Šta je novo?

PES 2016

nema licenci to mi nije jasno jer koliko sam čuo da im pare nisu problem.

Nisu ni meni pare problem da kupim PES 2016, ali ne dam. Licence su skupe, a oni su svoje ciljno trziste navikli na bedan tretman. Znaju da imaju community na koji mogu da se oslone, pa sto bi placali neke milione kada ce se vec skarabudziti nesto na ovaj ili onaj nacin. Kao poor man's verizja FIFE trebalo bi da kosta 29$ umesto sto naplacuju po punoj ceni.
 
Ni u myclubu ako igras online malo kome ces moci da pridjes,smatram sebe jako dobrim igracem pesa a opet ne tako retko kada igram online izgubim i po 5 golova razlike jer jednostavno online je pokvaren i totalno je drugaciji fudbal od offline. Golmani ne mogu da brane plasirane udarce koji bukvalno mile po zemlji ili u niskom letu znaci lopta ako me ode pored golmana onda mu nekim cudom kao predje preko ruke ili tako neka *****nost.Odziv kontrola je katastrofa u poredjenju sa offlajnom. Sve u svemu fudbal jeste dobar ali mora da se radi jos puno
 
Nisu ni meni pare problem da kupim PES 2016, ali ne dam. Licence su skupe, a oni su svoje ciljno trziste navikli na bedan tretman. Znaju da imaju community na koji mogu da se oslone, pa sto bi placali neke milione kada ce se vec skarabudziti nesto na ovaj ili onaj nacin. Kao poor man's verizja FIFE trebalo bi da kosta 29$ umesto sto naplacuju po punoj ceni.

Ni jedna igra koja se stancuje na nepunih godinu dana ne bi smela da kosta vise od 29.99$ fifa,pes,kosarke,nhl,nfl,cod... Sto se fife i pesa tice oni ce se i ponasati ovako dok se ne pojavi neko treci a to znaci zauvek.
 
Jako sam blizu da zapalim Sony. Je l' ceo svet zna nešto što ja ne znam? Igram protiv lika MyClub koji ima Gervinhoa u timu i samo piči pravo, ne mogu da ga pipnu Burdiso i neki crnac, posle ja izvučem istog igrača, ne može da prdne. I tako sa svim igračima, bilo MyClub, bilo divizije. Roknu loptu u prostor, svi se sklone ko kraljica Elizabeta da prolazi, a moja nijedna ne dođe napred, brže dočekam odgovor od studentske službe, nego što mi se napadač okrene, a mene ubiše. Koji rac? A sve ih regenerišem na full staminu. I ovako svaki usrani PES. Kad je primi u trku odnese je u domovinu u Afriku dok se zaustavi
 
Poslednja izmena:
Jako sam blizu da zapalim Sony. Je l' ceo svet zna nešto što ja ne znam? Igram protiv lika MyClub koji ima Gervinhoa u timu i samo piči pravo, ne mogu da ga pipnu Burdiso i neki crnac, posle ja izvučem istog igrača, ne može da prdne. I tako sa svim igračima, bilo MyClub, bilo divizije. Roknu loptu u prostor, svi se sklone ko kraljica Elizabeta da prolazi, a moja nijedna ne dođe napred, brže dočekam odgovor od studentske službe, nego što mi se napadač okrene, a mene ubiše. Koji rac? A sve ih regenerišem na full staminu. I ovako svaki usrani PES. Kad je primi u trku odnese je u domovinu u Afriku dok se zaustavi

Generalno se ljudi žale na online mod zbog tog kašnjenja, usporenosti itd. ja sa oflajnom stvarno nemam problem, naprotiv, odziv komandi je fantastičan, još u master ligi po prvi put forma igrača ima kontinuitet iz meča u meč, a ne ono ranije, jedan meč crveni, pokidaju a sledeći meč mrtvaci totalni..
 
Nisam mislio na kašnjenje kontrola, nego uopšte na igru. Ne znam šta ja to ne znam što svi znaju. Moja odbrana se uvek širi kad ovaj ubaci loptu u prostor ili kad je oko šesnaesterca, a moju svaku u prostor lagano seku i uzimaju mu loptu. A stamina full. I tako svaka tekma sa svima, njegov igrač neki levi degen sa ocenom 60, samo piči, ne mogu ga stići mlaznjakom, a meni Žervinja zaustave mravi
 
Mozda je najgore shto cim se ne uzme, argentina, nemacka, real, bajern, barsa...AUTOMATSKI se gubi mec (online)...cim se uzme neki od pomenutih AUTOMATSKI se dobija.
Nakaza!
I naravno 99% online protivnika uzimaju pomenute timove.
 
Pa nije baš tako, ja sa Napolijem, nemam problema da dobijem Real, Barsu, Bajern...
 
Ja uzeo Milan, ubio me od života, posle uzeo PSG, odrao Real, posle više nisam igrao to, igrao samo MyClub. I i dalje ne shvatam kako funkcioniše igra i zašto se moji odbrambeni sklanjaju kad njihov uputi pas po zemlji ili lob pas u prostor, a moje uhvate za gaće i samo povuku nazad, uzmu loptu i ćao, bez obzira da li je njihov igrač neki sa ocenom 60, a moj 80+. Možda je nešto u podešavanju taktike, assista za pas ili nešto.
 
Jel na quick match cekate dugo protivnika za ps4 eu verzija ?
 
Kako se igra protiv prijatelja online?kako se salje invite i da li je uopste moguce?
 
Super je tema mozemo slobodno da je ugasimo
 
Pitanje tvoje je ipak pobednik! [emoji28]
 
Pa ne ozbiljno kako? Burazer ima pes i hocu da igram protiv njega kako da mu posaljem invite
 
Friendly lobby>odabers server>napravis sobu i imas opciju invite...
 
Da li ima neki link sa option fileovima za PS3, probao sam neke sa nekih sajtova koje koristim godinama, ne rade..?
 
Evo izbaciša i DLC nakon mesec i kusur dana. U partizanu niko ne lični na sebe naravno. Ajde da su izbacili pač pre mesec pa da nema Stevanovića i Subića pa bih razumeo. Ali na stranu to jer u Partizanu nema ni Božinova. Ovi iz Konamija su klasični *****i i neće ni da se potrude i lošiji su ove godine mnogo lošiji od Fife koja kakva god da je mnogo je bolji fudbal od hokeja u PES-u gde se igrači bukvalno klizaju
Bačenih 50 evra.
 
Kupio na PSN
 
Evo izbaciša i DLC nakon mesec i kusur dana. U partizanu niko ne lični na sebe naravno. Ajde da su izbacili pač pre mesec pa da nema Stevanovića i Subića pa bih razumeo. Ali na stranu to jer u Partizanu nema ni Božinova. Ovi iz Konamija su klasični *****i i neće ni da se potrude i lošiji su ove godine mnogo lošiji od Fife koja kakva god da je mnogo je bolji fudbal od hokeja u PES-u gde se igrači bukvalno klizaju
Bačenih 50 evra.

Bozinova ima u partizanu nisi dobro video
 
Možda rezerve nisam dobro video. Proveriću sutra
 
Drugari,

Pozdravlja vas novi clan koji je ceo zivot igrao FIFU a sad je presao na PES 16.

Trenutno igram italijansku ligu sa Napolijem a ne mogu da provalim da li postoji transfer opcija tj mogucnost dovodjenja igraca u toku prelaznog roka ili kako vec se to u PES radi pa molim za pomoooooooc ?!
 
Ahahaha nasao sam transfere. Od Fife '98 pa na ovamo sam.je igrao btw, i citav zivot me drugovi sto su igrali PES zezali da je Fifa krsh za njih i reko da ga konacno probam kako treba pa ga kupih...
 
Igrao sam i ja PES i Fifu svake godine ali unazad nekoliko godina je razlika vidna a ove godine je baš velika. PES se malo popravio ali je FIFA otišla korak dalje. Malo je sređen gameplay i nelogičnosti u odbarani. Nemam to neku pasiju da kvalifikujem igre kao fanboyevi jer sam kupio obe i Fifa mi je daleko daleko bolji fudbal tako da smatram da sam za PES bacio pare. PES nikad više.
 
A za mene vazi fifa nikad vise. Takodje imam obe igre na konzoli. Dzabe joj sve licence i grafika kad je gameplay nekako dosadan.
 
Ljudi, moze li ko da mi kaze kako se prebacuje igranje sa ovih pecurki na strelice, izludjese me a nema sanse da provalim kako se swichuje?!

Hvala unaprijed.
 
Nauci da igras na te pecurke, bice ti mnogo lakse posle. Malo je tezi period navikavanja ali znaci mnogo.
 
Nazad
Vrh Dno