Šta je novo?

Ne mogu naci drivere

bustedbob

Poštovan
Učlanjen(a)
24.06.2015
Poruke
7
Poena
51
Za hp-r270nm nemoguce je naci drivere za win 7 sta raditi?
 
DriverPack - 60% sanse da ces naci drajvere.

Driver Identifier - 50% sanse da ces naci drajvere.

DriverMax - 50% sanse da ces naci drajvere.
 
Takodje drajvere mozes naci posebno preko Hardware Ids-a:

Capture.PNG

Desni klik na prvi hardware ids pa zatim copy i na google ides paste , tako ti je mozda i bolje da trazis drajvere!

Za wifi za HP laptopove ne mozes sa zvanicnih sajtova naprimer Atheros ako je ne mozes sa Atheros sajta nego moras sa HP inace ce biti znak uzvika na drajveru!
 
Takodje drajvere mozes naci posebno preko Hardware Ids-a:

Pogledajte prilog 174247

Desni klik na prvi hardware ids pa zatim copy i na google ides paste , tako ti je mozda i bolje da trazis drajvere!

Za wifi za HP laptopove ne mozes sa zvanicnih sajtova naprimer Atheros ako je ne mozes sa Atheros sajta nego moras sa HP inace ce biti znak uzvika na drajveru!
Ova metoda je 99% najuspesna
 
Jeste ali jednom mislim na Acer ES1-512 kada sam ukucao hardware ids za graficku na google nije nasao nista :D mislim da sam posle uspeo preko DriverMax ili DriverIdenfier , ali za wifi uglavnom uvek nadjem preko hardware idsa :)
 
Probao sam preko hardwer id gde sam kupio laptop pise 820m nvidia na na hardwer id pise 710m i swichable je u pitanju pa nece da mi dozvli da install preko nvidia sajta sve cu se snaci al ne znam kako za graficku sad instaliram preko dps da vidim sta ce uraditi. Kako nacibosgovarajuci za graficku
 
Probao sam preko hardwer id gde sam kupio laptop pise 820m nvidia na na hardwer id pise 710m i swichable je u pitanju pa nece da mi dozvli da install preko nvidia sajta sve cu se snaci al ne znam kako za graficku sad instaliram preko dps da vidim sta ce uraditi. Kako nacibosgovarajuci za graficku

IZvoli: http://www.nvidia.com/content/Drive...-international-whql.exe&lang=us&type=geforcem

Za intel hd mozes ovaj: http://alldrivers.ucoz.net/news/int..._33_25_3740_10_18_10_3740_whql/2014-08-09-548
 
Ne moze nvidia dok se intel ne instalira posto je intel glavna a nvidia je zasebna!
 
Hvala ti puno na podrsci i svima ostali nosim komp kuci sad pa cu polako uz vasu pomoc da eksperementisem
 
Nazad
Vrh Dno