Šta je novo?

LG Nexus 5X

Bez vendora ni kamera neće da radi kako treba, ni layeri i verovatno gomila toga. Obavezno fleshuj taj fajl.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ok hvala vidim ja danas nesto mi zeleno kad upali kameru..A jel trebam waipovati kes posto samo flesujem to?
 
Odličan nova update
1bd15d340e80bdf8f46c1242a33ff484.jpg


Sent from my Nexus 5X
 
Jel to na novi beta 7? To radi samo na nexsusu jel da? :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ima to negde da se ukljuci u podesavanjima posto kod mene ne izbacuje takve opcije

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Te opcije su samo na 7.1, na 7.0 kod mene opcije su kao i pre, samo uokvirene kao na ovoj gore slici
 
Te opcije nisu samo za Nougat, samo što možda ne rade za sve app kao na N.
 
Ni ne rade sve, samo gugl aplikacije trenutno. Aplikacije moraju da ubace to da bi radilo. Znam da evernote ima (pisalo na android police)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hvala :) Kako da uklonim dugme za otvaranje menija sa aplikacijama?

Ово је послао 6п!
 
isto kao i svaku drugu precicu u docku samo zadrzis prst i prevuces gore na remove ili ce ti iskociti remove kada je pustis, i onda u app i widgets drawer stavis swipe to open

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
isto kao i svaku drugu precicu u docku samo zadrzis prst i prevuces gore na remove ili ce ti iskociti remove kada je pustis, i onda u app i widgets drawer stavis swipe to open

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Da, hvala :) Na beti 5 nisam uspeo to, na 7 je sve ok :)

Ово је послао 6п!
 
Dobro vece.

Uzeo sam nexus 5x polovan na oglasima.

I nikako da provalim kako da upalim notification light na njemu.

Pre toga sam koristio nexus 4/nexus 5.
 
Settings, notifications, točkić gore desno, pulse notifications light...
 
Evo malo kesiranja na Chromi za 6.0.1
27 h uptime

Screenshot_20161028-052038.png

Sent from my LG Nexus 5X
 
Лалафо....спамују ме и на скриншптовима...

КупиЈо сам тапаток!
 
Koliko izvlacite Screen On Time na 7.0 sa Nexusom? Ja sam racunao posle Z2 da cu da izvucem barem 4.5 do 5h screen on time, ali od toga nema nista. Jedva 3.5h, a jos ga stedim. U cemu je stos?
 
Pogledam juce koliko mesta imam kada ono 700mb. Instaliram cleaner i ocisti 1.8GB djubreta (vecina instagram). Da li je moguce nekako automacki da se brise kesh ili moram ovako preko aplikacije cleaner?
 
Koliko izvlacite Screen On Time na 7.0 sa Nexusom? Ja sam racunao posle Z2 da cu da izvucem barem 4.5 do 5h screen on time, ali od toga nema nista. Jedva 3.5h, a jos ga stedim. U cemu je stos?
Pitaj Vojkana, on ce ti definisati na osnovu razlike u procentima i mAh :)

Sent from my D6503
 
Pitaj Vojkana, on ce ti definisati na osnovu razlike u procentima i mAh :)

Sent from my D6503

S obzirom na kapacitet baterija nerealno malo traje.
Sta je uzrok,ne znam,nikakve drainove nisam imao.
Jednostavno ako par sati provedes na mobilnom internetu,makar ga i ne koristio, taj dan neces prebaciti vise od 3,5h sot.
Na wi fi moze oko 5h,ali to moze manje vise svaki telefon.
 
To je jedina stavka koja mi smeta...na kraju dana spadnem na 15% baterije, nekako sam navikao na sony i da ostane vise od 30% na kraju dana. Definitivno LTE ubija bateriju.
Sa svim ostalim sam prezadovoljan :)
 
To je jedina stavka koja mi smeta...na kraju dana spadnem na 15% baterije, nekako sam navikao na sony i da ostane vise od 30% na kraju dana. Definitivno LTE ubija bateriju.
Sa svim ostalim sam prezadovoljan :)
I ja sa Sonija prešao, pa mi teško da se naviknem na manje od 7 sati SOT-a :D

To, i keširanje. Kratko drži aplikacije u memoriji, često se restartuju.

Sve ostalo ide u korist Nexusa, naravno.
 
Resetuje se kada upalis kameru.. kamera isprazni ceo ram :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno