Šta je novo?

Ei hsr 50 zvucnici od 35wati, na koje pojacalo za racunar?

touch_master

Poštovan
Učlanjen(a)
12.06.2015
Poruke
31
Poena
54
Imam neko staro pojacalo i radio, ei hsr 50... jedan ulaz za zvucnik u to pojacalo ne radi a ne isplati se popravljati a niko i nece da ga popravlja od majstora...

Na koje pojacalo bih mogao te zvucnike da povezem jer bih ih koristio za racunar, zvuk sa racunara. Sto jeftinije ili da li mogu nekako na racunar da povezem ter pasivne zvucnike? Imaju 35wati.
 
Sve ti je rečeno na onom drugom forumu...

Bez nekog pojačala, ne može na računar.
Treba ti pojačalo od 20-40W, ima na KP more u ponudi, ali je teško profiltrirati šta valja. Pogotovo među tim jeftinijim i starijim modelima.

Pre kačenja tih zvučnika na neko drugo pojačalo, obavezno treba prekontrolisati DIN zvučničke konektore što imaš na zvučničkim kablovima, plus što jednu stranu kabela treba prepraviti da se prilagodi drugom pojačalu.
 
Imam neko staro pojacalo i radio, ei hsr 50... jedan ulaz za zvucnik u to pojacalo ne radi a ne isplati se popravljati a niko i nece da ga popravlja od majstora...

Na koje pojacalo bih mogao te zvucnike da povezem jer bih ih koristio za racunar, zvuk sa racunara. Sto jeftinije ili da li mogu nekako na racunar da povezem ter pasivne zvucnike? Imaju 35wati.
Појачало тог hsr 50 не може бити простије. У највећем броју случајева треба заменити електролитске кондезаторе. Иоле добар мајстор га може поправити за пола сата.
Проблем су шибер потенциометри, и као нови били су лошег квалитета.
Иначе, звук је био прилично добар.
Адекватно појачало тешко да ћеш наћи сем по огласима.
 
poz care ja fura ei hsr 48. popravka pojacala je uglavnom laka, ja bih ti ga popravio za dzabe da smo blize a nisam majstor ince furam to pojacalo na kompu s zvucnicima..
 
Nazad
Vrh Dno