Šta je novo?

Kako obrisati apple id?

SPAVAC

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2001
Poruke
450
Poena
630
Neki magarac je otvorio apple id sa mojim mejlom. Pošto me smaralo da mi stalno stižu mejlovi za verifikaciju, odlučio sam da verifikujem mejl i onda da obrišem nalog, međutim izgleda je to nemoguće?

Nemam mac, nemam iphone, samo želim da obrišem nalog na njihovom sajtu.

Neka ideja?
 
Mislim da ne moze da se obrise account, ali moze da se promeni Primary email address, koja onda postaje apple id username umesto stare adrese.
 
To sam i uradio, otvorio neku levu adresu i promenio na nju, jedino što sad taj lik čiji je nalog ne može ni da se uloguje ni da promeni adresu. Bez veze, ali nisam našao drugo rešenje...
 
Cini mi se da imam slican problem. Naime moji poznanici su dosli u posed nekog iPad-a (mislim da je prva generacija) koji je prosao kroz Bog dragi zna koliko ruku. Problem je sto svake dve sekunde iskace prozor sa sledecim sadrzajem:
Prijava na iCloud
Unesite Apple ID lozinku za
[email protected]


Otisla sam u postavke i iskljucila iCloudDriver ali to se i dalje nastavilo. Da li postoji nacin da se promeni Apple ID ili da nekako deaktiviram iCloud (Ne mora detaljno objasnjenje samo link ka uputstvu. Ja bih to vec i sama iscackala da je moj ali se plasim da ne shebem nesto.)
 
Settings -> iCloud -> Delete Account. Mozes i da obrises sve podatke sa uredjaja (factory reset) Settings -> General -> Reset.
 
Nazad
Vrh Dno