Šta je novo?

LG Nexus 5X

Evo konacan rezultat.

dde6cb8dc45f24540f5ec394c711cdb8.jpg
e4c434fa3e06e84ea3fc37e7378011c4.jpg
e2dda5f77eb3999b32e2e07a3aa0b808.jpg


Sent from my LG Nexus 5X
 
Jeste,skoro sve vreme,ako ne i 100 posto
 
Nema jos 7, a i pitanje je da li ce praviti, ne vidim vise ni g+ temu za rom.
 
Нисам пратио па реко да питам...крому је правио неки клинац који се нешто увредио и неће више да ради ромове, стварно штета, екстра је био.
 
Parla asistent lepo ...
2 reda u build.prop i to je to :)

Nikakvih problema sa Pixel launcher-om !

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlicno se pokazao Chroma.Sad njega malo furam,dok konacno ne predjem na Nugat idok izadje za 7.1.1 neki dobar rom.

Ja mislim da nikad nije postojao telefon koji je dao vise za ulozeno od ovog 5X.Ja sam stvarno prezadovoljan.
 
Hahaha... Dobro fora... Ajde proveri nešto, kada izađeš iz Google asistenta, jel možeš da se vratiš nazad na ono što ste pisali?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Može, mada moguće da te nisam dobro razumeo :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa pitaš par stvari, izađeš van assistanta, odeš u neku drugu app, i pokušaš da se vratiš na staru konverzaciju u assistantu... Tj nisam ni sugran da je tako predviđen da radi... Ako si me razumeo sada. Meni odmah ugasi app čim izađem iz nje, kao da sam je zatvorio... [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Nema ga u listi aplikacija, ali valjda je tako i zamišljeno ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To to... Mada meni nije logično da je gasi.... Gledao sada na pixel-u, isto gasi...
 
Poslednja izmena:
od juce mi nicim izazvan krenuo ogroman drain android os-a, drzi ga awake satima i preko noci pala baterija za 40%. jel ima jos neko taj problem? ugasio sam backup i odradio clear cache i data za google play services pa da vidim da li ce to uspeti da sredi stvar.
 
Sređen je taj problem sa backupom.
Skini bbs pa proveri tu šta je problem

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel ste primetili da na beti vrse testiranja UI-a, do juce sam imao nov nacin javljanja na pozive dok mi se danas vratio stari swipe gore/dole nacin. Ludilo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
a krastavac, za bbs mora root a to mi se bas i ne radi. nije ovo nista resilo sto sam uradio, videcu da li ce vremenom da se sredi. sumnjam da je od update-a neke google app poceo problem. bas sam se iznervirao, ne moze da radi ovaj google kako treba ni kad nista ne diras :/
 
Trenutno sam na ovoj ne rotovanoj beti 7.1.1.Interesuje me ima li puno razlike u brzini i ram menadzmentu ako instaliram neki rom npr. ovaj pure nexus i franco kernel?
 
Vratio sam onaj 6p zbog displeja i kupio novi 5x 32gb od vlade :) tražio sam mu što noviji serijski i dobio sam 609.. nisam ni znao da su ih dotle proizvodili. Deluje da je Mob/kutija rev 1.1 ,dobio sam i fabrički priključak za PC.. plus 3meseca play Music. ?

uploadfromtaptalk1477324378865.jpg
uploadfromtaptalk1477324388632.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problem na 7.0, da se nekada zvuk sam od sebe utisa mnogo, pomaze samo restart, dzabe pojacavanje?
Desilo mi se vec par puta...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vratio sam onaj 6p zbog displeja i kupio novi 5x 32gb od vlade :) tražio sam mu što noviji serijski i dobio sam 609.. nisam ni znao da su ih dotle proizvodili. Deluje da je Mob/kutija rev 1.1 ,dobio sam i fabrički priključak za PC.. plus 3meseca play Music. ?

Pogledajte prilog 212930
Pogledajte prilog 212931

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Cestitam. :)

Zulu,Ma batak ga nagovorio da mu amoled ne valja i lose pokazuje boje. ;)

Sent from my D6503
 
Moram da pitam pre nego sto se usudim da probam. Kod mene na Nexus-u je PureNexus 7.0 ROM 7.0.0_r14.
Kako flesovati npr Flash Kernel - v1.3? Da li samo skinuti .zip i kroz recovery ga flesovati uz Wipe Cache i ART/Dalvik?
 
Nazad
Vrh Dno