Šta je novo?

PES 2016

Ovo mi je hit :)

CHJyVG8VIAAtYdd.jpg:large
 
Vazna stvar za PS4, ponovo ce biti moguce da se koriste option fajlovi :)

bice moguc i upload/download svega zivog...


m0NrVss.jpg


kiHHw6r.jpg


PTpzUov.jpg


nJczOzl.jpg


C3E4qku.jpg


lkD837I.jpg





Odlicna vest... Ovim automatski postaje najbolja verzija igre.
 
Ne valja vam to ništa. Nema u PES-u ženskih timova. Mislim kako ćete imati snage da ne uđete u FIFA-u pored tog saznanja?
 
osecanja su mi bila povredjenja, pa sam morao da odgovorim :(

enivej, kao i svake godine cu skinuti demo obe igre i videti sta cu pazariti - poslednje 4 godine je fifa preovladala. 15 je bila dobar fudbal, ali sa premalo promena u odnosu na 14.

Valjda ce se pes srediti opet, rado bih presao na njega da je bolji.

slightly related topic - kakav je online na pesu?
 
osecanja su mi bila povredjenja, pa sam morao da odgovorim :(

enivej, kao i svake godine cu skinuti demo obe igre i videti sta cu pazariti - poslednje 4 godine je fifa preovladala. 15 je bila dobar fudbal, ali sa premalo promena u odnosu na 14.

Valjda ce se pes srediti opet, rado bih presao na njega da je bolji.

slightly related topic - kakav je online na pesu?

знам да су била, волим да вријеђам људе. :(

Играм обе и не знам, задња фифа боже сачувај, једино уз слајдере може да се игра, овако по дифолту, катастрофа. ПЕС је у истом рангу само њему друге ствари каскају. Играо сам фифу прошле године јер је ПЕС изашао касно, а нисам пао са крушке да купујем ПЕС ако сам већ купио фифу у септембру.
 
^Misliš da on zna što je napisao to,nit je očajan niti je za pohvalu ali je igriv bio na PS4,zalutao dečko u konzolašku temu :d Evo i demo-a nema za gusare sa PC-a :D
 
Nisam skontao da je konzolaska tema. :)
Ne znam kako je na konzolama, na PC-u je ocaj..
 
Puno citera, secka cesto, kasne komande, dugo vremena trazi protivnika..
To pricam za myClub, kad nadjes nekoga za 1vs1 onda nema problema(al' tad ne koristi njihove servere valjda, pa je zato i dobro).
 
Kakav UI majko mila, u kojoj li su godini zapeli pitam se..
 
Sad kad je Konami u ovakvoj situaciji, drugačije gledam na sve ovo. Dobro je što uopšte i izlazi pes.

Mogu da zamislim koliko ih maltretiraju i smanjuju budžet...
 
Uzeli licence za sva veca evropska takmicenja, al nikako da uzmu licence za klubove i igrace :p
 
Uzeli licence za sva veca evropska takmicenja, al nikako da uzmu licence za klubove i igrace :p


A kako molim te da uzmu npr za Premijer ligu kad pohlepni EA placa ko zna koliko da zadrzi prava,mislim da su produzili do 2019 tako nesto tj platili.Nije mi tesko da dodam sam nekoliko dresova zaista da bi igrao bolji fudbal eto i vizuelno(ovo ostalo je sve bolje u PES-u).
 
Pogledao prvi video do minut i cetrdeset, video ono sto me zanimalo i ugasio. Necete me vise vidjati u PES2016 temama. Do sledece godine...
 
Kao osobu koja je igrala PES DO 2011., a nakon toga FIFAu, nece me nijedni ni drugi vise vidjeti. Iskreno, gubljenje vremena, jedino kad bi se 2K umijesao mozda bi i bilo nekog napretka, ovako se takmice ko ce vise stagnirati.
 
A kako molim te da uzmu npr za Premijer ligu kad pohlepni EA placa ko zna koliko da zadrzi prava,mislim da su produzili do 2019 tako nesto tj platili.Nije mi tesko da dodam sam nekoliko dresova zaista da bi igrao bolji fudbal eto i vizuelno(ovo ostalo je sve bolje u PES-u).

Sad su uzeli i Bundesligu, bar su tako rekli na gamescom. Uzimam FIFU I ove godine, dobra mi je 15-ca, tako da ce mi I 16-ca odgovarati...
 
I dalje teren izgleda kao sto za stoni tenis. Ravan, sveze ofarban, sija se kao pun Mesec, loptica prosto savrseno klizi. :D

 
Jos samo da odrade simulaciju dzombi po ugledu na nase terene i da bude vrh realan fudbal! :d
 
Nazad
Vrh Dno