Šta je novo?

Tony Hawk Pro Skater 5

maremas

Slavan
Učlanjen(a)
28.09.2006
Poruke
1,215
Poena
375
Moja oprema  
Monitor
BenQ ZOWIE RL2755T
Miš & tastatura
Logitech M280 i K400 Plus
Laptop
Asus N750J
Mobilni telefon
Pixel 6a
Pristup internetu
  1. Optički internet
Igra zaustavljena u vremenu, ali opet jedva čekam da se pojavi :banana:
 
Ja sam tony hawk pro skater odigrao sve delove jos od ps1, mislim da je ova jedina igra koju sam igrao vise nego CS :), ovo jedva cekam da izadje, jedino mi nije jasno ovo sto su sad prikazali je finale verzija posto ovako vizuelno deluje dosta lose na prethodne delove.
 
http://www.gamersyde.com/news_e3_pro_skater_5_shows_off-16703_en.html

R3m9HjF.jpg
:d

Kakav fail u najavi, ne mogu jedan pozitivan komentar za ovo da nadjem. :S:
 
Zbog svega. Skateboard koji se zapali i tako gori. Skateboard sa nekakvim elektro efektima. Uzasne animacije iz doba PS2. Grafika... ma sve zivo.
 
Poslednja izmena:
Pa svaki THPS je bio takav. Sta si ti ocekivao?!
 
U kom delu je bio skateboard sa vatrom i strujom?
 
Zbog svega. Skateboard koji se zapali i tako gori. Skateboard sa nekakvim elektro efektima. Uzasne animacije iz doba PS2. Grafika... ma sve zivo.

Pa 90% igara ima zombije i gluposti kojima tu nije mesto, pa to opet igras :d
 
A ti nemoj da kupiš skateboard sa elektro efektima ili taj koji se zapali i tako gori. Ta-Da!
 
Ja sam porastao igrajuci TH igre na PS1/PS2, nije mogao niko da mi pridje sto se bilo koje TH igre tice.
Ovo sto su do sad prikazali mi se licno ne svidja, ne mogu da kazem da i grafika izmedju ostalog ne utice na takvo misljenje ali daleko od toga da je samo grafika. Ne bih prerano da sudim, da sacekamo da igra izadje pa da vidimo sta i kako.

Kao nekome ko je igrao i uzivao u TH 1,2,3,4... ovo mi se NE svidja. To su tad bile igre, ne igre nego igretine, a nazalost sve novije sto su izbacili je samo vise sahranjivalo ovu fransizu. Tako da nemam razlog da budem pozitivan i nahajpovan, jer nesu dali povoda za to, da sacekamo pa sta bude.
 
Pa 90% igara ima zombije i gluposti kojima tu nije mesto, pa to opet igras :d

Nema potrebe da se ide tako daleko u argumentima, dovoljno je pozvati se na realisticnost vestina u TH igrama. Nije realno da se daska zapali, a realan je 720 backflip uz 17 usputnih trikova tokom backflipa?!

Koliko vidim iz prvog trailera, igra ne donosi ama bas nista novo, pre bi se moglo reci da je ekstenzija, nego nezavisna igra. Steta.
 
ideje i igrivost su bile te koje su pravile razliku izmedju igara nekad i sad:

THPS 1/2
Twisted Metal 2
PES 5/6
Final Fantasy 7/8

itd itd... grafika je uvek bila nebitna dok je igra bila zdrava. I to je generalno problem sa vecinom igrica danas - lose ideje resavaju ne ispravkom, vec boljom grafikom.
 
Ima i ono da smo mi "malo" stariji nego pre pa nam više ništa ne valja i tražimo dlaku u jajetu :D , a nekad smo igrali sve i svašta ali činjenica da je ranije bilo više kvaliteta nego sad u "štanc" eri :D
 
U sustini jeste da grafika ne deluje mnogo lepo, ali ne kapiram hejt, posebno ako ste stvarno igrali THPS i Underground 1/2. Paljenje skejtova je i ranije bilo, a svidja mi se ovaj feature gde se spustis iz vazduha, vec je bilo tako nesto za half pipe, mnogo manje cu masiti grind.
 
Bice dakle veci promasaj nego sto se ocekivalo.
 
Ne mora da znaci. Borderlands je razvijan dugo, predugo, na kraju grafika bila dated i tu negde pred izlazak odlozili jos malo i promenili art style isto ko ovde. Originalno, Borderlands je trebao biti 100% Mad Max fazon. Novi look po kome je igra prepoznatljiva je iznudjeni kompromis.

Jeste ovo drugi tip igre ali sacekajmo izlazak da vidimo. Cell shading ne znaci obavezno flop.
 
Nije uporedivo, Borderlands je (science) fantasy igra, a ovde je poenta uvek bila da dozivljaj bude sto blizi "realnom". Nije problem u cell shading-u ovde, nego sto se time pokusava zatrpati nedostatak bilo kakve originalnosti u konceptu.
 
Ovo i nije cell-shading ovo je neki pokusaj istog.
 
Sta je opet sa ovolikim hejtom? Proso ljudi su uvideli da fanovi pljuju izgled i cell shading koji je sam po sebi post processing je bio najlaksi i najbrzi nacin da se ovo barem malo ispravi. Kada ovo bude izaslo za PC 90% su sanse da cete moci da ugasite isti barem putem editovanja nekog .ini fajla.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno