Šta je novo?

ASUS Zenfone 2 - prvi mobilni telefon na svetu sa 4 GB RAM-a

nema neke razlike u utiscima izmedju 550 i 551, cak im ni trajanje baterije nije nesto razlicito

oko 4,5h sot u normalnom rezimu
oko 7h sot u power saveru

@ zeka, sto se tice ledja, ja sam narucio sa aliekspresa ledja koja su hiljadu puta bolja od belih ledja koja sam imao na 550
uzeo sam sa belim ledjima, jer su ceramic white i mat,a ova sto se presijavaju mi se nisu svidela, ali sam pogresio posto su jako tanka i krckaju
sa druge strane, ova mat crna sa aliekspresa su odlicna...imate kod mene na kanalu neke klipove, pa pogledajte ako vas interesuje
 
Odlicno, matirana crna je fenomenalna za drzanje...Ja kupujem 551 samo zbog full hd ekrana inace zamerki nemam.Baterija odlicna(krastavac ja sam imao nexus 5 pa merim po tome) Meni dan i po lagano.
 
pa dan ipo je i meni, ali je sot koji sam napisao nesto drugo

cekaj imas 550 a prelazis na 551 samo zbog ekrana?

ja tu razliku u rezoluciji ni ne vidim na tako malom ekranu :D
 
Mozda si i u pravu.Nisam neki hevi user al volim da leti sve.Mislio sam zbog 4g rama i taj full hd me smorio kad sam upalio yu kad ono 720 maksimala :)
 
Ja juce porucio ovaj model telefona sa 4GB rama i 64GB memorije. Ocekujem ga do subote da stigne. Valjda se nisam zeznuo oko izbora telefona
 
Ja juce porucio ovaj model telefona sa 4GB rama i 64GB memorije. Ocekujem ga do subote da stigne. Valjda se nisam zeznuo oko izbora telefona
Haha čestitam sharance. :)
Ti kad kupiš, kupiš!

Nadam se samo da si pročitao ovaj post. Nemo' da te strefi šlog ako ti se desi...
[emoji20]

Btw, šta bi sa nokijom, nisi je nosio ni par meseci?
Nije valjda da je i ona gubila mrežu? [emoji2] [emoji12] [emoji15]


Telefon kida pogotovo crni 550ml jer ima fenomalnu masku nazad, nije sliperi ni malo...Bolesno kako radi,samo mi gubi mrezu ponekad
 
Poslednja izmena:
Procitao sam ovo za mrezu i to je jedini slucaj koji sam procitao da ima, ovaj sto sam ja porucio je 555 u svako slucaju ima garanciju pa idemo dalje :D
Onaj Lenovo je imao gadnu falinku, a Nokiji mi crkao zvucnik za multimediju posle samo 3 meseca odneo ga na reklamaciju i odobrili mi zamenu opet :D Definitivno nemam srece sa telefonima :D
Ovaj ce biti treca sreca :)
 
Ali imaš sreće sa reklamacijama što je veoma bitno. :)
 
Ee do OO ja kakve sam srece sa telefonima ima da mi crkne sutradan.
 
Gigatron, eto taman da vidimo da li "zvanicna" garancija vredi nesto :D
 
Poslednja izmena:
ako ti ne zamene iz momenta za nov onda ne vredi ama bas nista, jer po servisima bi te vukli i ovi sto daju "losu" garanciju
 
Toliko optimistican nisam, a iskreno se nadam da je bolje od iskustva sa "losom" garancijom, zato sto sam zbog tih garancija 2x ostao po par meseci bez telefona. Nego, zna li neko, da li sutra da ga nosim u gigatron ili direktno u servis (i koji je uopste ovlasceni servis)?
 
nosi ga u gigatron i trazi da ti daju novi. ako ti ne daju novi napisi ovde i pitaj asus podrsku ovde da ti daju nov, time ce da pokaze koliko vredi ta asus garancija. naravno pitaj javno i on neka javno odgovara.

elem, to sto si nekad bio dugo bez telefona koji je na popravci, tako su radili svi, sada po novom zakonu ne smeju vise, i ukoliko ti budu trazili da se fon nosi u servis na popravku time ce pokazati da ta asus garancija apsolutno ne vredi cvonjka cvonjavog, jer bi tako isto (u najgorem slucaju) postupila i mala radnja koja taj telefon prodaje znatno jeftinije, a mozda bi ti i zamenili. ako ti budu trazili da nosis u servis samo da servis potvrdi kvar (ne i da popravlja) to je isto ok, jer ce ti na osnovu tog papira iz servisa dati nov uredjaj...
 
Meni je na Samsungu S3 crkao mikrofon i nisam dobio nov telefon. Nego su mi za dva dana zamenili mikrofon. Telefon sam odneo direktno u ovlašćeni servis.
 
Ed, neće mu odmah zameniti za drugi. Mora telefon da se pošalje u servis na utvrđivanje kvara. Kada u servisu utvrde problem, odobriće mu zamenu. Takva je procedura.

Hektore, kada? Da li je to bilo nakon što je stupio na snagu novi ZZP? Koliko je prošlo vremena od kupovine telefona?
 
Poslednja izmena:
nosi ga u gigatron i trazi da ti daju novi. ako ti ne daju novi napisi ovde i pitaj asus podrsku ovde da ti daju nov, time ce da pokaze koliko vredi ta asus garancija. naravno pitaj javno i on neka javno odgovara.

elem, to sto si nekad bio dugo bez telefona koji je na popravci, tako su radili svi, sada po novom zakonu ne smeju vise, i ukoliko ti budu trazili da se fon nosi u servis na popravku time ce pokazati da ta asus garancija apsolutno ne vredi cvonjka cvonjavog, jer bi tako isto (u najgorem slucaju) postupila i mala radnja koja taj telefon prodaje znatno jeftinije, a mozda bi ti i zamenili. ako ti budu trazili da nosis u servis samo da servis potvrdi kvar (ne i da popravlja) to je isto ok, jer ce ti na osnovu tog papira iz servisa dati nov uredjaj...

e evo prilike da vidimo da li vredi lokalna garancija ili ne.
Ja ne bih nosio u Gigatron, nego bih odmah pozvao ovlašćeni servis i proverio situaciju sa njima.
Ako upleteš prodavca (gigatron ili bilo ko drugi, ne mislim ništa loše konkretno) onda već više ne znaš ko te lera.

Najbolje direktno proizvođač da se pokaže...
 
Toliko optimistican nisam, a iskreno se nadam da je bolje od iskustva sa "losom" garancijom, zato sto sam zbog tih garancija 2x ostao po par meseci bez telefona. Nego, zna li neko, da li sutra da ga nosim u gigatron ili direktno u servis (i koji je uopste ovlasceni servis)?
Ako si iz Beograda odnesi telefon u ProMobi, Požeška 154-156. Ako zivis van Beograda pozovi 011 3555 047 i poslace kurira po uredjaj. Koju god varijantu da izaberes, posalji mi PP sa serijskim brojem uredjaja.
 
Odneo sam telefon u servis, vec su bili obavesteni o problemu (hvala ASUS Srbija), rekli su da ce hitno da pogledaju i javice se danas.
 
Telefon je sredjen i mozete ga preuzeti u servisu. Nije bio pokvaren zvucnik nego samo konektor nije bio dobro pricvrscen. Sad je sve namesteno kako treba. Zao nam je zbog problema koji ste imali i nadamo se da ce vas telefon ubuduce dobro sluziti. U znak izvinjenja zbog problema zelimo da vam damo jedan poklon. Da li bi vise voleli da dobijete Cover ili ZenPower Power bank?
 
Poslednja izmena:
Lepo od asusa :)

Nadam se da cete u buducnosti dobiti priliku da pravite nexus telefon ;)
 
Poslednja izmena:
Drago mi je da je konacno neko uspeo da ostvari garanciju iz velike ranje na felerican proizvod.

Nego da te pitam. Da li ti je telefon dosao sealed?
 
Telefon je sredjen i mozete ga preuzeti u servisu. Nije bio pokvaren zvucnik nego samo konektor nije bio dobro pricvrscen. Sad je sve namesteno kako treba. Zao nam je zbog problema koji ste imali i nadamo se da ce vas telefon ubuduce dobro sluziti. U znak izvinjenja zbog problema zelimo da vam damo jedan poklon. Da li bi vise voleli da dobijete Cover ili ZenPower Power bank?

Svaka čast!
 
A gde da kupim Zenpowerbank u Bg-u i original case? Meni moj radi kao metak :)
 
Svaka cast za Asus Srbija, mislim za servis. I jos eto poklona.
 
Nazad
Vrh Dno