Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Je l' uzimao neko 950 od ovih iz Subotice? Interesuje me da li se dobija ikakva garancija jer danas su se pojavili oglasi od 340e za nove XL. Svrbi me dzep :D
Da,ja sam kupio l950 xl dual sim,garancija je 12 meseci,prodavac vodi evidenciju po imei broju telefona...nista napismeno i sa pecatom mada meni to nije ni bilo vazno,nisam nikad imao problema pa se nadam da necu ni sad.
 
Je l' uzimao neko 950 od ovih iz Subotice? Interesuje me da li se dobija ikakva garancija jer danas su se pojavili oglasi od 340e za nove XL. Svrbi me dzep :D

Ja sam pitao tog lika sto prodaje novu 950xl za 340e i kaze da se dobija usmena garancija od 3 meseca.
 
Usmena, pismena garancija... Izbegavati takve u sirokom luku.
 
Za 340 eura kakvu garanciju ocekujete? Idite u comtrade tamo ima 2 godine garancije, samo kosta duplo toliko

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koliko je pouzdana kupovina preko mobilni-hermes.com? Vidim da ima kod njih L950 sa 2 godine garancije za 330€.
 
A kako mislis da ti da dve godine garancije? Objasni

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa ne moras, niko te ni ne tera zar ne? Odes lepo u radnju i kupis

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zar me je neko terao?
O kupovini nisam ni razmišljao.
Rekao sam da je davanje tolikog novca bez garancije opasan sport. Osim ako imaš pare za bacanje.
 
Kad su mobilni u pitanju lično preferiram domaću garanciju. Imate mesec dana stare za 350e sa domaćom garancijom, ne znam zašto uopšte razmatrate Mađare.
 
Zar me je neko terao?
O kupovini nisam ni razmišljao.
Rekao sam da je davanje tolikog novca bez garancije opasan sport. Osim ako imaš pare za bacanje.

Kupis gde imas garanciju i das 800 eura, onda nisi bacio pare [emoji106]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisi me razumeo. Mislim da je i kupovina za te pare bacanje istih, nisam ovčica za šišanje. Posebno kad znam koja je cena napolju.
Sto reče Miskonius, može se dobro proći...
 
Ljudi bi hteli i jare i pare.I jeftino a i da imaju sto godina garanciju.I tata bi ,sine...
 
Za 340 eura kakvu garanciju ocekujete? Idite u comtrade tamo ima 2 godine garancije, samo kosta duplo toliko

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

360 sa dve godine garancije, moj brat je konacno uzeo jednu nakon sto je vratio 4 (ili 5 bese).

tako da.... da, to ocekujem za ~350 evra, da imam sigurnu garanciju, racun, i da mogu da ih koristim desetak / petnaestak dana da se uverim da je perfektna, i ako nije vratim i zamenim za drugu, pa za trecu, dok ne ubodem jednu perfektnu.
 
Poslednja izmena:
360 sa dve godine garancije, moj brat je konacno uzeo jednu nakon sto je vratio 4 (ili 5 bese).

tako da.... da, to ocekujem za ~350 evra, da imam sigurnu garanciju, racun, i da mogu da ih koristim desetak / petnaestak dana da se uverim da je perfektna, i ako nije vratim i zamenim za drugu, pa za trecu, dok ne ubodem jednu perfektnu.
Gde? Koja radnja?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
360 sa dve godine garancije, moj brat je konacno uzeo jednu nakon sto je vratio 4 (ili 5 bese).

tako da.... da, to ocekujem za ~350 evra, da imam sigurnu garanciju, racun, i da mogu da ih koristim desetak / petnaestak dana da se uverim da je perfektna, i ako nije vratim i zamenim za drugu, pa za trecu, dok ne ubodem jednu perfektnu.


Jel to beše onaj što se žalio na kameru?
 
Sta je to? Neka trange frange radnja? Pa to je isto njesra kao oglasi. Neka se javi u radnju posle godinu dana bice cao zdravo, jer po toj ceni taj telefon nije legalan, i nemaju nikakvu obavezu pre njemu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sta je to? Neka trange frange radnja? Pa to je isto njesra kao oglasi. Neka se javi u radnju posle godinu dana bice cao zdravo, jer po toj ceni taj telefon nije legalan, i nemaju nikakvu obavezu pre njemu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

isto njesra pa mu zamenili 5 komada koje je pritom koristio desetak dana svaku.
 
360 sa dve godine garancije, moj brat je konacno uzeo jednu nakon sto je vratio 4 (ili 5 bese).

tako da.... da, to ocekujem za ~350 evra, da imam sigurnu garanciju, racun, i da mogu da ih koristim desetak / petnaestak dana da se uverim da je perfektna, i ako nije vratim i zamenim za drugu, pa za trecu, dok ne ubodem jednu perfektnu.


Jadni ti prodavci ako im svako po 15 dana drnda telefone a jadne i te mušterije kojima posle takav telefon padne u ruke...
 
Pa i drug je preko oglasa zamenio telefone, bez ikakvih problema, jer je bio odma primecen problem. Ta garancija za popravku i slicno nema apsolutno nikakvu tezinu. Zna se sta je dvogodisnja garancija koja je po zakonu, ovo sve ostalo je necija dobra volja.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Microspot je poznata radnja u CH. Nikako nije trange frange. Ali tu i nema trange frange radnji :)
Sad je ima za 399fr u digiteku mislim
 
Pa covek je lepo pitao za garancije sa sajta "kupujem prodajem" ,ne razumem da se ljudi ubacuju i pisu o cenama i garancijama iz Svajcarske???I u USA se dobiju 2 l950 po ceni jedne i to sa garancijom ali mi zivimo u Srbiji gde su nam najpovoljniji novi telefoni koji se svercuju iz inostranstva i pricamo o tome .I moj drug je dobio L650 za dinar i to sa garancijom u Telenoru ;)
 
Poslednja izmena:
Neko je spomenuo da je microspot trange frange radnja. Pa sam samo ispravio. A dosta ljudi imaju rodbine prijatelja po CH ili DE pa moze da mu donese ako dolazi na odmor. Ne vidim nista lose u tome sto sam dao info
 
Nazad
Vrh Dno