Šta je novo?

Gde kupiti dobru zmansku bateriju za HTC EVO 3D ?

Kasa5033

Slavan
Učlanjen(a)
02.08.2013
Poruke
2,951
Poena
230
Moja oprema  
Laptop
Dell Latitude 5480
Mobilni telefon
Poco F1
Steam
Kasapin5033
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Sinoc je telefon poceo dobro da brljavi. Nije koriscen puno citav dan i kada sam upalio internet da potrazim nesto imao je oko 50% baterije. Ma ni minut kasnije, samo je zablokirao i poceo da se restartuje. Upali se ekran sa HTC logom, ali nece da dodje do home screen-a, i tako dva puta. Treci put je stigao do home-a, ali samo na sekund, dovoljno da uhvatim da ima 0% baterije i onda se ugasio. To se ponekad desavalo i ranije, ali ovog puta baterija mi deluje naduveno. Nabubrila je dobrih 1-2mm sa obe strane. A i ne drzi vise koliko je ranije, ali to vec odavno. JA gledah po oglasima, ali sve su neke kun-fu baterije, i uopste nemam poverenja u ono sto tamo pisu. Vecina oglasa pise kao "HTC EVO 3D baterija pojacanog kapaciteta, a ona 1200 ili 1500mAh, dok je orginalna baterija imala 1730mAh, kada je bila nova. Zanima me gde bih mogao pouzdano pronaci orginalnu bateriju za HTC EVO 3D, a da me ne kosta kao svetog Petra kajgana :D
 
PA dobro, opruzicu se ja, samo gde da je nadjem, nisam imao srece po prodavnicama :(
 
Pa ima godina dana kako je izasao iz garancije, a kupljen je u ComTrade Shop-u. Zvao sam HTC tehnicku podrsku, oni su mi rerkli da zovem Com Trade Shop, onda su oni rekli da su oni odvojena firma od ComTrade-a, pa sam ja zvao servis, pa oni dali broj za veleprodaju i na kraju od njih broj za halo shop koji mi je rekao da oni to nemaju u prodaji. Od toga nema dalje. Telefon koristim vec 3,5 godine, i nemam neku potebu da ga menjam jer mi zavrsava sve sto mi treba, pa bi zato da ga spasim ako kako mogu.
A potraga za ovlascenim serviserom nije urodila plodom :/ Jedino sta ima dostupno su Teracell baterije od 1500mAh, ali to ne zelim bas jer je def baterija na evu od 1730mAh :(
 
I ima jos Jekod baterija od 1700mAh, dok je Teracell od 1500mAh. Jekod je 15e, dok je Teracell 1000din. To je sta je moglo da se nadje na KP, a da ne deluje suvise sumnjivog kvaliteta. Da li je neko upoznat kakvog su kvaliteta Jekod i Teracell baterije, psoto nema puno podataka na netu ?
 
Па чим нема јасно ти је какве су . Мени је на Еву батерија почела да рикњава после годину и по дана коришћења додуше ја сам га клоковао. Добру замњнску батерију мислим да нећеш наћи једино неки оригинал види огласе. Ја лично кинезе не бих куповао ако ти није екстремна фрка.
 
Nemam neki drugi izbor, nema ih ni na sajtu od HTC-a da se nabavi :( Bolje ikakva da bude, nego da ova povede i telefon sa sobom, jer je nabrekla da mozes kroz poklopac da je pritisnes.
 
Ne znam za tvoj telefon, ali Hinorx na S2 su kao original, možda za nijansu jače, a kod nas u prodavnici sa 6 meseci garancije i pakovanjem koštaju 1.000 dinara.
 
Imaju iste takve, ali pise da imaju samo 1500mAh, ako imaju i toliko :/ Rado bi ja kupio orginalnu, ali nema :(
 
Ne znam za tvoj telefon, ali Hinorx na S2 su kao original, možda za nijansu jače, a kod nas u prodavnici sa 6 meseci garancije i pakovanjem koštaju 1.000 dinara.

Hinorx sam ja kupio bas za Evo 3d, ***** od baterije, nema ni 1200 mAh. Original samo ako mozes da nabavis. Ja sam koristio tu Hinorx nista nije bila jaca od 2.5 godine stare originalne baterije.
Ako vec ne mozes da nabavis original onda najjeftiniju kupi koju nadjes, da ti ne bude zao sto si dao pare na "pojacane" baterije.
 
Poslednja izmena:
Videcu onda, kazu da imaju te Teracell od 1500mAh i neke JEkod od 1700 ako mogu da se nadju. Da se okrpim jos neko vreme dok ne nabavim nesto drugo. Sluzio me vala za sve pare :)
LOL, tek sam sad skontao da sam malo pobrljavio u naslovu teme :d
 
Hinorx sam ja kupio bas za Evo 3d, ***** od baterije, nema ni 1200 mAh. Original samo ako mozes da nabavis. Ja sam koristio tu Hinorx nista nije bila jaca od 2.5 godine stare originalne baterije.
Ako vec ne mozes da nabavis original onda najjeftiniju kupi koju nadjes, da ti ne bude zao sto si dao pare na "pojacane" baterije.
Bas cudno.
Za S2 je vise ljudi uzelo i svi su zadovoljni.
 
Jos cu malo da trzim, ako mogu da nadjem nesto sto ima koliko toliko pristojana kapacitet. Da se okrpim do zamene :)
 
Nazad
Vrh Dno