Šta je novo?

Dishonored 2

planetarni

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
07.04.2015
Poruke
132
Poena
19
Novi Dishonored je pred nama!,) Nastavak vrsnog stealth RPG hibrida je "slučajno" i zvanično najavljen:
An accidental open mic broadcasting live to Bethesda’s Twitch stream picked up a discussion about Dishonored 2 being presented during the company’s E3 press conference. Ooops.

The discussion, captured in part in the YouTube video below (audio only), discusses a presentation by Harvey Smith, co-director of the first Dishonored, who moved to France following its 2012 release to work on a follow-up with Arkane Lyons. The speaker with the French accent is Raph Colantonio, president of Arkane.
http://kotaku.com/bethesda-accidentally-announces-dishonored-2-1711155583

Sada nestrpljivo čekam da me Bethesda počasti prvim trailerom i infom o nastavku na svojoj E3 prezentaciji!!,)
 
Poslednja izmena od urednika:
Novi Dishonored je pred nama!,) Nastavak vrsnog stealth RPG hibrida je "slučajno" i zvanično najavljen:

http://kotaku.com/bethesda-accidentally-announces-dishonored-2-1711155583

Sada nestrpljivo čekam da me Bethesda počasti prvim trailerom i infom o nastavku na svojoj E3 prezentaciji!!,)

Pisi u svoje ime. Vec par puta sam editovao tvoje postove, ali ti i dalje to ignorises i namjerno nastavljas po svom.

Vrlo dobro znas kako ljudi reagiraju na tvoje "u ime svih nas" izjave. I jedini si ovdje koji to radi?

Jos nikog nisam banovao niti predlozio za to, ali ti bi mogao biti prvi?
 
Prvi deo mi se najvise svideo zbog fantasticnog art style i vrlo zanimljivog sveta. Gejmplej mi je bio onako, sa jedne strane si imao pregrst opcija da dodjes do cilja i te opcije su u nekim slucajevima bile ocigledne dok su one druge skroz neverovatne i nagradjivale su istrazivanje. Sa druge strane nisam primetio neki izazov, blink je igru cinio prelakom a koliko me secanje sluzi ni AI nije bio bas najsjajniji. Svakako da se radujem nastavku jer sam uzivao u prvom delu kao u retko kojoj igri ali voleo bih neke izmene u samom gejmpleju kako bi igra bila izazovnija.
 
Iskreno se nadam da će u nastavku poraditi na izazovnosti i kompleksosti stealtha.. Slažem se i sa konstataciojom o AI, koji je u prethodnoj igri bio podosta ograničen i primitivan, i sam po sebi je bio jedan od razloga za lakuću stealth igranja.

No, najviše me interesuje u koji deo sveta će radnja biti smeštena. Tyvia je za sada najozbiljniji kandidat. Ako se ispostavi da je i zaista tako, onda nas čeka okruženje dosta drugačije od Dunwalla.
 
Arkane Studios je nešto nabolje što Bethesda ima u ovom trenutku, i to ubedljivo.
 
Nicely done!
 
Emili glavni lik, ako ništa drugo bar su se zaštitili od napada feministinja.:d
 
^

Reprise your role as a supernatural assassin and play as either Emily Kaldwin or Corvo Attano - both armed with the mark of the Outsider and their own unique set of supernatural abilities, weapons and gadgets.

Sto je ok, kome sta odgovara, a ko zeli moze i 2 puta da predje igru. :D
 
Ja bi da igram kao crnac. :D
 
^ Cuti sad ce neko da se pobuni. :p
 
Poslednja izmena:
Možda je Emili transcrnkinja - snažna i samostalna crna žena zarobljena u telu belkinje.:d
 
vidis da se pretvori u nesto crno na kraju :D
 
Well...

untitleddgqir.png


You can't please everyone... :S::d
 
Oh god.....znaci da je fimejl ekskluziva to bi bio pun pogodak a da je kojim slucajem skroz mejl to bi bio maltene cist sovinizam. Tako bar ja dozivljavam feministicke napore u poslednje vreme :trust:
 
Ma ne treba se obazirati na ovu pacenicu.
 
Corvo all the way
 
Kako nisam igrao keca, a igra deluje veoma zanimljivo, mozda padne preorder, daman se dobija free prvi deo u full-u. :D
 
Meni je ovo najbolja stvar koju su do sada prikazali na sajmu (jer za Andromeda nisu prikazali apsolutno nista). Vizuelno najimpresivnija igra koju sad video do sada, izgleda kao mnogo mocan CGI u real time. Specijalni efekti su neverovatni. Nisam primetio ni popping tekstura/objekata a ovo je navodno nabudzeni idtech5. Iscrtavanje objekata Witcheroliko.

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno