Šta je novo?

Wayteq xTAB-100qcr problem - sporo, zakucava, restartuje....

tibby

Čuven
Učlanjen(a)
28.04.2003
Poruke
362
Poena
619
Ljudi, molio bih pomoć i predloge vas koji ste malo veštiji i iskusniji sa Android sistemima od mene... Imam gore navedeni Wayteq xTAB-100qcr star nekih malo jače od godinu dana. Odnosno, nemam ja nego moja majka ga ima, ja joj ga kupih onomad zbog odličnih performansi... znam da nije neka "fensi" marka, ali je u to vreme bio jedan od "value for the money" modela sa svojim retina 9,7 displejom 2048 x 1536 px, quad procesorom, 2gb rama i 16gb memorije ...i ostalim čudima. E sad on je u početku bio zaista brz i po korisničkim iskustvima uglavnom svi samo hvale imaju za njega... međutim posle nekov remena silno je usporio, izašao je i zvanični apdejt za njega sa 4.2. na 4.4. tj. ubacio novi Android. Nakon toga je isto ok radio, ali se ubrzo opet silno usporio... gotovo pa mu kasne "klikovi" sekund-dva, iako je solidna mašina u pitanju. Vratio sam ga na fabrička podešavanja, ponovo instalirao sve programe, ali mi se čini da on nije baš pobrisao ostatke i foldere starih programa i ostavio kojekakvih repova... Posle toga je opet prilično usporio, počeo da zeza i totalno se zaledi kada radi apdejt instaliranih programa isl.
Šta savetujete, šta bi mu se trebalo uraditi da funkcioniše više normalno... verujem da sa ovakvim karakteristikama ni dan danas ne spada u slabe mašine, stoga mora da je do softvera!?
Hvala svima... odom u međuvremenu da poludim do nalaženja rešenja :wall:
 
Nazad
Vrh Dno