Šta je novo?

LG Nexus 5X

Sad sam ih ponovo sacuvao u telefon, ako ponovo izbrise, moracu da nadjem u cemu je problem

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ubijaju? Sada znam kako ubija i sony z2 i z5.

Ne razumem tvoj komentar?Sta radite vi ljudi i sta vam je sa usima kad vam je slab zvuk?
Bitne su i slusalice koje koristis,a ako slusas kvalitetan audio fajl zvuku ne fali ni glasnoce.
Nexus i Z2 imaju slicnu jacinu,dok je Z5 glasniji.
 
Ne znam stvarno, ja nikad ne držim na max na sluškama, previše je glasno.
Za kvalitet se slažem da nije neki, ali jačina je sasvim zadovoljavajuća.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam dobio sluske uz njega i ne da sam odusevljen nego zvuk kida i po kvalitetu i po jacini, za razliku od onog ocajnog sa zvucnika

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Šteta što niste koristili nešto bolje na tom polju i sa tim da uporedite, onda bi revidirali reč "kida". Kad se samo setim htc one m8.
 
Pa slusam ja muziku na Z5,jeste bolja nego na Nexusu,ali ne moze se reci da je Nexus tih ili sta vec.
Cuvajte bubne opne ljudi ;)

Sent from my D6503
 
Cekajte da li je realno da telefon dodje bez adaptera i da ja sad bukvalno ne mogu da ga povezem na komp??? Jel ima neka druga caka za root ili ipak moram da idem da kupujem adapter? Bio sam do NS da uzmem telefon i dodjem i vidim da nema adaptera i sad citam da ustvari nekad i ne dolazi, kakvi retardi...
 
Jel se moze maci google search bar sa ekrana?Pretpostavljam da je negde ranije pominjano,al ne mogu da nadjem..
 
Cekajte da li je realno da telefon dodje bez adaptera i da ja sad bukvalno ne mogu da ga povezem na komp??? Jel ima neka druga caka za root ili ipak moram da idem da kupujem adapter? Bio sam do NS da uzmem telefon i dodjem i vidim da nema adaptera i sad citam da ustvari nekad i ne dolazi, kakvi retardi...
Imaš na kp za 300 din
Nema druga caka, moraš na komp za root.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imaš na kp za 300 din
Nema druga caka, moraš na komp za root.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ma znam, nego cu morati da cekam sutra, eventualno prekosutra, kad ljudima trazis nesto da ti prodaju nedeljom ili uvece posle 19h, svi su u fazonu, ne mogu mnogo je kasno sada.. Juce u 20h zvao pola grada, ostao sam bio bez telefona, ma niko ni da cuje.. Necu za USB ni da zovem, samo cu se iznervirati... Odem u neku radnju i kupim..
 
I meni je bas gotivan desk sa search barom u vrhi,ispod weather widgeta.

Sent from my LG Nexus 5X
 
Ne izgleda lose sa ovim pixel launcher izgledom

3571f264e6a9df77e3bbb8479ec6a249.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nije lose.A koje su ti ikonice?

Sent from my LG Nexus 5X
 
Provalio sam o cemu se radi oko zvuka, cackao sam equalizer ne bih li pojacao malo bas i zvuk se zbog toga zamutio i postao mnogo tisi. Cim se vrati na flat bukvalno se cuje 30% jace.
Pomerao sam slajder od 60hz i cim se poveca na +1db zvuk je barem 5% tisi. Ja sam drzao na +5db.
Koristim black player pro.

Sent from my Nexus 5X
 
Provalio sam o cemu se radi oko zvuka, cackao sam equalizer ne bih li pojacao malo bas i zvuk se zbog toga zamutio i postao mnogo tisi. Cim se vrati na flat bukvalno se cuje 30% jace.
Pomerao sam slajder od 60hz i cim se poveca na +1db zvuk je barem 5% tisi. Ja sam drzao na +5db.
Koristim black player pro.

Sent from my Nexus 5X
Ja slusao preko Play music stock aplikacije i kazem vam zvuk je dobar sasvim,nikakve zamerke nemam.Doduse imam i dobre sluske,ali svejedno zvuk je sigurno dobar na flat podesavanju.

Sent from my LG Nexus 5X
 
Provalio sam o cemu se radi oko zvuka, cackao sam equalizer ne bih li pojacao malo bas i zvuk se zbog toga zamutio i postao mnogo tisi. Cim se vrati na flat bukvalno se cuje 30% jace.
Pomerao sam slajder od 60hz i cim se poveca na +1db zvuk je barem 5% tisi. Ja sam drzao na +5db.
Koristim black player pro.

Sent from my Nexus 5X
to sa ekvalajzerima je fora odnosno ono što radi je da ne pojačava zvuk na toj frekvenciji nego smanjuje sve druge pa se zato sve utišava.
 
Ja slusao preko Play music stock aplikacije i kazem vam zvuk je dobar sasvim,nikakve zamerke nemam.Doduse imam i dobre sluske,ali svejedno zvuk je sigurno dobar na flat podesavanju.
U kojim uslovima ti slušaš mp3, u sobi, u bučnom okruženju, u tišini?
U GSPu se ne čuje pojačano na max, zato te pitam.
 
Slusam u raznim uslovima.Slusam kad setam pored magistrale gde prolaze kola i cujem ok,samo pojacam,a slusam i u busu i cujem.

Sent from my LG Nexus 5X
 
Ma nema šanse, u GSBu se ne čuje odvrnuto na max,
ne može biti drugačije nego kod ostalih da tebi zvuk ubija a svi ostali se žale.
 
Ne znam kako je u gsb al u ns gsp je nemam nikakvih problema sa glasnoćom.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja slusao preko Play music stock aplikacije i kazem vam zvuk je dobar sasvim,nikakve zamerke nemam.Doduse imam i dobre sluske,ali svejedno zvuk je sigurno dobar na flat podesavanju.

Sent from my LG Nexus 5X

Ako te dobre sluske ne prelaze bar kvalitet SM E10 ili Senn CX 3.00 onda nisu dobre.
 
Ja sa mojim senheiser (dok mi nisu i poslednje crkle :( ) nisam imao problema u busu. E sada ne znam kakvi su busevi u BG-u ali u NS-u nisu bas bucni. Ali fali mi malo jacine da dostigne nivo mog zadovoljstva :d, ali me mrzi da podesavam jer slusam muziku u busu jednom mesecno, a ne volim da setam sa slusalicama u usima.
 
Poslednja izmena:
Ako te dobre sluske ne prelaze bar kvalitet SM E10 ili Senn CX 3.00 onda nisu dobre.
A ako vi ne cujete muziku cak i sa prosecnim,a kamoli sa cx5 ili e10 na 90 % pa cak i u busu,onda definitvno imate problema sa sluhom.

Sent from my LG Nexus 5X
 
Ja sam na sgs-u koji po defaultu nije bio nis specijalno uz voodoo sound i dobre sluske toliko pojacao da kada ih skinem kao da sam ispod vode koliko mi usi zvone. Sada sam prestao tako da slusam muziku. A i otkad se grad izgradio nemam kada da slusam jer kojim god autobusom da idem stignem na vecinu lokacija za 15-20 minuta pa me mrzi da vadim slusalice za 3 pesme.
 
to sa ekvalajzerima je fora odnosno ono što radi je da ne pojačava zvuk na toj frekvenciji nego smanjuje sve druge pa se zato sve utišava.
Hvala na info, nisam znao to. To je znaci ono sto je hsv objasnjavao pre neki dan, da npr onkyo player ima svoj eq, znaci ne radi to sto radi black player.

A potvrdjujem ovo sto prica Cvoruga, ja nisam ljubitelj glasne muzike i nikad ne odvrcem do kraja, ali ovde fali snage. Pogotovo kad dodje neka kanta od autobusa.

Sent from my Nexus 5X
 
Nazad
Vrh Dno