Šta je novo?

Pomoc oko kupovine - Android do 270e

kovle

Slavan
Učlanjen(a)
29.03.2008
Poruke
1,054
Poena
350
U pitanje dolazi polovan telefon znaci ne nov po radnjama, da suzim izbor. Gledao sam G3, S5, M8. Onda sam jos suzio izbor na A5 ili Alphu, s tim sto bih morao jos koji evro da dodam za alphu u dobrom stanju, isto vazi i za G3. Gledao sam i Z2 ali samo jednu ponudu sam nasao na oglasima i to je bilo preko 300e. Kakav je vas sud? Sta raditi ? :D
 
Bas bas tezak izbor. Mozda bi mogao da nadjes g3 od 2gb za oko 270,ali m8 pa cak i s5 u odlicnom stanju za toliko kesa veoma tesko.

Alpha i a5 nisu neki izbor..
 
Z1 ili z1 compact g2 32gb novi...imas u radnjama g3 16gb sa 2god garancije za 300 ili bas malo star mesec dva za tih 270...s5 polovni u ok stanju imaju za 310...ja bih isao na g3 nov
 
A5 i Alpha su mi se svideli po izradi, Alpha vise po hardveru, jedino displej sto nije vece rezolucije vazi i za A5 i za Alphu. Zasto ne njih? M8 sam primetio da se bas grebe po poledjini, a za g3 su ljudi u fazonu nit smrdi nit mirise. LG G3 16gb sam nasao nov samo za 500e. S5 mi je vec pomalo star, grebe se dosta ta lajsna i ne odaje utisak tako skupog telefona ceo je plastican.
 
A5 i Alpha su mi se svideli po izradi, Alpha vise po hardveru, jedino displej sto nije vece rezolucije vazi i za A5 i za Alphu. Zasto ne njih? M8 sam primetio da se bas grebe po poledjini, a za g3 su ljudi u fazonu nit smrdi nit mirise. LG G3 16gb sam nasao nov samo za 500e. S5 mi je vec pomalo star, grebe se dosta ta lajsna i ne odaje utisak tako skupog telefona ceo je plastican.
Pogledaj kupujem prodajem sajt...
 
S5 na KP nov 260-270 eu, Dual S5 - 300-320eu.
 
Nazad
Vrh Dno