgičan, nego je promena ogromna :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Dok ne stigne onaj choetech type-c kabl ostaje stock 7.0 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Brzo ćeš da se navikneš kao i na te preterane.
 
43% sad pa ti vidi nije ni pola 3 hah
Pa sta si ocekivao posle Z2/Z3?
Chobby je odavno napisao komentar za tu razliku u autonomiji i da je u praksi veca nego sto to govore podaci sa papira.

Sto je najgore zbog raspalih Qualcomm soc koji trose k'o ludi sad i ne postoje dobre alternative, jedino S7/E Exynos ali onda moras da se pomiris sa budjavim TW i Samsung "podrskom".

Ostaje ti samo Z5 (sa sve S810) ili da sacekas ovaj phablet Nexus (navodno ce imati 34xx mAh bateriju) mada ce i njegovu autonomiju bar malo sakatiti S820. Jbni Qualcomm

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Cudi me da nisi uz'o 6P? :)

Sent from my D6503
 
Sad još Loznica i Hsv da kupe i to je to. Pola foruma ima 5x... [emoji23]
 
Sad kad izađe novi Nexus i bude imao 4gb za 300-350 evra biće tranzicija :D

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Sad još Loznica i Hsv da kupe i to je to. Pola foruma ima 5x... [emoji23]
Pa on valjda i kupuje uskoro? Videh da prodaje onaj pirinacdroid [emoji23]

Ja ipak necu, nije 5X fon za mene :)

Sent from my D6503
 
Loznica pokušava da "uvali" nekome Kineza... Za tebe je Lumia... [emoji23]
 
Ne samo za mene vec cu sve clanove porodice i ortake da nagovaram da predju na najbolji OS bez mane aka w10m [emoji23]

Sent from my D6503
 
Ma odustao sam posle dužeg razmišljanja. :)

Uvek kupujem stare mobove dok su novi iza ugla i čim izađe novi osećam se preje&ano.. kupim novi 5x a naslednik izlazi za 20dana ,ili novi Nexus ili s7 ili ništa :)
Naravno možda mi opet pukne nešto u mozgu pa poludim za 5x.. teska priča:)

Do tada ću dušu izvaditi kinezu.
 
Poslednja izmena:
1. kako da ubacim % u bateriju
2. gde se nalazi trajanje poziva
 
Baterija je mnogo bolja kad se telefon ne koristi, zbog posla... Evo drugi dan i još traje, na 6.1 nije mogao ovoliko čini mi se.
9e3618b7b1af7f2072bb494b2273be4e.jpg
5efd13213f4676387747615a66712f74.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno