Šta je novo?

Dark Souls 3

Ni jedan bos me nije ubio više od tri puta... sad sam Densera prešao na NG+ iz prvog pokušaja, solo. Ne sviđa mi se što su skeletone i bonvil skeletone ovako lagane napravili... prosto mi nedostaju bitke sa njima iz Demons Souls i prvog Dark Souls :)
 
Neverovatno šta ljudima radi ovaj Dragonslayer Armour, odigrao sam jedno 20 coop da pomognem i 18,19 je host poginuo. Takođe tu imam opasne probleme sa FPS prvi put u igri da baš smeta. Isto loše radi i na low i na max, nešto je trulo u enginu, mogu da zamislim kakva je tek sprdačina na konzolama.
Mislim da sam i ja sve NPC questove sjebao, ne mogu da verujem koliko su to iskomplikovali samo da bi ljudi jurili te skrivene trofeje.

Meni nije pravio puno problema, ubio sam ga iz drugog pokušaja...kao i kod svih zeznutih bossova, treba biti strp5iv. Udarac ili dva pa povlačenje. Brzo oružje pomaže, naravno...
Što se tiče NPC questova, slažem se. Nema šanse da sam pohvataš ni pola od toga...gde, šta, kada, kod kog...bez interneta ništa. Ok, Anri quest sam zeznuo sam, ubio sam ga slučajno u Katakombama, heh.

Koje oružje koristiš pa se mučiš, kakav build...?
 
Pa imam neki build mešavina STR / DEX / FTH. Sl 83 za sad
Koristim longsword +9 refined infuse.
Zeza me i ovaj Xbox gamepad, mnogo bolje igram na PS4.
 
Armour mi nije bio prevelik problem, ali su me zato Nameless King i Dancer urnisali :D

Meni je kod Armoura pomoglo da ostanem uz njega, sto blize. Izbegavas udarce i strpljivo ga tuces do kraja. Samo don't be greedy :)

Sent from my LG-D290 using Tapatalk
 
Mislim da ima veze i sa tim da sam neviđeno mamuran igrao protiv Dragonslayer Armour, sad sam ga iskidao lagano u coop.
Promenio sam build malo, stavio više na dex, str i endurance, uništavam šta radim u PvP sa +9 refined longsword om. Imam preko 500 jednom rukom kad uradim flame sword pyromancy. Nerviraju me najviše oni sa onim Wolf longsword što ima dugačak combo i jako je teško izbeći seckanje.
 
I konačno:



E da, personal best - 3,5h za prelazak igre. Čekamo DLC.
 
Poslednja izmena:
Koliko max estusa moze da se ima ?
 
Jes dobro urađen Grand archive deo Lothric castle, jedva sam se snašao, plus niđe bonfire. Super je povezan svet kad se približi kraju. Titanite slab sam dobio tek kod ona tri debela, kontam da može tu da se grinda?
Najveća zamerka za igru osim užasno stanja sa coop i PvP network errorima je to da se prelako level ujem, tj previše lako se skupi milion već na pola igre. Ne sviđa mi što se ne gube sve souls kad vas invader ubije, kao u Demon Souls, dal je tako beše bilo i u Dark souls 1?
 
Poslednja izmena:
Kako se ne gube? Ja sam uvek gubio kad me ubije invader ili ako ga prizovem preko summon sign...
 
Da ali možeš da ih pokupiš. U Demon Souls se gubilo sve nepovratno. Ovde invader dobija nešto smešno malo
 
Aaa, to. Meni bi to bilo glupo jer neverovatni cigani igraju i samo se kriju iza protivnika i ne možeš ništa da uradiš, ni da ga oteraš, ni da izađeš iz igre, nego moraš da ga napadneš. A još kad te napadnu dvojica, ćao. Juče sam uspeo nekako trojicu da pobijem posle Pontifa, ne znam ni sam kako.
 
Jel i vi imate problema sa GPU spikeovima, padom GPU usage na sekund i onda to poprilicno pokvari FPS, sa 60-45, ali se oseca kao radi tad i na manje FPS, dal je to frame pacing (koliko sam cuo to ne postoji na PC-u) ili je shuttering?
Vidim dosta ljudi se zali na to sa mnogo jacim masinama od moje.
Najvise se to javlja u Lothric Castle, manje vise svuda, a najvise ispred Dragonslayer Armoura.
Igram na fullHD sve na high. Igra se isto ponaša na tom delu i na low i na max.
Inače instalirana mi je igra na SSD.
 
Poslednja izmena:
Imam isti problem sa tim padom na 40ak FPS gde jako čudno radi, ali ništa strašno što bi mi smetalo.
 
Lothric Castle je malo i zahtevniji nivo. Mislim da se losiji rad nastavlja i u Grand Archives, ali ne smeta. Odlicno je optimizovan, ne mogu biti zadovoljniji.
 
Ne bih se složio sa dobrom optimizacijom. Morao sam da se vratim na staru verziju drajvera samo da bih izbegao nasumično izletanje u desktop, plus izgleda da igra jede memoriju. Imam 8 GB RAM-a i ako imam i otvoren browser (priznajem, sa 10-ak tabova), samo je pitanje vremena kada ću da popijem CtD ili da dobijem upozorenje da mi je virtuelna memorija puna. Ima dosta 5udi sa sličnim problemima, dosta igrača sa NVidia kartama ima manjih ili većih zezancija i, koliko znam, patchevi nisu mnogo doprineli stabilnosti. I da5e sam primoran da igram sa Lighting na low, kao i da obaram neke grafičke opcije...sve ovo mi se nije dešavalo ni sa jednom drugom igrom koju sam igrao do sad.
Realno, Dark Souls 2 je bio najbo5e optimizovan od 3 dela...

Elem...evo vrlo korisne strane za praćenje stvari koje ste uradili ili niste u igri: http://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/#tabOptions
 
Lothric castle bas pada gpu usage ...
A je li do mene ili me odrase u lothric castle ginem cak i od mobova
 
Koji build igraš, koje oružje, koji SL? Nisam imao nekih problema osim sa naravno svima nama omiljenih Knighta ovima sa crvene oči. :d
 
Ma evo sam presao , malo dok se raspetlja dok ukapiram nivo , pa dodaj tome pad koncentracije posle gomilu igranja .
Jedan brzi svjet momci , da igram prvo onaj GARDEN OF CONSUMED KING ili da idem na ARCHIVES?
 
ladno sam ubio ovu malu Firekeepera zajebavajuci se ... ocu li moci zavrsit igru ?
 
Ovaj Mijazaki nije normalan , kako je zamislio da predjemo igu mi koji ne coopujemo |?
 
ladno sam ubio ovu malu Firekeepera zajebavajuci se ... ocu li moci zavrsit igru ?

Ne brini, respawnuje se kad se odmoriš.
Andre se takođe respawnuje ali neće da ti apgrejduje opremu do narednog ciklusa igre ili dok ne očistih greh na izvesnom mestu.
Handmaiden (baba koja ti prodaje stvari) se respawnuje ali svaki put kad je ubiješ podigne cene za 20%.

Consumed King's Garden je opciona zona, kao i ona posle nje. Grand Archives je obavezan za prelazak igre. Svejedno je kojim ćeš redom...

Bonus: 1HKO Pontif

[YOUTUBE]diYRsPEVNQU[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Zavrsih i ja, 91. Lvl. Nisam skupio prstenove, magije i tako te stvare, ostalo da, osim sajdquestova koje su ****no zakomplikovali. Dobio neki mracan kraj, posto nisam znao sta radim : ). Odlicna igra.
E, da , ja sam dosta koristio coop , pogotovo za nekoliko bosova.
Inace Archdragon peak, ubedljivo najtezi nivo u igri.
Sad vidim da sam propustio jedan estus i jedan undead shard, al nemam pojma gde. Mozda u drugom prelasku, al ne odmah, malo odmora.
 
Poslednja izmena:
Sve za estus sam nasao , preko 95 mi je level . Opcioni nivoi su najzanimljiviji . Ostalo mi je da ocistim ARCHDRAGON oblast i zadnji bos , koji je ****no tezak , pogotovo nama koji ne coopujemo ...Igra je vrh , kao malo dijete se ne mogu odvojit ... Ovaj gore ubi pontiusa jednim udarcem , a ja sam digo ruke morah ga coopovat ...
 
E ima i jedna bonfire u ANOR LONDO kod koje ne umijem doci nema sanse , a vidi se u daljini ...
 
E ja ne znam kako su zamislili sam da ubijes Namelless Kinga , nasao sam ga sasvim slycajno a kako ga ubiti nemam pojma
 
Nazad
Vrh Dno