Šta je novo?

iOS 9

šta je tu je sad, kada otprilike može da se očekuje jb za trenutnu verziju?
 
to niko ne zna i svi se bave nagadjanjima... trenutno se pominje da ce izaci za 9.3.2...
 
Vlc moze da vidi titlove. Ja ga stalno koristim.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I ja ga koristim. Ne moze. Ako tvrdiš da moze, objasni postupak pa da nešto naucimo. Prebacivanje filmova na iPad me ne zanima.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jednostavno prebacim film i titl i gledam. Fajlovi moraju biti istog naziva. Ne moras da ih pakujes u poseban folder. Kod mene funkcionise.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prebaciš gde?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Izgleda da se mimoilazile u tome što alex gleda filmove direktno na ipad-u dok leksa gleda sa nas-a...

Nego da pitam, da li nekako može da se namesti latinična tastatura sa svim čšž...?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jedino ako postoji neka druga tastatura da se instalira, nisam se time igrao.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Izgleda da se mimoilazile u tome što alex gleda filmove direktno na ipad-u dok leksa gleda sa nas-a...

Nego da pitam, da li nekako može da se namesti latinična tastatura sa svim čšž...?


Sent from my iPad using Tapatalk
Sry, ja sam mislio da je to pitanje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ставио сам привремено ћирилицу док не видим да ли некако може латиница.......[emoji39]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
+1 za SwiftKey
Koristio sam ga dosta na Androidu tako je po meni veliki plus što povuče moj dictionary kad se ulogujem sa Google acc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smeta mi što su slova dosta sitna kada se uključe naša slova. A ne radi ni 3D touch za pomjeranje kursora, što mi je najpotrebnija funkcija na tastaturi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ne smeta mnogo jer koristim predikciju, koja je poprilično dobra. A kursor pomeram samo malim zadržavanjem na ekranu i tada se pojavi ona lupica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja držao par sekundi i ugasio mi se tablet [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Meni iPad 3 posle update na 9.3 radi kao zmaj, 5x bolje nego sam prošlom verzijom 9.x koji sam već imao
 
Meni ne smeta mnogo jer koristim predikciju, koja je poprilično dobra. A kursor pomeram samo malim zadržavanjem na ekranu i tada se pojavi ona lupica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ko jednom proba 3D touch text selection, nema sanse da se vrati na onu neprakticnu lupu. Ima li ijedna 3rd party tastatura koja ima to?
 
Pa vala mogli bi vi pametni štagod skockati da valja. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
odradite zamenu za tapatalk, ne pitamo koliko kosta...
 
kako ukloniti safari, chrome reklame? instalirao sam adblock ali ili ga nisam dobro podesio ili je nešto do njega ali meni i dalje prikazuje reklame...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
idi na settings/safari/content blockers pa vidi da li su ukljuceni. imas adguard koji je besplatan. ja koristim jos i purify i crystal ali ne znam da li se placaju...
a2d15f26693dcebc05002e90a651eead.jpg
 
Poslednja izmena:
zaboravih i ovo da pitam.

kada instaliram neku aplikaciju preko app store-a tt ne može da osveži stranicu, mail ne može da primi nove poruke, safari/chrome ne može da osveži stranicu, jednostavno kao da je sav protok interneta rezervisan samo za tu aplikaciju. kada se igra neka igra dok se ta aplikacija instalira, igra se normalno, samo je problem sa aplikacijama koje koriste internet.

da li je tako i na vašim uređajima?


Sent from my iPad using Tapatalk

sada vidim pošto skidam jedan video od jednog gb sa google drive-a da isto tako ne reaguje internet na ostale programe dok se ne skine taj video. imam 50/3 kod sbb-a tako da mislim da to ne bi trebao da bude problem?
 
Poslednja izmena:
Još kad bi imala srpski bila bi odlična. Za sada SwiftKey ne prevaziđena za naš jezik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno