Šta je novo?

Gamepad

Bradivko

Cenjen
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
48
Poena
160
Xbox gamepad ili logitech f710 wireless gamepad, koji je po vama bolji i zašto ?
Nisam znao gde da postavim temu pa reko da probam ovde...
 
Xbox, naravno. Radi out of the box perfektno.
 
Razlika u ceni je 1000din u korist xbox gamepad - a, i logitech veoma dobro radi, koliko sam čitao najbolje ga kopira... Eh sad, wireless ili ne?
 
Moja preporuka za XBox360 kontroler...građen k'o tenk i automatski prepoznat svuda. Izbegao bih bežične zbog mogućih lagova, problema s latencijom, baterijama i slično...žica je zakon. Ako su ti kablovi baš mrski, poslužiće i bežični...
 
Xbox One koristim prezadovoljan sam, kratko sam koristio i 360, sve je ok sem d-pad-a.
 
E hvala, ne smeta mi žica :D (pod uslovom da je 1,5 ili 2m)
Možete li da mi predložite neki? Pošto sam video da ima više vrsta pa ne znam koji tačno
 
Uzmi xboxov. Imam taj logi i wireless zna (retko) da trokira ako se izmedju joypada i recievera nadje neka poveca prepreka ( tvoja noga , deblji sto , solja...).

Osim toga , f710 je odlican , jako precizne R2 i L2 analogne kontrolere ima ( vozio sam jedno vreme Assetto Corsu preko njih , koja je jako pipava ako se ne vozi sa volanom ). Solidne vibracije ako ih igra podrzava a vek baterije kida. Vec mesecima sam na warning indikatoru i dalje nema naznaka umiranju ( stock duracell AA 1.5v koje dobih uz njega ).

Taj logi uzeh tad samo zato sto nisam mogao da nadjem xbox-ov.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko (na duze staze) probao ove jeftinije XInput kontrolere (npr. Speed-Link XEOX Pro Analog SL) i ako jeste, da li se isplati kupovati? U sustini vec imam 2 X360 kontrolera, ovo bi bio kao dodatni za povremenu upotrebu... Ali mi ne treba, ako cu samo da se nerviram xD
 
Koliko je dobar Logitech F310 gamepad,planiram da posle gomilu godina zamenim gamepad ?:)
Ljudi su ga uglavnom nahvalili koliko sam citao i istrazivao. :happy:
 
Meni nije bio bas prijatan za koriscenje... Ali to dosta zavisi od navike...
I nisam ga koristio duze (oko sat vremena), a inace sam naviknut na X360 kontroler, pa moze biti da i to pravi problem...

Ako ti odgovara po tom pitanju; kontroler je super... dugmici su mu fini, precizan je, i tako...
 
Poslednja izmena:
Meni nije bio bas prijatan za koriscenje... Ali to dosta zavisi od navike...
I nisam ga koristio duze (oko sat vremena), a inace sam naviknut na X360 kontroler, pa moze biti da i to pravi problem...

Ako ti odgovara po tom pitanju; kontroler je super... dugmici su mu fini, precizan je, i tako...

Ja sam od 2009 kad sam kupio PC imao i jos imam neki Saitek Rumbelpad 480 i ok je bio,ali tesko ga prepoznaju neke igre i malo poceo da zeza posle 6 godine pa bih uzeo taj Logitech 310 za PES,NBA 2K i poneku voznju :)

Ne bih ga koristio ni upola toliko vremena koliko neki zato bi mi i trajao milion godina kao i ovaj Saitek sto mi traje. :D
 
Ako ti je odgovarao ovaj Saitek, verovatno ce ti biti ok i Logitech... Ali me ime Saiteka podseti; mislim da F310 nema Rumble (Feedback), ako ti je to bitno...

Po pitanju prepoznavanja, XInput je savrsen za PC... A F310 ima i X i Direct Input, tako da tu nema greske :)
 
Ako ti je odgovarao ovaj Saitek, verovatno ce ti biti ok i Logitech... Ali me ime Saiteka podseti; mislim da F310 nema Rumble (Feedback), ako ti je to bitno...

Po pitanju prepoznavanja, XInput je savrsen za PC... A F310 ima i X i Direct Input, tako da tu nema greske :)

Jel to bese da ima vibracije,ako je to u pitanju nije mi bitno,vazno samo da me lepo sluze one palice posto preko njih igram najvise i generalno da me sluzi dobro. :)
 
Mhm... Vibracija... Palice su po meni super, al' sad sam gledao na netu, ima i ljudi koji se zale... Mada, opet, uvek ih ima...
 
Mhm... Vibracija... Palice su po meni super, al' sad sam gledao na netu, ima i ljudi koji se zale... Mada, opet, uvek ih ima...

Uvek moze da se desi da ti zapadne neki jedan u hiljadu primerak koji ima problem sa necim. :d

Ja ne znam dal za nekih 4500 dinara ima neki bolji gamepad od ovog,cisto sunjam da ima. :)

Mada i dalje cuvam Sony Playstation 2 i dzojstik mada mislim da nije to to kada bi se kupio onaj adapter pa da se poveze na PC,mislim da je ovo malo naprednije tj. gamepad napravljen za PC posebno sa svim ostalim dodacima koje ima. :)

Moj bivsi Saitek :D
 

Prilozi

  • saitek-p480-rumble-pad_ies79265.jpg
    saitek-p480-rumble-pad_ies79265.jpg
    47.2 KB · Pregleda: 49
Nazad
Vrh Dno