Šta je novo?

LG Nexus 5X

@X-Calibar kod mene nikakav problem.

Pokida ga Vojkane :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vojkane izadji malo iz tog podruma [emoji23]

Sent from my m2 note
 
707783b493077a3909d188b32a77c5de.jpg

4db8b761710f2dee3b2157272d15b20f.jpg

ebf3ff97a4767aeafcf915fa66028a2c.jpg


Nije mi jasno sto stoji da je stalno bio na wifi kad je bio do nekih 16h, a posle 3g.

Sent from my Nexus 5X
 
Vojkan slika paukove u podrumu... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Spustim onaj meni, i idem cast i nije nasao TV (lg lf652v). Mislio sam da nesto treba namestiti ali nisam nasao neke dodatne opcije. Odem na yt tamo iz prve odma nasao i sve radi. Kazu ljudi da je neki bug do android-a, nisam se nesto puno ni zanimao sa tim cisto hteo da vidim da li radi.

Na razlicite nacine radi YT i ovaj cast iz menija. Ovaj iz menija je Miracast, strimuje ceo prikaz TVa.
I da, moras da ga ukljucis na TVu da bi ga fon naso.
Palis ga na 2 nacina:
1. Podigni ovaj LG meni i teras desno dok ne dodjes do ScreenShare, izaberi "mobile device" kao source i "Listen Mode" na ON.
2. Isto ovaj LG meni, teraj do "Device connector", izaberi "Smartphone", biraj:
- Screenshare -> Start -- Vodi te do one Screenshare aplikacije iz koraka 1.
- Content share - Da streamujes Video/Audio/Staticnu sliku na TV. Ovo je uglavnom da biras na koji nacin da povezes fon. Po defaultu koristi vec postojecu mrezu.
- Control - Da kontrolises TV.

Screenshare radi ok preko Cast opcije na Androidu.
Za ContentShare i Control mozes da koristis njihovu aplikaciju "LG TV Plus". Za Content share mozes i bilo koju drugu, npr LocalCast.
 
Na razlicite nacine radi YT i ovaj cast iz menija. Ovaj iz menija je Miracast, strimuje ceo prikaz TVa.
I da, moras da ga ukljucis na TVu da bi ga fon naso.
Palis ga na 2 nacina:
1. Podigni ovaj LG meni i teras desno dok ne dodjes do ScreenShare, izaberi "mobile device" kao source i "Listen Mode" na ON.
2. Isto ovaj LG meni, teraj do "Device connector", izaberi "Smartphone", biraj:
- Screenshare -> Start -- Vodi te do one Screenshare aplikacije iz koraka 1.
- Content share - Da streamujes Video/Audio/Staticnu sliku na TV. Ovo je uglavnom da biras na koji nacin da povezes fon. Po defaultu koristi vec postojecu mrezu.
- Control - Da kontrolises TV.

Screenshare radi ok preko Cast opcije na Androidu.
Za ContentShare i Control mozes da koristis njihovu aplikaciju "LG TV Plus". Za Content share mozes i bilo koju drugu, npr LocalCast.
Naravno da je bilo ukljuceno na televizoru, koristio sam to na g2.

Sent from my Nexus 5X
 
Google backup 376x put? :))

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Dobro je! :) imaš root?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Probaj sa clear cashe iz recoverya, ne znam šta drugo još može bez roota

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ručno
 
pa tako i dalje ide preko stock receoveryja?
 
X-calibar pise da je wifi uvek ukljucen i kad si na 3g/4g sve dok ne iskljucis skroz wifi da ne radi uopste.

Cini mi se da je baterija za nijansu bolja na majskom update-u.
 
Koristim telefon isto kao i pre i daje mi malo bolje rezultete. Do cega je ne znam :) cak sam i vise vremena na 4g sad provodio i bolji rezulat ostvarim
 
Meni baterija sasvim dobra na chroma+elx i ghostpepper. Ovde sam dosta bio i van kuće na lte.
33b24d34263f44eb749d395b4ef4ba59.jpg
86b97c1c2e2d60cd9accdf3b5b5e4006.jpg
37b88a466c3fc98871fd10f11e0e44f8.jpg


Sent from my Nexus 5X
 
Bezveze pitanje, jel na vašim Nexusima piše gore kod mreže LTE ili 4G? Video sam po netu da piše ljudima i jedno i drugo verovatno zavisi od regiona, meni piše na EU modelu LTE.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nexus 6p LTE.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na 5X piše LTE.
 
Kupio sam danas 2 telefona 16GB verzija. Jedan quartz, drugi carbon. Prilikom kupovine oba sam ukljucio i dosao trenutka kada treba da se unese nalog. Iskljucio ih i spakovao. Kada sam dosao kuci uzmem ovaj qarbon, posto sam njega namenio sebi a ovaj drugi supruzi, i ubacim sim karticu. Prilikom ukljucenja je krenulo normalno medjutim posle nekoliko trenutaka je onaj natpis android krenuo da "trci" sa vrha ekrana na dole da bi u jednom trenutku izbacio poruku u stilu your system is corupted and can be not trusted. Tada se iskljucio. Posto nisam mogao da ga ukljucim stavio sam ga na punjac i pokusao tako da ga ukljucim. Ukljucio se toliko da opet izbaci istu poruku i iskljucio se. Sada vise ne moze uopste da se ukljuci. Drzao sam ga na punjacu sat vremena ali dzabe. Jel se neko susreo sa ovim?
 
Nazad
Vrh Dno