Šta je novo?

LG Nexus 5X

Imao sam ja i nije mi se svidelo kako radi.
Kao da radi u 30fps,tako mi je delovalo. . .
A i rut mi je falio pa sam se brzo vratio na mm.
 
Nije jos za svaki dan.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imam na 6p i odlicno je za svaki dan sta fali na 5x?
I da l mogu posle updejta na n betu da roknem factory?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Probaj, to se meni tako cinilo. Nista ne fali, samo nije bas smooth kao m.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Citam neki glupi clanak na b92 i naidjem na ovo :D Trazite savet od coveka :D
9233837048ccd9302b1e7f2f06ca8322.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imam prpblem. Roknuo sam n uradio fr.. Zeni dajem tel prijavio se sa njenom mail adresom. Na inicijalnom podesavanju i posle toga me trazi owner mail adresu koja je kao moja.. I sad je telefon i store i sve opet moja mail adresa a ne njena?

Resio sam :), moj mail joj je back up account pa sam morao da ih razdvojim.


Nisam resio opet isti problem :(. This device was reset.. to continue sing in with a google account that was previously synced on this device.. Pomazite

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa uradi to što piše, uloguj se sa tvojim acc prilikom prvog setupa. Kad se sve podigne obriši tvoj acc a dodaj njen.

Inače da ne bi imao problem kad budeš prodavao telefone, prvo obrišeš google account pa onda radiš factory reset.

Sent from my Nexus 5X
 
Ovo je prvi put da mi tako nesto trazi. Jel tako na svim telefonima od mm ili je to nesto specificno za n ili nexus samo?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bila je i tema o ovome na benchu...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel uzimao neko telefon od Mladena iz NSa? Ok mu je cena,a mogu licno da uzmem telefon. Vidim da garancija pise "6 meseci na legalnost i ispravnost",dok mi je Vladimir napisao godinu dana pisana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja sam od Vladimira dobio pisanu garanciju njegove radnje. Jeste da nije nešto ta garancija ali barem je ima...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel uzimao neko telefon od Mladena iz NSa? Ok mu je cena,a mogu licno da uzmem telefon. Vidim da garancija pise "6 meseci na legalnost i ispravnost",dok mi je Vladimir napisao godinu dana pisana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ja sam uzeo od njega dva komada. Super lik.

E sada jel se nekome dešava da mu se vidžeti zamrzavaju. Dešava mi se i na stock romu i na custom romovima. Izludeću, nikada pre mi se ovo nije dešavalo konstantno. Ne znam šta više da radim, isključio sam doze za novu i zooper, jer sam ajde mislio možda je do toga, ali nije. I dalje se dešava.
 
Super,uzecu od njega onda. Jel ima neko mozda dbrand skin na 5Xu? Gledam ove drvene,vrh izgledaju. Ne nosi mi se bas case,i ovako je velik telefon.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo od njega dva komada. Super lik.

E sada jel se nekome dešava da mu se vidžeti zamrzavaju. Dešava mi se i na stock romu i na custom romovima. Izludeću, nikada pre mi se ovo nije dešavalo konstantno. Ne znam šta više da radim, isključio sam doze za novu i zooper, jer sam ajde mislio možda je do toga, ali nije. I dalje se dešava.

Kad ti rikne zooper, jel ga ima tad u running servisima? Pošto koliko vidim treba tamo da čuči. Možda ostaneš bez rama pa ga sistem ubije a onda neće da se osvežava.

Sent from my Nexus 5X
 
Kad ti rikne zooper, jel ga ima tad u running servisima? Pošto koliko vidim treba tamo da čuči. Možda ostaneš bez rama pa ga sistem ubije a onda neće da se osvežava.

Sent from my Nexus 5X

Sto je najgore stoji stalno u runing. Desava mi se i sa drugim clock widgetima. Ništa sada sam stavio gugl launcher umesto nove, da vidim. Za sada evo već sat vremena i jedno 15 otključavanja telefona radi normalno. Testiraću danas pa ću videti.
 
A jesi li stavljao novu da radi kao servis?

Sent from my Nexus 5X
 
Jel uzimao neko telefon od Mladena iz NSa? Ok mu je cena,a mogu licno da uzmem telefon. Vidim da garancija pise "6 meseci na legalnost i ispravnost",dok mi je Vladimir napisao godinu dana pisana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Mladen ne odgovara na poruke na KP, ako ne odgovara ne kupujem od takvih.
 
Sigurno se jako potresao što nećeš kupiti od njega.
Imaš broj pa nazovi čoveka, kakve veze ima što ne odgovara na kp.

Sent from my Nexus 5X
 
Ja sam nazvao Mladena,javio se uredno. Mislim da cu ipak od Vladimira,245e sa silikonom i tempered glass,i jos ima duzu "garaciju".

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zasto kupiti preko KP, kad moze da se uzme u radnji sa 2 godine garancije, jedino sto je 10e skuplji.
 
Zato sto tako nesto ne postoji. Sa dve godine garancije 16 GB model kosta 70000

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Upravo tako. A u tim "radnjama" gde je 10e skuplji,jos teze ostvaris neku garanciju nego od prodavaca sa KPa.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Vladimir sa kupujemprodajem isto ima radnju kao i ti drugi, s tim sto je jeftiniji. Koliko znam radnja mu se nalazi u Zarkovu.
 
Vladimir sa kupujemprodajem isto ima radnju kao i ti drugi, s tim sto je jeftiniji. Koliko znam radnja mu se nalazi u Zarkovu.
Kakve veze sto ima radnju? Ova pisana garancija je garancija na rec. Telefon koji se prodaje legalno mora imati 2 godine garancije. To je sve na crno, ali je zato jeftinije. Radnja je techno shop, nalazi se bas na Zarkovu u trznom centru.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa da , i 2 godine da daje, garancija nije legalna kao kod uvoznika. Njegova je dobra volja da li ce popraviti telefon ako se nesto pokvari, a i ide u korist ako popravi zbog njegove reputacije.
 
Evo ponovo mi se desava na novi, ne mogu da koristim gugl launcher

uploadfromtaptalk1462289784040.jpg uploadfromtaptalk1462289792567.jpg

Znaci oba procesa rade, nista ih ne ubija, ali cim ode u duzi sleep zooper a i drugi clock widgeti nece da se refresh-uju. Ide mi na k.....

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno