Šta je novo?

Resident Evil 0 HD remaster

Necr00visioN

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruke
301
Poena
169
The game is set to hit PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, and PC in early 2016.

 
Poslije fantasticnog RE1 porta ovo se definitivno ceka.
 
Kada bi Konami imao dovoljno smisla da izbaci The Twin Snakes ovako, eee...
 
Deeeeee breeeeeeee, kupljen sam, kupljen i jos milion puta kupljen!!!
 
Eh mladosti.... Kako lepo odrastanje uz RE1 RE2 Sony... pa PC... uff..Can`t wait :)
 
Znam da budi sećanja i emocije i ja sam voleo to nekada.Danas,ne znam baš. Sad sam probao Resident Evil - Remake. Šta znam nekako sam više vezan za novije naslove. Od četvorke pa na gore.
Ne računajći Operation Raccoon City i RE 6. Ta dva su po meni totalni promašaji. Revelations 2 mi je skroz OK. Pre dan-dva sam je završio.
 
Ima li neki datum?
 
Jan 19, pusten pre-order na steam-u 19,99e kao i RE remaster, ali ovo vrijedi svaku paru.
 
Nista mi vise nije jasno, a mislio sam da sve znam :d

Kakva je razlika izmedju (prvog) Resident Evila (sad u HDu) i Resident Evil O (sad u HDu) ?
 
Nista mi vise nije jasno, a mislio sam da sve znam :d

Kakva je razlika izmedju (prvog) Resident Evila (sad u HDu) i Resident Evil O (sad u HDu) ?

RE1 HD je kompletan remaster prvog dela, znači da nije samo promenjena grafika nego ima i novih lokacija i drugih promena. RE0 je igra koja je bila ekskluziva za Nintendo konzole tako da je mnogi nisu imali prilike da je odigraju, zato je toliki hype. Dešava se pre RE1 tj. služi kao uvod u RE1.
 
Odlično, pošto sam kupio Re1 i nisam ga na žalost odigrao možda bolje da krenem od ovog?
Pominje li se remasterizacija dvojke? to mi je bio prvi RE koji sam igrao
 
Pominje se i to remake, a ne relativno prost remaster.

Nulu i re1 sam igrao za Gamecube. Ima li promena u re1 u odnosu na GC verziju?
 
Nazad
Vrh Dno