Šta je novo?

Dobar dual sim android mobilni?

KingSRB

Poštovan
Učlanjen(a)
25.09.2014
Poruke
304
Poena
69
Poz svima potrebna mi je pomoc u odabiru dobrog android dual sim aparata cija dijagonala neprelazi 4,7" pozeljno 4,5" naravno sve ispod 4,3" neodgovara!
Marka vise manje nije bitna naravno kinezi nedolaze u obzir mislim na šigibigi marke ove brand name proverene mogu i naravno svi ostali htc , sony(najpre) samsung, motorola ...e.t.c.
Unapred hvala svima na pomoci [emoji4]
Napomena : tel naravno mora da ima bar 1gb rama
Ostalo vise manje uglavnom sto vise misleci na procesor i kameru to bolje[emoji6]
 
hebiga nek admin(izvinjavam se za gresku adminima) presalta temu ako je to moguce zeynuo sam se izgleda [emoji17] nema veze ako neko zna nek mi pomogne oko odabira aparata [emoji6]
 
Poslednja izmena:
hebiga nek admin(izvinjavam se za gresku adminima) presalta temu ako je to moguce zeynuo sam se izgleda [emoji17] nema veze ako neko zna nek mi pomogne oko odabira aparata [emoji6]
Je si razmisljao o prelasku na drugi operativni sistem naprimer windows onda ti je idealan 640 od 5 inca i 630 od 4'5inca
 
Preveliki su mu ti modeli, ali recimo Lumia 730(4.7") bi bila ok.
 
Samsung galaxy s4 mini duos, izuzetan telefon...lep, brz, kompaktan
 
Potvrdjujem. Jedan od boljih Androida koje sam imao, s tim da je na mom bio neki Lite ROM, olaksan i sa boljom baterijom od standardnog.
 
Je si razmisljao o prelasku na drugi operativni sistem naprimer windows onda ti je idealan 640 od 5 inca i 630 od 4'5inca
Iskreno nisam u sustini android sam fan tako da...
Preveliki su mu ti modeli, ali recimo Lumia 730(4.7") bi bila ok.
Tacno veliko slažem se od nokie bi jedino uzeo kevi kazu ima neka android sa tastaturom 551ako sam pogodio ime [emoji6]
Samsung galaxy s4 mini duos, izuzetan telefon...lep, brz, kompaktan
E vidis o tome ja pricam [emoji3] jedino ako znaš cenu novih i polovnih od do nemam neta na poslu a ovaj moj sony Z srce net kao tenk a ja na vipu [emoji10] odrace me [emoji6]
I da nemas mozda predlog za neki sony dual sim ?
 
Glas za S4 mini. Apsolutno najodmereniji fon ikada. Nije prevelik, dovoljno jak, solidna kamera, lak dual sim menagment.
 
A kakav je ovaj s5 mini duos jel velika razlika izmedju s 4 mini duos i 5?
Eo drugar mi nasao s4 mini duos za 145 jura star 2meseca hmmm...
 
Polovan se krece oko 150 evra a njegova maloprodajna cena je 291
 
Za S4 mini garantujem jer ga moja zena ima. A za s5 mini kazu da je u svemu bolji od S4 mini ali ne toliko koliko vise kosta (duplo).
 
Mislim da su samsung
telefoni dosta skupi
Bolje pogledaj neke druge marke npr:1.Motorola moto x (1.7gz 2gb ram 4.7 inca) nov 250evra
2.asus
3.lenovo
4.alcatel idol 3 4.7 inca
 
Izvini nisam napisao jos i lenovo s60 nazalost on ima 5 inca ali ima dobru bateriju 2gb rama sto je bitno za android os
 
Polovan se krece oko 150 evra a njegova maloprodajna cena je 291
Pa da tako sam i mislio odoka [emoji4]
Za S4 mini garantujem jer ga moja zena ima. A za s5 mini kazu da je u svemu bolji od S4 mini ali ne toliko koliko vise kosta (duplo).
Pa jeste nekako najzgodniji ima cak od svih dual jedini koji ima 1,5GB rama(sto je velika prednost) ostali su svi ostali na 1Gb [emoji6] sad bas lomim razmišljam sta da radim [emoji4]
Mislim da su samsung
telefoni dosta skupi
Bolje pogledaj neke druge marke npr:1.Motorola moto x (1.7gz 2gb ram 4.7 inca) nov 250evra
2.asus
3.lenovo
4.alcatel idol 3 4.7 inca
E evo drugar mi je pogledao i ove mobilne al nikako da pridju tom s4 mini dual sim po hardveru e, sad jedino dizajn ali nemam neta da ih pogledam hebiga ili mozda brzi procesor jer ram je koliko on tvrdi svugde 1gb sto me dosta razocarava [emoji10] ili je on mozda omanuo u pretragama a vi opovrgnute ako ste upuceni jer ja nemam neta toliko da ih isproveravam nazalost[emoji17] a rado bi [emoji4]
Elem eo liste:
Motorola Moto E Dual SIM(2gen) 4,5"
Motorola Moto E Dual SIM(2014) 4,3"
HTC Desire 326G dual sim(2015) 4,5"
HTC Desire 526G+ dual sim(2015) 4,7"
HTC Desire 310 dual sim(2014) 4,5" pise 512ram(proveriti)
HTC Desire 501 dual sim 4,3"
(2014)
Xperia E4g Dual 4,7"
Xperia E3 Dual 4,5"
Xperia M2 dual 4,8"
E sad kaze sutra ce pogledati jos koji brend mada videcemo.
Hvala svima unapred sto mi pomazete jer su mi precizni podatci jako bitni [emoji4]

E Asus kao marka mi je super i bas bih voleo neki njihov dual sim al nisam siguran dal oni imaju to sto meni treba i to moram ispitati [emoji3] ako neko zna slobodno neka napise modele . To bi bio isto odlican izbor cuo sam da su kvalitetni!
 
Poslednja izmena:
S4 mini nema led notifikaciju, ako ti je to bitno.
 
S4 mini nema led notifikaciju, ako ti je to bitno.
Hmmm... u sustini navikao sam na sony-ju Z lepo je to imati ali ako.bas moram progutao bi taj minus nadam se da ih nema jos nekih.
Nisam ni mislio o tome vidis [emoji2]
Ljudi imal sta sem s4 mini ili je to to?
 
Postoji program koji donekle to ispravlja, a baš je pravljen za telefone sa amoled ekranima bez led-a, NoLed se zove.
 
Ja nisam znao kad sam kupovao, i baš mi je smetalo. Vratio sam ga, pa sam kupio Moto G.
 
Evo nekih modela od ASUS:
Asus ZenFone C 4,5"
Asus Zenfone 4 A450CG(ovaj kao best buy [emoji4] ) 4,5
Asus Padfone mini 4.3" (nema GPS)
Asus ZenFone 4 4,5"
Asus ZenFone 4 A400CG 4.0"
Valjajul oni icemu drugar mi kaze da nisu neki u top klasi ali su solidni hmmm... pa i vas da pitam
[emoji6]
 
Poslednja izmena:
dobar android sa 1 g sigurno nema , jedino dobar sa 1 g je WP, i malo novca
 
Ako su ti traljave Xperie M2/E3/E4 u opticaju (zbog 480p ekrana kazem traljave), onda bolje gledaj nesto tipa Lumia 640, 730 Dualce ili Galaxy S3 Duos.
Sva tri ce oduvati sva gore pomenute igrackice od telefona (i Huawei i HTC i Sony, jedino Motorole ne znam kakve su stvarno).

S4 Mini ima istu boljku - samo 540p ekran.
 
Nazad
Vrh Dno