Šta je novo?

LG Nexus 5X

N je bas sredjen, smooth, brz, lepo kesira. Stvarno je odlican za sada
c1849a0f3d08e34f9b292a8fa6c375d2.jpg


A evo npr identicne aplikacije otvorene na nexus 7

af84fc05217ee9d731e38b717382e0d6.jpg


Mozda jedna aplikacija bi stala vise na sedmicu
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle update-a na sedmicu primetio sam da mi Android System i Cell standby trose nesto vise bateriju, ne drasticno, ali vise nego pre.
 
Dobio sam 2 godine garancije od proizvodjaca tako sto sam registrovao proizvod na sajtu proizvodjaca. Potrebno je da posedujete bilo kakav papir kao dokaz o kupovini telefona. Ja sam slikao garantni list od jedne male radnje gde sam kupio uredjaj. Na garantnom listu mora da stoji IMEI telefona, datum kupovine i pecat. Uredjaj je registrovan bez ikakvih problema.

Proizvodjac daje garanciju u trajanju od 2 god. od datuma kupovine.
 
Da li sam te dobro shvatio.. kupim 5x u logic shopu sa lažnim fiskalnim i pečatom koji vredi ništa i reg mob i imam internacionalnu garanciju ?

Ili jos bolje ,kupim na kp od Mađara napravim sebi pečat za 200din nabavim lažni fiskalni i reg mob i dobijem 2god garancije ?

Ili treća opcija ,kupim od V sa kp slikam njegov "garantni" list i dobijem 2god garancije ?

Sent from my Kinez
 
Poslednja izmena:
Ne slikas racun vec garantni list. :) Mora da se vidi IMEI, datum kupovine i pecat prodavnice na istom.
 
Ali to nije pravi garantni list ,to jest ja mogu isti da napravim za 225din..
Možeš li da okačiš sliku tog lista naravno bez imei i ličnih podataka?
Sent from my Kinez
 
Prihvatili su mi, kazem ti. :) Sad LG Srbija zna na osnovu IMEI broja da je telefon u garanciji. Slikacu ti sve sutra, kad budem bio za kompom, i garanti list i registraciju.
 
Da li sam te dobro shvatio.. kupim 5x u logic shopu sa lažnim fiskalnim i pečatom koji vredi ništa i reg mob i imam internacionalnu garanciju ?

Ili jos bolje ,kupim na kp od Mađara napravim sebi pečat za 200din nabavim lažni fiskalni i reg mob i dobijem 2god garancije ?

Ili treća opcija ,kupim od V sa kp slikam njegov "garantni" list i dobijem 2god garancije ?

Sent from my Kinez
Eto šta ti je Srbin, odma gleda kako da za*ebe sistem. :D

Šalim se naravno, pitanje je na mestu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Prilikom registracije uredjaja nije cak obavezno ni navoditi u kom gradu/drzavi je kupljen uredjaj! Znaci samo IMEI, datum kupovine i bilo kakav papir kao dokaz da je telefon sa tim IMEI brojem kupljen tad.
 
Sličnu stvar je uspeo i neko iz teme o G4, makar je tako napisao.
 
Baš super ako je to tačno. Svaka čast za Lg...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Odlicna stvar covece.Svaka cast bas za LG.Da ne poveruje covek na prvu loptu :)

Sent from Sony Xperia Z5
 
Nisam koristio Nexus 5x ali znam da je jako dobar telefon.
Sto se tice Z5,izrada mu je vrhunska,ima mat ledja i ne ostaju otisci prstiju,kvalitetno odradjen,ekran dobar,sasvim dobri srereo zvucnici.Softver je nalik na Nexus,jer je skoro skroz cist.
Sto se tice zvuka na slusalicama verovatno je Sony bolji.
Kamera na Z5 je meni vrhunska,desava se ponekad da ima malo zamucenja u uglovima kad gledas na 100% crop ali to je minorno,inace su detalji jako realni i slike su kvalitetne veoma.Video je isto jako dobar.
Kad bih poredio kamere sa Z5 i 5X,vrlo malu prednost bih dao Soniju,jer 5x ima odlicnu kameru(mada nekada slike ispadnu bolje na njemu nego na Z5.)
Sto se tice brzine u radu,tu su skoro egal,nekad je Z5 malo brzi,nekad 5x.Z5 koristi jaci chipset,ali nije to neka velika razlika.
Baterija je jaca na Z5 jer je 200 mAh veceg kapaciteta i ja sam sa njim izvlacio po 7 sati Sot.
Eto,to ti je to detaljno ispisano.

Sent from Sony Xperia Z5
 
Poslednja izmena:
Lepa recenzija i jos bolji telefon ;-) , ja sam krenuo da pazarim G4 i odustao zbog crkavanja matične ploče , skoro 2 godine koristim Sljamsung S4 i kamera mi je jako bitna jer imam klince koji trče i jure kao i sva deca i znači mi jako da imam aparat koji "brzo" pravi dobre fotke. Što manji ekran to mi lepse pa sam razmišljao o Z5 Compact jer isti je uredjaj maltene stim da ima 1Gb manje rama i ekran manje rezolucije. Po netu sam čitao da ga hvale da je očišćen od dodatnih sRanja ali i da Snapdragon 810 zagreva prilikom dužeg snimanja videa od 1 minut jako uredjaj pa se onda jadni Sony slogira :-/
 
Prilikom registracije uredjaja nije cak obavezno ni navoditi u kom gradu/drzavi je kupljen uredjaj! Znaci samo IMEI, datum kupovine i bilo kakav papir kao dokaz da je telefon sa tim IMEI brojem kupljen tad.

Uspeo sam da registujem moj G4. Hvala ti sto si javio za ovo.

Da vidimo ko ce prvi da testira garanciju :)
 
Obavezna je država da se unese, meni nudi samo države US of A, kako ste to zaobišli?
 
Ja sam se registrovao prvo normalno tj napravio nalog a nakon toga sam registrovao telefon.
Ja sam to radio preko lg.com na srpskom jeziku, je l kod tebe to slučaj?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nije hteo da mi prihvati registraciju na našem sajtu, možda im se otvara internet tek od 9 :D .
 
A kakav dokaz o kupovini si priložio?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
U kojim uslovima treba koristiti hdr+?
Kontam da ne treba koristiti za ll indoor, i za daylight fotke kad je sunce jako npr, kao ni za makro slike?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja ga drzim stalno upaljenog

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@fkloznica

Kao sto sam obecao, slikao sam garantni list koji sam prilozio kao dokaz o kupini i registraciju. :)

garancija.jpg lg.jpg
 
Ništa onda, @loznice, pravi fejk da vidimo da l' prolazi :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno