Šta je novo?

Dark Souls 3

Ovaj Dungeon level je stvarno bolest, imaš pravo Marko_ns. Nisam igrao par dana i krenem, kad ono haos, možda nisam ni adekvatan level, možda ću ipak morati malo da farmam, iako sam sve vreme tvrdio da to nije potrebno :) Mnogo, bre teško, i plus, nemam pojma gde da idem, iako je prilično linearno

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Nije uopšte teško, samo treba koristiti luk i strele, malo smara, al ajde ne vredi drugačije.
Level je u stvari baš mali, samo ideš napred i otključaš vrata i onda se sve poveže. Ima dosta NPC ako ste ispratili questline.
Ja sam lvl 76, nije mi bilo teško čim sam provalio šta me čeka. Boss me mučio dok nisam skontao kako radi onaj mač.
 
Nije uopšte teško, samo treba koristiti luk i strele, malo smara, al ajde ne vredi drugačije.
Level je u stvari baš mali, samo ideš napred i otključaš vrata i onda se sve poveže. Ima dosta NPC ako ste ispratili questline.
Ja sam lvl 76, nije mi bilo teško čim sam provalio šta me čeka. Boss me mučio dok nisam skontao kako radi onaj mač.
Verovatno je tako, al ja sam tek 53. nivo, moram se nabudziti malo
 
Samo coop igraj npr iz Pontiff bossa, Cathedral of nešto se zove deo. Čas posla 200k
 
Da, da tu uvek treba pomoć, taj bos je bas gadan, barem meni bio. Sad tamo farmujem

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Taj boss je do sad meni ubedljivo najteži bio, nije normalno koliko je agresivan. Fume Knight na steroidima.
 
Ja sam baš imao sreće, skoro svakog sam ubio iz prve, a nije baš da su svi laki. Danas, konačno, posle 64 sata sam završio NG gde sam skupio sve što se skupiti može. Prstenje, magije, iteme, sve covenante uradio. Hteo sam da polomim komp jer postoje 4 različita kraja, a za samo 3 kraja se dobija achievement. Ja dobio kraj bez ačivmenta.
 
Pocelo opet u irythill da mi random crashuje ...Nista smanjenje detalja ne pomaze... pih
 
Ne znam zašto se 5udi toliko muče s Pontifom, jeste nezgodan ali nije težak plus može da se parira...Dancer ima daleko nezgodniji kombo i grab i šuntavo se kreće, Aldrich ume da te 1-shotuje onim strelama ako te uhvati u nezgodnom trenutku, Nameless King zahteva više pažnje, Prinčevi zahtevaju da si stalno u pripravnosti i da dodguješ k'o zmaj, itd. Ima mnogo zeznutijih bossova od njega...

Anyway, mislim da će moj sledeći build da bude melee-pyro hibrid, samo da se odlučim koje ću oružje...

Evo interesantnog threada o spellovima u DS3: https://www.reddit.com/r/darksouls3/comments/4gnp4b/my_exploration_into_pyromancies_vs_sorceries_vs/

Bonus: http://fextralife.com/forums/t52733/how-do-i-magic-the-endall-guide-now-with-more-fire/

Patch notes za 1.04 patch:

"Ashen Ones,

A new update for Dark Souls III will deployed on Steam on Thursday, April 28 at 8am UTC/ 1am PST.

The maintenance will require approximately 2 hours of downtime (est. end 10am UTC/ 3am PST).

Please find below the list of changes:
Item collection during multiplayer while accessing NPC and Covenant Alter is now working as intended.
Conditions for optional events is eased.
Conditions to get Rosaria’s Finger is eased.
If they haven’t visited the Untended Grave, players will not be teleported there.
Kicks cannot be parried.
The Crystal Sage will appropriately re-appear even after he has warped.
The Dragonslayer Armour won’t die before the battle.
Knight Slayer Tsorig will no longer gesture unintendedly.
Siegward of Catarina will now be able to properly rescue Greirat once conditions are met.
If the player is equipped with a ring that increases Max HP, stats will now be properly reflected when opening the equipment screen.
The voice chat icon will now be displayed properly under the covenant panel.
Items, bonfire and the “Quit Game” option are now appropriately active even when disconnecting online.
If the game disconnects during a multiplayer session, it will no longer crash and return to the title screen.
Other issues causing crashes and returning to the title screen have been fixed.
Adjustments of the balance of game, improvements of performance and various bug fixes have been made.

After the update is completed, the details will appear on the title screen as follows:
App Ver 1.04
Regulation Ver 1.05

We are sorry for the inconvenience and thank you for your support."

Kao i obično, nema deta5a koje su konkretno promene u pitanju...
 
Poslednja izmena:
Au brate jeste zaeban ovaj Denser! Mučio sam se opasno, ima suludo jak dmg. Sad sam napravio ovo njegovo oružje da probam u PvP. :d
Suludo deluje kombo.
 
kakvi ste vi carevi :D pričate o pontifu i ko zna kakvim karakondžulama i oblastima, a ja zbog mojeg manjka strpljenja i panike ne mogu da prođem undead village zbog debelih veštica i onih visokih likova sa keramičkim činijama :d
 
Svaki bos je lak ako si dovoljno visok lvl :trollface:

Ja gledam da farmujem gde god mogu, tek sam zavrsio katedralu i katakombe sinoc i sa 52 nivoom osecam se dovoljno jako za sledeceg bosa. Marko, jel moze malo detaljnije da objasnis postupak za tih 200k dusa? Tacan naziv lokacije, koga sta i koliko farmujes... Ali ne bih u coop varijanti, ne znam da li je uopste izvodljivo solo. :) Hvala!





Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ma Pontifa farmuje, dobiješ negde oko 7-8000 duša po pobedi, ima dosta ljudi koji traže pomoć, tako da možeš do mile volje da farmujes bosa

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Meni je trulo da farmujem duše i budem prejak, jedino sam farmovao duše kad sam hteo da pokupujem sve magije što pre za slučaj da ne zeznem još jednog NPC-a, pa da i on pobegne. NG završio na levelu 101, počeo NG+ i za sat i po prešao već Undead Vilage, uključujući i Dancera kog sam aktivirao odmah.
 
I ja ne volim da farmujem, ali sam za Dungeon bio premali level, tako da sam morao, hteo, ne hteo.

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Nije najbolji način za farmovanje bossovi, slabo daju u coop.
Pa to je ona oblast između Pontiff bossa i Anor Londa, staviš coop znam, ono mobova što ima, plus dva gianta, dole ona dva guštera, pa non stop invaderi. Jako brzo se skupi 100,200k. Samo ja san kupovao iteme, nisam hteo da level ujem previše. Sad sam u Lothric castle i opet je težina otišla sky high.
 
Jel vama radi automatski summon kad ste Way of the blue Ili blue sentinals covenant ilo Drakmoon blades
Meni to radi samo kad sam Aldrich Faithful.
 
radi samo zavisi koji si SL
 
76.
Koji je sweet spot uopšte gde ima najviše ljudi? 150 kao i ranije ili?
 
Meni radi, nisam nikad bio Way of the Blue jer ništa ne donosi, ali sam bio pozvan nekoliko puta kao Darkmoon ili Blue Sentinel, ali je baš teško jer jer treba da se pogodi da si u istom delu gde je neko Way Of The Blue i još da je human i još da ga neko invejduje i da je u rangu tvog levela i još plus da izabere baš tebe za summon.
 
jednog dana ! mark maj vords. kad smo dočekali Rezident Zero dočekaćemo i demons souls, pare ne smrde.

Pa ne znam bas. Miyazaki je najavio da vec neko vreme radi novoj igri koja nije ni Souls ni Bloodborne 2. Ta igra ce verovatno biti Playstation ekskluziva. Posle 800k prodatih kopija trojke na PC plus 2.5 miliona keca i 1.7 miliona kopija dvojke po punoj AAA ceni... to samo na PC, koliko su se tek prodale DS igre na ostalim platformama. Uprkos kolosalnoj prodaji fransize koja sije vecinu konzolnih ekskluziva osim onih najjacih (Halo na Boxu i Uncharted na PS) oni ladno mogu da kazu, e ne radi nam se nastavak nego cemo nesto drugo.
 
Bitno je da sistem gameplay bude isti, težina, online još može dosta da se popravi, doda novih sadržaja.
 
E, ne mogu da verujem, sad gledam po netu, bukvalno sam skoro sve kvestove zeznuo. Kako su bre to tako izkomplikovali

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Ja lepo kažem, prvo se cela igra pregleda na youtube pa se posle igra :d
 
Za nešto manje od 15 sati preleteo NG+ i pokupio svo +1 prstenje. Ostalo još da uradim 2 kraja i da skupim +2 prstenje i mogu normalno nastaviti život. Jedan +2 prsten se nalazi tek nakon Nameless Kinga u NG++. Biće veselo...
 
Nisam mogao sam da ubijem Dragonslayer Armour nikako, ubio me je 20x, poludeo sam, nije realno koji autoaim dmg ima.
Bolestan boss
Kad je moguće uraditi respec? Bez mnogo spoilera samo please.
Hoću da napravim STR /DeX pošto ovo ostalo deluje bzv
 
Poslednja izmena:
Respec kod Rosarie, tamo u Cathedral of the Deep, ponudiš 1 Pale Tongue i možeš 5 puta respec za jedan playthrough.
 
Aha to je onaj covenant što ga nisam ni pronašao. Super
 
Neverovatno šta ljudima radi ovaj Dragonslayer Armour, odigrao sam jedno 20 coop da pomognem i 18,19 je host poginuo. Takođe tu imam opasne probleme sa FPS prvi put u igri da baš smeta. Isto loše radi i na low i na max, nešto je trulo u enginu, mogu da zamislim kakva je tek sprdačina na konzolama.
Mislim da sam i ja sve NPC questove sjebao, ne mogu da verujem koliko su to iskomplikovali samo da bi ljudi jurili te skrivene trofeje.
 
Ja sam tog ubio iz drugog pokušaja, uopšte mi nije bio težak. Urnisao me Nameless King i Altrich, valjda. A ni onaj Demon King ili kako se već zove, onaj vatreni demon u Catacombs me ubio nekoliko puta. Ostalo ez, manje više.
 
Nazad
Vrh Dno