Šta je novo?

ASUS RT-AC3200 Wi-Fi ruter - recenzija

jale00

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2005
Poruke
83
Poena
309
Pozdrav ljudi.
Posle video priloga ASUS RT-N12 D1 Wi-Fi Rutera stiglo mi je veoma interesantno parče hardvera. U pitanju je RT-AC3200 Wi-Fi ruter. Izgleda moćno ali i isto toliko dobro radi :) Ako bilo ko želi nešto da pita ili da prokomentariše dobrodošao je. ;)
[YOUTUBE]ZP7LjKjRDGo[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Zver, nema sta.
 
Standardno dobar review samo je primedba sa moje strane sto se nigde ne pominje jacina signala...kako se isti kotira u odnosu na prosli asus ruter po tom pitanju, mogu li da ocekujem da cu imati pokrivenost u celoj kuci neke prosecne spratnosti i kvadrature itd?!
 
Drug Proday, RT-AC87U ima pokrivenost od 450m2, što će reći da ovaj ruter po sirovoj specifikaciji može da pokriva samo više ili isto.
 
Mogu da kazem da posle mesec dana koriscenja pokrivenost je stvarno dobra. U 3 bloku, u parku samo se moja mreza vidi i nesmetano moze da se koristi. :)
 
Ja ne mogu da verujem da ovo g... od 300-nak € plastike ne moze da radi kao Wireles AP (extender)... nema nacina da primi i posalje WIFI signal?!!!
 
Verovatno moze ali na otkljucan wifi WDS opcija ...
 
Poslednja izmena:
Ma jok... Nema sanse. Jedino ako radi kao media bridge ali onda trazi isti takav sa druge strane za komunikaciju. Probah i sa tomato firmware-om (i sa 136 i 138) al ne pomaze

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Mene to isto nervira kod mene na RT N56U
 
Pozdrav ljudi.
Posle video priloga ASUS RT-N12 D1 Wi-Fi Rutera stiglo mi je veoma interesantno parče hardvera. U pitanju je RT-AC3200 Wi-Fi ruter. Izgleda moćno ali i isto toliko dobro radi :) Ako bilo ko želi nešto da pita ili da prokomentariše dobrodošao je. ;)
[YOUTUBE]ZP7LjKjRDGo[/YOUTUBE]

Jedno pitanje kolega koristim pomenuti ruter iz tvog posta i imam jedan problem koji nikako ne mogu da skapiram.. Znaci problem je sto imam dva uzasna interneta jedan je kod MTS-a onu radi lepo ocitava ima dobar ping ali upload 0.3 dok sa druge strane vip mi nudi 60/60 ali ping je ocajan i treba mu 2minuta da ucita stranicu, ali recimo torent ili nesto skida instant, i sada sam ja skontao uzecu dual wan ruter spojiti ova dva i napraviti cudo ... Medjutim nisam skontao da izvori moraju biti priblizne brzine i sada imam problema ruter bode, na jednom racunaru da 1/1 na drugom 0.3/0.3 na trecem 40/20 i menja u kurg, stim da mu nisam upisao routing rules, jer ja zapravo zelim svuda 100%, a kontam da to radi automatski ili se varam? a glavno pitanje je da mi neko objasni


Load Balance ConfiguratioN 1:3

Sta predstavljaju cifre 1 a sta 3?

Ako mi je primarni wan MTS 10/0.7 a sekundarni wan VIP 60/60 koji mi je najbolji settings?
 
Nazad
Vrh Dno