Šta je novo?

Sta uzeti?

mihajlosd

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2012
Poruke
2,370
Poena
255
Neka vaša preporuka za telefon oko 200e, (+ -). Dolaze u obzir sve platforme. I mislim na cene sa oglasa, ne iz radnji sa ogromnim marzama...
 
@fkloznica Pa ocekujem sto kompletniji mob, naravno. Pocev od brzine, ekrana, kamere...eto nesto konkretnije da ekran bude oko 5" (gore-dole) i da baterija drzi MINIMUM jedan ceo dan najbrutalnijeg koriscenja, dosta mi je vise da punim mob po tri puta dnevno.
@DJura01 Razmisljao sam o doticnoj lumii.
 
Moj glas isto ide za Lumiu 640, drugar je ima i stvarno mu radi odlično, baterija dosta dugo drži(šta drugo i očekivati od 2500mAh :D) uz konstantno njakanje, i sam razmišljam da prodam postojećeg androida i uzmem WP :)
Povrh toga sa izlaskom desetke očekujem da budu još bolji.
 
Android: polovni LG G2 32GB/HTC One M7 (da nisu mnogo matori, zbog baterije) ili Samsung S4. Naravno, tu je i ogroman izbor Kineza...

Ili Lumiu 640(XL), ako si raspoložen za Windows...
 
Koliko vidim slazete se sa mojim misljenjem. I ja sam najvise razmisljao o l640 i g2. Imam trenutno oba sistema, i android na padfone 7 i wp na l520, tako da sam upoznat sa oba i oba su mi ok, svaki ima svoje prednosti i mane. E, sad, stoji da je g2 bolji od 640, ali i cena je osetno veca. A postoji jos jedna stvar koja me kopka kod njega, a to je nedostatak micro sd kartice. Mislim da bi mi model od 16gb (od cega je dostupno oko 10) imao nedovoljno memorije, a model od 32gb je polovan i dobro ocuvan oko 250e, tesko ispod (bar ove sto ja gledam da su lepo ocuvani, oni olupani i oguljeni me ne zanimaju), dok je l640 nova za 150e. Iskreno, vredi li dati tih 100e vise za g2 ili da uzmem l640?
 
Pa ocekujem sto kompletniji mob, naravno. Pocev od brzine, ekrana, kamere...eto nesto konkretnije da ekran bude oko 5" (gore-dole) i da baterija drzi MINIMUM jedan ceo dan najbrutalnijeg koriscenja, dosta mi je vise da punim mob po tri puta dnevno.
@DJura01 Razmisljao sam o doticnoj lumii.

Za 200e samo polovan G2 ali da flesnes neki G3, G4 tom i to je to, nema mnogo telefona koji imaju sve to sto si naveo za 200e. Lumia je ok ali samo ako bas mozes da svaris WP (sto bas i nije lako).

i da baterija drzi MINIMUM jedan ceo dan najbrutalnijeg koriscenja

Ovo niko ne moze da ti garantuje, sve zavisi sta ko podrazumeva pod ''ceo dan brutalnog koriscenja'' ali opet za 200e tesko da ces naci sve to + bateriju kao na G2.. mozda jos od androida sony Z1 koji je takodje odlican (bolji stock softver od LG) ali autonomija nije kao na G2 + lutrija sa displejima tako da.. u ovom slucaju samo G2.

I da, ako procitas negde na forumu da je teslafon bolji od G2.. to se neko salio :d
 
Poslednja izmena:
e ovako, trebalo bi da uzmem neki nov mob, pa me zanima koji biste preporucili od navedenih: Alcatel Idol 3 (4.7 inca) ili ZTE Blade V220.

Ne planiram da kupujem neke premium modele, ovi mi se cine ok.

Evo i specifikacija:
http://www.phonearena.com/phones/Alcatel-OneTouch-IDOL-3-4.7_id9274
http://www.mtel.ba/webshop-proizvod/Telefon/ZTE-Blade-V220/723

Do sada sam imao dosta dobra iskustva sa Alcatel modelima - prvo M'Pop a kasnije Idol 2
ZTE ima veci display ali mi se cini da je sve ostalo na Alcatelovoj strani. Android 5.0, 1,5 GB RAM memorije.. Kamera je 13/5mpx na oba modela. btw Idol 3 ima i verziju od 5.5 inca ali to je preveliko... Sta vi kazete? :D
 
Poslušaj me... LUMIA 830. Kraj priče...
 
Nazad
Vrh Dno